Příslušenství k bazénu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anik
Ukecaná baba ;) 1551 příspěvků 14.08.18 15:13
Příslušenství k bazénu

Ahojki holky,
příští léto budeme mít bazen :) A jelikož jsem divná, tak mě napadlo, že bych si alespoň příslušenství zakoupila teď ve výprodejích. Bylo by asi lepší koupit spíš bazen, že, no jsem ve stadiu úvah.
Každopádně je velká hloupost koupit teď příslušenství a bazen třeba na jaře? Lze příslušenství koupit bez znalosti značky bazenu? Bude nadzemní kulatý, průměr cca 4m klasika, to jediné vím.

Jde mi hlavně o vysavač a pískovou filtraci, chci poprosit o případná doporučení značek, typů…nebo jestli je to úplně jedno a funguje vše stejně?

díky, A.

Reakce:
TMana
Ukecaná baba ;) 1148 příspěvků 14.08.18 15:24

Koupil bych věci, u kterých je malé riziko toho, že budete řešit reklamace. Takže třeba u filtrace je problém čerpadlo, kde si zkrátíte záruku o více než půl roku.

alimdar
Zasloužilá kecalka 801 příspěvků 14.08.18 15:36

@Anik bazen vč. Pripříslušenství bych si nechala dodat na klíč od specializované firmy. Stavět něco svépomocí se v tomhle oboru nevyplácí a kupovat bazen typu Mountfield jsou vyhozené peníze. Ne hned, ale za par let investujete do oprav víc než ted do výstavby noveho. A jinak samozřejmě ta záruka je podstatná věc. Nekupovala bych příslušenství předem, co když pak nebudete mít peníze na bazen?

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15560 příspěvků 14.08.18 15:50

@alimdar co znamená bazén typu Mountfield? Mountfield má několik rad bazénu.

kudlanka1
Kecalka 181 příspěvků 14.08.18 16:36

@Anik Asi bych to nejak neprehanela se zasobami, u te filtrace by mohl byt pak problem, kdyz bude tak dlouho lezet a muze se stat, ze pak nebude pasovat, asi bych si odkladala penize a pak koupila vse najednou v sezone, byvaji i akce.

Hanka1
Extra třída :D 13579 příspěvků 14.08.18 16:41

To je v podstate takova vetsi vana a staci vse koupit najednou, bazenem myslim neco v zemi alespon na pet temp. Tohle muzes koupit prakticky hned a za dve hodiny se koupes…

Anik
Ukecaná baba ;) 1551 příspěvků 14.08.18 16:58

no jak jsem psala, půjde o nadzemní bazén, nafukovací nebo s konstrukcí, žádná zapuštěná nádhera, je to pouze bazen na chalupu, takže žádnou firmu s tím obtěžovat nebudu, to jen vás tady :)))
Ve finále to klidně koupím vše najednou na jaře, jen takový momentální nápad, že můžu trošku třeba ušetřit. Ale možná to opravdu není moc chytrý, ta záruka mě nenapadla.

Tak děkuju, nejspíš jste mi to rozmluvili, ale nevadí, jsem ráda .))

matkabagristy
Vesmírná mluvilka 33295 příspěvků 14.08.18 17:11

@Anik síťku, plovák na chlor, písek do filtrace, bazénovou chemii můžeš koupit teď

joli31
Kecalka 321 příspěvků 14.08.18 20:42

Jestli Ti stačí bazen z mountfieldu, počkej si na unorový výprodej..je to levnější než co mají ted.

alimdar
Zasloužilá kecalka 801 příspěvků 15.08.18 08:47

@Cuddy samozřejmě, ale nejsou to bazenari. Jsou to obchodníci se širokým spektrem činnosti, nikoliv odborníci v oboru.

Ale tak zakladatelka upřesnila, že se jedná o nafukovací bazen, tak je to asi jedno.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Mickey Rourke vypadá k světu a vrátil se k ex. Jaké ženy se prohnaly jeho životem?

Bouřlivák Mickey Rourke (66) to dal znovu dohromady s ruskou modelkou... číst dále >

Vánoční večírek podle Jana Tuny: 5 rad, které vám zachrání pověst i obličej

Pokud nechcete na vánočním večírku dopadnout jako Jan Tuna (45), který... číst dále >

Články z Ona Dnes

Odbornice: Neslaďte, omezte bílou mouku. Cukry mohou za většinu nemocí

Sacharidů jíme v nejrůznější podobě moc, tvrdí Margit Slimáková. „Není třeba... číst dále >

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >