Přišla už vám podpora v režimu COVID?

Anonymní
12.5.20 11:45

Přišla už vám podpora v režimu COVID?

Ahoj holky, poprvé jsem na ÚP, tak se v těchto věcech hůře orientuju, i kdyby byl normální stav, natož takhle…
Prosím, obdržela jste některá z vás už podporu, pokud jste o ní žádaly minulý měsíc a v ten vám bylo také doručeno rozhodnutí? V mém případě, navíc neproběhla žádná kontrola totožnosti, prý to není na pořadu dne, až se zprovozní pobočky, odvětila mi už asi třetí pracovnice, takže jsem ani svou OP neposílala, navzdory rozhodnutí, které už mám. Máte to tak podobně, pochopitelně ty, kterých se to také týká? :roll:
Anonym z pochopitelných důvodů

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

6479
12.5.20 11:47

Minulý měsíc si žádala? Tak to je ještě času. Rozhodně bych to neočekávala takhle na začátku měsíce. Když už tak ke konci nejdřív.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.5.20 11:55
@Aletheia píše:
Minulý měsíc si žádala? Tak to je ještě času. Rozhodně bych to neočekávala takhle na začátku měsíce. Když už tak ke konci nejdřív.

Asi zkušenost…, ke konci už by se to hodilo, píšu dnes, dnešní datum mi bylo slíbené, jako výplatní termín

• Nahlásit
  • Citovat
245
12.5.20 12:02

Nic proti lidem v nouzi, ale z toh :cert: o rozhazování peněz na úkor jiných se mi chce :poblion:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8951
12.5.20 12:18

@spinkánek Jaký rozhazování peněz, na úkor jiných? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6479
12.5.20 12:23
@Anonymní píše:
Asi zkušenost…, ke konci už by se to hodilo, píšu dnes, dnešní datum mi bylo slíbené, jako výplatní termín

Tak slibem nazarmoutíš že… Chápu že nemáš s ÚP zkušenost ale tohle by bylo super rychle vyřízení a to nefunguje ani normálně, natož pro COVIDU. Doufala bych ve výplatní termín na konci měsíce, pro klid srdce počítala i s tím že to může být na začátku měsíce dalšího (že pošlou dvě najednou)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
490
12.5.20 12:24
@spinkánek píše:
Nic proti lidem v nouzi, ale z toh :cert: o rozhazování peněz na úkor jiných se mi chce :poblion:
:think: :think:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
245
12.5.20 12:25

Jednou se prostě nedoplatíme, to tím myslím

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
88626
12.5.20 12:29
@spinkánek píše:
Nic proti lidem v nouzi, ale z toh :cert: o rozhazování peněz na úkor jiných se mi chce :poblion:

Neboj, lidi v nouzi, tudíž ti co kvůli koronaviru přišli o práci, ti se pomoci nedoberou.
Ti jistí, co jsou na dávkách léta, své dávky mají vesele dál.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
490
12.5.20 12:30
@spinkánek píše:
:think: :think:
@spinkánek píše:
Jednou se prostě nedoplatíme, to tím myslím

Jako, že člověk co řádně pracuje několik let, odvádí daně a pak se ocitne v tísni.. Tak jako nemá nárok dostat pár peněz?? Vy to snad platíte že své kapsy? Já jsem kdysi měla opracováno 5 let, každý měsíc mi vzali cca 4 i více tisíc měsíčně na daních a pak jsem se ocitla bez práce (ne mou vinou).. Zadala jsem tenkrát o podporu a dostala 8000,–.. Myslíte si, že je to tak rujnujici?? Podívejte kolik peněz padá za jiné cicoviny :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
245
12.5.20 12:39

Nic proti lidem v nouzi jsem psala

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.5.20 12:41
@arinecka píše:
@spinkánek Jaký rozhazování peněz, na úkor jiných? :think:

To taky nechápu :zed:, jasně že nechci podpory zbeužívat dlouhodobě.
Asi někteří nevnímají okolní realitu :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
8951
12.5.20 12:45
@Anonymní píše:
To taky nechápu :zed:, jasně že nechci podpory zbeužívat dlouhodobě.
Asi někteří nevnímají okolní realitu :roll:

To ani nemůžeš, dostaneš jen tolik, na kolik máš nárok a šmitec. Kdybys před tím nepracovala, tak bys nárok na podporu ani neměla, tak nechápu, v čem je problém :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8951
12.5.20 12:46
@spinkánek píše:
Nic proti lidem v nouzi jsem psala

A koho si tedy pod tím představuješ? Pokud bys přišla o práci, tak bys nešla na ÚP, a o podporu bys nežádala? Kdo je roky na dávkách, tak tomu je stejně jedno, co si o něm kdo myslí :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.5.20 12:49
@arinecka píše:
To ani nemůžeš, dostaneš jen tolik, na kolik máš nárok a šmitec. Kdybys před tím nepracovala, tak bys nárok na podporu ani neměla, tak nechápu, v čem je problém :mrgreen:
Jasně, že jsem pracovala a pracovat snad i budu. Máme slíbeno, že od července proběhne opětovný nábor všech propuštěných. Docela bych v to i doufala, ale jak už je psáno nade mnou, slibem nezadmoutíš 8o
  • Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama