Reklama

Přišla vyšší částka z úřadu práce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.01.17 13:17
Přišla vyšší částka z úp

Ahoj, chtěla jsem se zeptat zda li s tímto nemá někdo zkušenost. Přišla mi větší částka než jsem očekávala. Podporu jsem měla přiznanouprvní dva měsíce 3886kč a pak další dva 3109 kč, ale přišlo mi 3510 kč místo tich 3109 kč. První měsíc mi přišla o něco měnší místo 3886 kč mi pšilo nějakých 1800 kč. Jak je to možné a nestrhnou mi to příští měsíc?

Reklama

Reakce:

blobfish
Závislačka 4467 příspěvků 19.01.17 13:27

Zavolat, zeptat se?

Monchichik
Závislačka 4200 příspěvků 19.01.17 13:31

Od ledna se zvyšovala minimální mzda, nemůže to být tím?

Daduka
Ukecaná baba ;) 1166 příspěvků 19.01.17 13:33

Protože jsi se nenahlásila na UP od 1. ale někdy v půlce měsíce. Takže první podporu jsi dostala zhruba polovinu peněz za zhruba polovinu měsíce (počítá se podle dnů). V třetím měsíci jsi tedy měla ještě dva týdny tu vyšší částku a zbytek měsíce už tu nižší.

smudlinky
Ukecaná baba ;) 2481 příspěvků 367 inzerátů 19.01.17 13:43

Já když jsem kdysi byla na Up, tak jsem dostala papír, kde bylo vypsáno kolik který měsíc dostanu peněz

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62563 příspěvků 3 inzeráty 19.01.17 13:53
@Daduka píše:
Protože jsi se nenahlásila na UP od 1. ale někdy v půlce měsíce. Takže první podporu jsi dostala zhruba polovinu peněz za zhruba polovinu měsíce (počítá se podle dnů). V třetím měsíci jsi tedy měla ještě dva týdny tu vyšší částku a zbytek měsíce už tu nižší.

Přesně tak :palec: jak prosté milý Watsone…

koralina11
Neúnavná pisatelka 16781 příspěvků 19.01.17 19:50

Je to podle dní v mesíci me napsali na papír 10000 a přišlo mi 8500 první mesíc byla jsme naštvana ale bylo to tím že jsem to mela uznaný až od 6. dne v mesíci místo prvního

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Sledujte a učte se! Peštová je výjimkou Instagramu: Bez filtrů a příkras boduje

Instagram je místo, kde lidé ukazují zkreslenou realitu a málokdy odhalí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama