Příspěvek bydlení pracák

28
31.5.17 18:44

Příspěvek bydlení pracák

Ahoj holky. Prosím vás podávali jsme příspěvek na bydlení za leden únor a březen. Minuly měsíc mi prislo poněkud Velká částka a tak se chci zeptat zda mi přijde něco i tenhle měsíc nebo mi to poslali najednou za tři měsíce. :? 8o :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Doe_Jane
31.5.17 18:59

Podívala jsi v dubnu za leden, únor, březen, jak ti mohlo v dubnu něco přijít? pokud jsi nebrala příspěvek i minulý rok
a najednou nic neposílají

• Nahlásit
  • Citovat
5835
31.5.17 19:00

Posilaj to najednou za 3 mesice

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5835
31.5.17 19:01

@Doe_Jane nepise,,kdy to podavala..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28
31.5.17 19:02

@Doe_Jane Já jsem o to zadala poprvé takže nevím jak to chodi :nevim: ano podávala jsem to v dubnu a tento měsíc 15. Jsem to už mela na účtu a tak nevím zda je to za cele tři měsíce nebo mi to poslali za jeden. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Doe_Jane
31.5.17 19:03
@Eviinda píše:
@Doe_Jane Já jsem o to zadala poprvé takže nevím jak to chodi :nevim: ano podávala jsem to v dubnu a tento měsíc 15. Jsem to už mela na účtu a tak nevím zda je to za cele tři měsíce nebo mi to poslali za jeden. :nevim:

píšeš že ti to přišlo minulý měsíc… takže tento?? je to jen jedna částka, bude ti chodit stejně vysoký i další dva měsíce, v červenci půjdeš doložit zase, najednou nic neposílají

• Nahlásit
  • Citovat
28
31.5.17 19:03

@Tarjei omlouvám se. Mam za to že už je dneska prvního :lol:… takže ještě tento měsíc mi přišli penízky :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Doe_Jane
31.5.17 19:04

A to ti nedošel žádný dopis??

• Nahlásit
  • Citovat
28
31.5.17 19:04
@Doe_Jane píše:
píšeš že ti to přišlo minulý měsíc… takže tento?? je to jen jedna částka, bude ti chodit stejně vysoký i další dva měsíce, v červenci půjdeš doložit zase, najednou nic neposílají

Pardon moje chyba :D ano ještě tento měsíc mi to přišlo. Takže jste si jista ze není možnost aby to poslali najednou? Jsem z toho jelen :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28
31.5.17 19:06
@Doe_Jane píše:

Právě že dosel ale tam není napsána částka ktera by mi mela přijít. Jedině co tam bylo tak to bylo to, že od dubna se částka snižuje a proto to cele nějak nechápu :nevim: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Doe_Jane
31.5.17 19:06
@Eviinda píše:
Pardon moje chyba :D ano ještě tento měsíc mi to přišlo. Takže jste si jista ze není možnost aby to poslali najednou? Jsem z toho jelen :zed:

jsem si jistá že ti neposlali vše najednou, to nejde, bude ti to teď chodit ještě dva měsíce a v červenci doložíš zase papíry a bude ti to chodit takhle dál :) měl ti přijít dopis s tou částkou, věděla bys hned

• Nahlásit
  • Citovat
Doe_Jane
31.5.17 19:07
@Eviinda píše:
Právě že dosel ale tam není napsána částka ktera by mi mela přijít. Jedině co tam bylo tak to bylo to, že od dubna se částka snižuje a proto to cele nějak nechápu :nevim: :nevim:
částka tam musí být, máš ještě ten dopis?
  • Nahlásit
  • Citovat
28
31.5.17 19:08
@Doe_Jane píše:
Právě že dosel ale tam není napsána částka ktera by mi mela přijít. Jedině co tam bylo tak to bylo to, že od dubna se částka snižuje a proto to cele nějak nechápu :nevim: :nevim:
@Doe_Jane píše: částka tam musí být, máš ještě ten dopis?

Ano ano mam :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Doe_Jane
31.5.17 19:10
@Eviinda píše:
Ano ano mam :)

když tak pošli do sz, možná nějaká chyba v tisku :mrgreen: můžeš si tam zítra zavolat řeknou ti to po telefonu ale jsem si opravdu jistá že ti neposlali nic najednou, klidně pošli do zpráv kolik máš příjem a výdaje atd. a vypočtu ti kolik máš dostávat ;)

• Nahlásit
  • Citovat
3915
31.5.17 19:47

Moc tomu nerozumím. Pokud jsi podávala novou žádost a zadala si v dubnu tři měsíce zpetne, tj. dokladala jsi 4.ctvrtleti 2016 a zároveň jsi podávala příjmy a náklady za 1.ctvrtleti, tak v dubnu (popr. kvetnu - na zpracování je 30dni, výjimečně i dnu 60) přišla první dávka za 4.ctvrtleti - vyšší dávka dohromady a taky za leden, únor v dubnu, květnu..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama