Reklama

Přišla vám nemocenská za březen 2018?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Losolka22
Povídálka 26 příspěvků 25.04.18 11:32
Přišla vám nemocenská za březen 2018?

Zdravím děvčata, mám dotaz přišla vám již nemocenská za měsíc březen? Jsem třetí měsíc na rizikovem těhotenství a nemocenskou si nechávám zasílat poštovní poukázkou na adresu. Na správu sociálního zabezpečení jsem voalala již 2× vše je v pořádku, lístek na penize byl odevzdání včas a oni mi mi prý penize 18.4. už poslali. Jenže nikde nic :-( slozenka ve schránce není, na poště mi nic neřeknou..zbývá mi jen čekat nebo pro to mužů něco udělat a případně se nějak dopídit kde jen chyba? Je možné ze to trvá už tak dlouho? Podezřívám českou poštu..už jsem fakt nešťastná, penize vždy do 20dne dorazili a teď nic a účty se platit musí. Mám někdo podobnou zkušenost? Moc děkuji za odpovědi :-)

Reklama

Reakce:

Ell-Ell
Kecalka 299 příspěvků 25.04.18 12:03

Taky mi chodily vzdy kolem 19. ale jednou se stalo, ze prisly az uplne na konci mesice. Prece jenom na to maji podle zakona 30 dni :lol: Ale chodily mi na ucet, takze bych asi pockala jeste do konce tydne :nevim:

Tamtama
Extra třída :D 11708 příspěvků 25.04.18 12:18

Mně přišlo ošetřování z února/března dneska na účet

Losolka22
Povídálka 26 příspěvků 25.04.18 12:42
@Ell-Ell píše:
Taky mi chodily vzdy kolem 19. ale jednou se stalo, ze prisly az uplne na konci mesice. Prece jenom na to maji podle zakona 30 dni :lol: Ale chodily mi na ucet, takze bych asi pockala jeste do konce tydne :nevim:

No jo nezbývá mi než čekat ale zaráží mě to, že penize už minuly týden poslali a divila se paní nás telefonu ze je ještě nemám…teď už 5 dní někde lítají a složenky si přece tiskne česká pošta..ach jo :-)

Ell-Ell
Kecalka 299 příspěvků 25.04.18 12:58

@Losolka22 To mas pravdu :D Vis jak to je, na vsechno maji dost casu.

alli_li
Závislačka 3300 příspěvků 8 inzerátů 25.04.18 13:37

Me loni osetrovacka z brezna prisla az v cervnu. Ted znovu cekam, zas jsem v breznu byla na osetrovacce a kde nic tu nic - takze pocitam zas v tom cervnu :-(

vokishka
Extra třída :D 12549 příspěvků 25.04.18 17:33

Přišlo to asi o 10 dní později, než jiné měsíce.

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 25.04.18 19:28

@Losolka22 zatím nemám - byla jsem na mimořádné a houby.. taky jsem zvědavá, kdy to dorazí :think:

Margery
Echt Kelišová 8398 příspěvků 25.04.18 21:01

Taky mi zatím nic nedošlo :think:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Konec „chodské truhly“: Šinkorová bez tuny líčidel vypadala skvěle!

O pořádné překvapení se v deváté řadě StarDance postarala Daniela Šinkorová... číst dále >

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >