Reklama

Přišla už nemocenská? Stále čekám

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Denisa.tumova14
Povídálka 15 příspěvků 18.12.17 11:05
Přišla už nemocenská? Stále cekam

Dobry den maminky, vzdy mi chodi nemocenská kolem 13teho a teď mi ještě nic nepřišlo :( přišla už někomu prosím? :)

Reklama

Reakce:

Daenerys91
Kecalka 344 příspěvků 1 inzerát 18.12.17 11:07

Nemocenská to sice není, ale mě ještě nepřišla mateřská a to chodí kolem 6tého… :,(

Denisa.tumova14
Povídálka 15 příspěvků 18.12.17 11:10

@Daenerys91 ja mám neschopenku takže mám nemocenskou ne? :) no já stále čekám je to hrůza :(

Daenerys91
Kecalka 344 příspěvků 1 inzerát 18.12.17 11:12

Jojo, máš nemocenskou :D ale chodí to myslím taky od sociálky

Uživatel je onlineneria55
Zasloužilá kecalka 683 příspěvků 18.12.17 11:13

Mě teda nemocenská chodí nejdříve po 22. dni v mesici. Záleží kdy se odesílá lístek na peníze. Moje účetní ho posílá až okolo 2.-4.dne v měsíci. @Denisa.tumova14 vy si ho posíláte sama nebo jak děláte, že mivate nemocenskou tak brzy? :think:

Denisa.tumova14
Povídálka 15 příspěvků 18.12.17 11:16

@neria55 já lístek na peníze posílám už třeba 20 teho zaměstnavateli a jak to jde dal to už nevím :/ :)

Sluníčko1511
Kecalka 159 příspěvků 18.12.17 12:08

@Denisa.tumova14 mě nemocenská přišla 15 ale mámě která je taky neschopence nepřišla, tak si tam volala a oni na ní zapoměly :)

Elishka1
Závislačka 2644 příspěvků 18.12.17 12:11

Lidi, je úplně šumák, kdy nemocenská dorazila ostatním, prostě mají 30 dní od předání podkladů, samozřejmě to vetšinou dorazí mnohem dřív

Jazyček 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.17 12:15

@Denisa.tumova14 :jazyk:

Denisa.tumova14
Povídálka 15 příspěvků 18.12.17 14:49

Tak socialka nedostala od zaměstnavatele lístek na peníze takže už čekat vubec nemusím

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně včera v 11:33

Ahojky mám stejný problém jsem těhotná a furt čekám :roll: minulý měsíc mi přišla už 12.9nemocenska ale tento měsíc se to táhne jak obal sýr ono je nezajímá asi že si musíte platit veci apodobne 8o maj 30 dní to je přístup to vám povím sem nakrknuta ale co zmůžu nic musím čekat

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >