Přišla už nemocenská? Stále čekám

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Denisa.tumova14
Povídálka 15 příspěvků 18.12.17 11:05
Přišla už nemocenská? Stále cekam

Dobry den maminky, vzdy mi chodi nemocenská kolem 13teho a teď mi ještě nic nepřišlo :( přišla už někomu prosím? :)

Reklama

Reakce:

Daenerys91
Kecalka 323 příspěvků 18.12.17 11:07

Nemocenská to sice není, ale mě ještě nepřišla mateřská a to chodí kolem 6tého… :,(

Denisa.tumova14
Povídálka 15 příspěvků 18.12.17 11:10

@Daenerys91 ja mám neschopenku takže mám nemocenskou ne? :) no já stále čekám je to hrůza :(

Daenerys91
Kecalka 323 příspěvků 18.12.17 11:12

Jojo, máš nemocenskou :D ale chodí to myslím taky od sociálky

neria55
Zasloužilá kecalka 661 příspěvků 18.12.17 11:13

Mě teda nemocenská chodí nejdříve po 22. dni v mesici. Záleží kdy se odesílá lístek na peníze. Moje účetní ho posílá až okolo 2.-4.dne v měsíci. @Denisa.tumova14 vy si ho posíláte sama nebo jak děláte, že mivate nemocenskou tak brzy? :think:

Denisa.tumova14
Povídálka 15 příspěvků 18.12.17 11:16

@neria55 já lístek na peníze posílám už třeba 20 teho zaměstnavateli a jak to jde dal to už nevím :/ :)

Sluníčko1511
Kecalka 158 příspěvků 18.12.17 12:08

@Denisa.tumova14 mě nemocenská přišla 15 ale mámě která je taky neschopence nepřišla, tak si tam volala a oni na ní zapoměly :)

Elishka1
Ukecaná baba ;) 2478 příspěvků 18.12.17 12:11

Lidi, je úplně šumák, kdy nemocenská dorazila ostatním, prostě mají 30 dní od předání podkladů, samozřejmě to vetšinou dorazí mnohem dřív

Jazyček 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.17 12:15

@Denisa.tumova14 :jazyk:

Denisa.tumova14
Povídálka 15 příspěvků 18.12.17 14:49

Tak socialka nedostala od zaměstnavatele lístek na peníze takže už čekat vubec nemusím

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Try and buy Kiu Cee'd? Šprtka, které nejde konkurovat. Ale budete ji mít rádi?

O Kie se ví, že dělá dobrá spolehlivá auta, a o Kie Cee'd se ví, že když si... číst dále >

Vondráčková se uzavřela do sebe. Jaké jsou teď její plány a co bude dělat?

Prožívá nejhorší období svého života a projevuje se to na její psychice.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Seznamka muže snů nedodala. Musí Tereze zaplatit odškodné, rozhodl soud

I smůla může být někdy užitečná. Rozvedená sedmačtyřicetiletá Tereza Burkiová... číst dále >

Soutěž Léto v plavkách: o vítězi hlasujte až do pondělí

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama