Přišla jsem o menstruaci, k tomu cysta na vaječníku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Maminka129
Povídálka 17 příspěvků 24.04.18 08:36
prisla jsem o menstruaci, k tomu cysta na vajecniku

Zdravim, včera jsem byla na gyndě s tím že mám zánět, akorát mam o dost horší problém..
přišla jsem o menstruaci, a mam cystu na vaječníku, můj doktor říkal, že bych měla otěhotnet do půlky 19tin, dřív než mi to praskne akorat, se léčim s rezidualní schizofrenii a apaticko abulickym syndromem
a beru nějaký antipsychotika a další různé prášky.. vubec nevim jestli na to vubec muzu otehnotnet.. je tu nekdo kdo tomuhle rozumi?
cetla jsem ze staci kdyz se telo nejakou dobu bude cistit a pak se nasadi jine prasky.. akorat nevim co je na tom kus pravdy :(
jinak je mi 16 a zkouset to chci az kolem 17-18.. to se jeste nevi.. doktor mi zatim udelal testy tak mi pristi tyden rekne presne jak dlouho mam jeste cas

Reakce:

kristyna5
Zasloužilá kecalka 678 příspěvků 24.04.18 08:55

Prosím tě, buď v klidu, jsi mladá a určitě nemusíš teď hned otěhotnět. Zkus zajít k jinému doktorovi, který ti nebude dávat nesmyslná ultimáta. Samozřejmě čekat s mimčem je asi v tvém případě také ne úplně dobré řešení, ale to neznamená, že musíš za tři roky v devatenácti letech hned otěhotnět. Já na tvém místě bych zkusila ještě jiného doktora a být co nejvíc v klidu. Všechno se dá řešit!

Maminka129
Povídálka 17 příspěvků 24.04.18 09:00

Děkuji za radu!! urcite se objednam jeste u jedne, tak doufam ze me vezme..

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27401 příspěvků 24.04.18 09:04

@Maminka129 zkus si najít jiného doktora… cysta se někdy objeví během cyklu, pak se zase sama vstřebá, zmizí… ale doporučovat šestnáctileté, aby co nejdřív otěhotněla, to je přece nesmysl… jsou to tři roky… má snad doktor křišťálovou kouli, aby mohl takhle říct, že tu cystu budeš mít přesně tři a půl roku, než praskne?
Jinak, pokud bereš nějaké ty léky, je nejlepší se pak poradit i s doktorem, který ti zrovna tyhle léky předepsal, nebo případně na genetice… teď buď v klidu a mysli spíš na to, co je pro tebe teď důležité… třeba na školu a zdraví…

Maminka129
Povídálka 17 příspěvků 24.04.18 09:09

@Regina Hero
dekuji moc!
radsi se objnednam jeste jinde a uvidim co mi tam reknou..

Amys
Generální žvanilka 20783 příspěvků 24.04.18 09:30

@Maminka129 Taky jsem pro změnu gynekologa. Mně se dělaly (možná ještě dělají) cysty běžně. Prostě sem tam praskla, sem tam nepraskla a pak se odstranila operativně, ale děti jsem si kvůli tomu rozhodně hned nepořizovala. Co může být větší problém je ta ztráta menstruace, nicméně i to může souviset s léky, které bereš a nebo s hormony. Nicméně to se pak třeba řeší tím, že se udělá hormonální profil a patřičný hormon se tělu dodá uměle. Takových žen je fůra, neboj :srdce:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Další útok Tomáše Řepky na Vlaďku Erbovou. Proč se nesmí vídat se synem?

Ve své aktuální knížce Tomáš Řepka neřeší jen údajné nevěry své druhé ženy... číst dále >

Babiš promluvil o synovi i jeho cestě na Krym: Občanem Švýcarska je už 10 let!

Nedávná reportáž serveru Seznam Zprávy pořádně otřásla pozicí premiéra... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >