Přišla vám nemocenská za březen 2018?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Losolka22
Povídálka 11 příspěvků 25.04.18 11:32
Přišla vám nemocenská za březen 2018?

Zdravím děvčata, mám dotaz přišla vám již nemocenská za měsíc březen? Jsem třetí měsíc na rizikovem těhotenství a nemocenskou si nechávám zasílat poštovní poukázkou na adresu. Na správu sociálního zabezpečení jsem voalala již 2× vše je v pořádku, lístek na penize byl odevzdání včas a oni mi mi prý penize 18.4. už poslali. Jenže nikde nic :-( slozenka ve schránce není, na poště mi nic neřeknou..zbývá mi jen čekat nebo pro to mužů něco udělat a případně se nějak dopídit kde jen chyba? Je možné ze to trvá už tak dlouho? Podezřívám českou poštu..už jsem fakt nešťastná, penize vždy do 20dne dorazili a teď nic a účty se platit musí. Mám někdo podobnou zkušenost? Moc děkuji za odpovědi :-)

Reklama

Reakce:

Ell-Ell
Kecalka 277 příspěvků 1 inzerát 25.04.18 12:03

Taky mi chodily vzdy kolem 19. ale jednou se stalo, ze prisly az uplne na konci mesice. Prece jenom na to maji podle zakona 30 dni :lol: Ale chodily mi na ucet, takze bych asi pockala jeste do konce tydne :nevim:

Tamtama
Extra třída :D 11213 příspěvků 25.04.18 12:18

Mně přišlo ošetřování z února/března dneska na účet

Losolka22
Povídálka 11 příspěvků 25.04.18 12:42
@Ell-Ell píše:
Taky mi chodily vzdy kolem 19. ale jednou se stalo, ze prisly az uplne na konci mesice. Prece jenom na to maji podle zakona 30 dni :lol: Ale chodily mi na ucet, takze bych asi pockala jeste do konce tydne :nevim:

No jo nezbývá mi než čekat ale zaráží mě to, že penize už minuly týden poslali a divila se paní nás telefonu ze je ještě nemám…teď už 5 dní někde lítají a složenky si přece tiskne česká pošta..ach jo :-)

Ell-Ell
Kecalka 277 příspěvků 1 inzerát 25.04.18 12:58

@Losolka22 To mas pravdu :D Vis jak to je, na vsechno maji dost casu.

alli_li
Závislačka 3256 příspěvků 16 inzerátů 25.04.18 13:37

Me loni osetrovacka z brezna prisla az v cervnu. Ted znovu cekam, zas jsem v breznu byla na osetrovacce a kde nic tu nic - takze pocitam zas v tom cervnu :-(

vokishka
Extra třída :D 11067 příspěvků 25.04.18 17:33

Přišlo to asi o 10 dní později, než jiné měsíce.

martina.se
Hvězda diskuse 56763 příspěvků 2 inzeráty 25.04.18 19:28

@Losolka22 zatím nemám - byla jsem na mimořádné a houby.. taky jsem zvědavá, kdy to dorazí :think:

Margery
Kelišová 5179 příspěvků 25.04.18 21:01

Taky mi zatím nic nedošlo :think:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Je Janečkova manželka taky sestra? Lidé se smějí jeho milence za nový projekt

Lilia Khousnoutdinová se mediálně proslavila nejvíc tím, že se provalil její... číst dále >

Zlatá mládež 2 v Indii: Xenofob Mike, glosátor Renato i kulturní šok mezi chuďasy

Zlatá mládež, šílený pořad České televize, od něhož nebudete moct odtrhnout... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pacientka z Aktipu: Děti jsem měla fiktivně balit do zlaté karimatky

Za třináct návštěv v pražském psychosomatickém institutu Aktip zaplatila... číst dále >

Profesor Špičák: Čechy ničí vražedná kombinace obezity, alkoholu a kouření

Češi patří v chorobách trávícího ústrojí ke světové špičce. „Podílí se na tom... číst dále >

Reklama