Příspěvek na bydlení 2019, co se započítává?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.07.19 08:49
Příspěvek na bydlení 2019, co se započítává?

Krásný den, nikdy jsem o tohle nezadala a absolutně nemám tušení, co se započítává a co ne. Teď jsem se dočetla, že pokud máme dům/být na hypotéku tak ta se nezapočítává jako třeba nájemné. Takže výlohy s nemovitosti jsou jen za energie a vodu? Pokud partner nemá zatím v této nemovitosti trvale bydliste, tak se jeho příjem nezapočítává? Co jsem tak našla, tak rodičovský příspěvek a alimenty se počítají jako příjmy… Je to takhle dobře? Moc děkuji za rady, nebo zkušenosti.

Reakce:
arinecka
Kelišová 6542 příspěvků 13.07.19 09:15

Hypotéka se nezapočítává, jen energie, voda atd. Pokud tam partner nemá trvalé bydliště, tak jeho příjmy se nezapočítávají, počítají se osoby s TP.

Cenarius
Zasloužilá kecalka 782 příspěvků 13.07.19 11:52

To by byl dobrej gol, aby si clovek vzal hypoteku a my ostatni mu ji pak platili :)

Milino
Nováček 2 příspěvky 14.07.19 14:30

Alimenty se nepočítají

arinecka
Kelišová 6542 příspěvků 14.07.19 15:03
@Milino píše:
Alimenty se nepočítají

Ale pocitaji.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně včera v 13:48

Započítávají, chtějí to doložit, takže to se počítá určitě. Ještě prosím co je potřeba? Rodné listy děti, momentálně pobírám rodicak, takže ten snad dokládat nemusím nijak…Stačí smlouva, kde jsou určene zálohy? Nechci tam chodit milionkrát. Já tomuhle papírování nerozumím. V životě jsem žádné přídavky nepobirala.

Váš příspěvek
Reklama