Příspěvek na bydlení 2022 samoživitelka

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
25.1.22 21:44

Příspěvek na bydlení 2022 samozivitelka

Zdravím, holky dotaz…všude se ted mluvi o příspěvku na bydlení, ze by melo dosáhnout více rodin samé kalkulačky atd…podle kalkulačky bych měla nárok ziju sama mam 2 deti a příspěvek by se mi hodil uz skrz zvýšení ceny nájmu, energie a nedoplatek co určitě jistě přijde za vodu atd..Chci se zeptat chodi z úřadu nějaké kontroly do bytu?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15659
25.1.22 21:48
@Anonymní píše:
Zdravím, holky dotaz…všude se ted mluvi o příspěvku na bydlení, ze by melo dosáhnout více rodin samé kalkulačky atd…podle kalkulačky bych měla nárok ziju sama mam 2 deti a příspěvek by se mi hodil uz skrz zvýšení ceny nájmu, energie a nedoplatek co určitě jistě přijde za vodu atd..Chci se zeptat chodi z úřadu nějaké kontroly do bytu?

Takže asi tak úplně sama nežijes co. Chodí na udání.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4739
25.1.22 21:49

A ty chceš nějak podvádět? Bydlí s tebou partner?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29387
25.1.22 21:52
@Anonymní píše:
Zdravím, holky dotaz…všude se ted mluvi o příspěvku na bydlení, ze by melo dosáhnout více rodin samé kalkulačky atd…podle kalkulačky bych měla nárok ziju sama mam 2 deti a příspěvek by se mi hodil uz skrz zvýšení ceny nájmu, energie a nedoplatek co určitě jistě přijde za vodu atd..Chci se zeptat chodi z úřadu nějaké kontroly do bytu?

Tak pokud žiješ sama, tak se nemáš čeho bát, i kdyby kontroly chodily ne? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1164
25.1.22 22:00

Pokud tě někdo udá že tam s tebou žije někdo další, tak přijít můžou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
25.1.22 22:01

Ano chodí:) cca dva roky na zpět už nechodí jen na udání, ale už je to součástí i řízení. Maji to nařízene. Ale netuším jestli je to u každé žádosti.

Příspěvek upraven 25.01.22 v 22:02

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
635
25.1.22 22:02
@Anonymní píše:

Holky, vy se vždycky necháte zvednout ze židle :D Vždyť je to provokace. Ten někdo pod anonymem dobře ví, co sem napsat, aby tady byl hukot :mrgreen: Poslední věta je nápadná a téměř bije do očí :palec: :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8109
25.1.22 22:20
@Vanda 2 píše:
Holky, vy se vždycky necháte zvednout ze židle :D Vždyť je to provokace. Ten někdo pod anonymem dobře ví, co sem napsat, aby tady byl hukot :mrgreen: Poslední věta je nápadná a téměř bije do očí :palec: :think:

Provokace už jen tím, že se parazit nazývá „samoživitelkou“…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.1.22 08:21

Tak ja bych asi tady nepsala něco na co jsem se neptala :lol: :lol:… cetla jsem ve starých diskuzích z roku 2012 ze chodily kontroly tak jsem se ptala zda tomu je i teď. Příspěvek chci zadat kvůli vysoké energii a zdražení nájmů mam 2 deti ziju sama ale asi nemam chuť aby mi někdo z úřadu vlezl do bytu a kontroloval co kde mam to je cele…Urážky, nadávky si nechte pro jiné téma ;) ;) ;)

• Citovat
  • Nahlásit
33841
26.1.22 08:25
@Anonymní píše:
Tak ja bych asi tady nepsala něco na co jsem se neptala :lol: :lol:… cetla jsem ve starých diskuzích z roku 2012 ze chodily kontroly tak jsem se ptala zda tomu je i teď. Příspěvek chci zadat kvůli vysoké energii a zdražení nájmů mam 2 deti ziju sama ale asi nemam chuť aby mi někdo z úřadu vlezl do bytu a kontroloval co kde mam to je cele…Urážky, nadávky si nechte pro jiné téma ;) ;) ;)

tak to je jisté, že kontrola může přijít - a to tě strach před kontrolou přiměje o dávky nežádat? tak asi je v tom nějaká levota, viď

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42537
26.1.22 08:26
@Anonymní píše:
Tak ja bych asi tady nepsala něco na co jsem se neptala :lol: :lol:… cetla jsem ve starých diskuzích z roku 2012 ze chodily kontroly tak jsem se ptala zda tomu je i teď. Příspěvek chci zadat kvůli vysoké energii a zdražení nájmů mam 2 deti ziju sama ale asi nemam chuť aby mi někdo z úřadu vlezl do bytu a kontroloval co kde mam to je cele…Urážky, nadávky si nechte pro jiné téma ;) ;) ;)

Ano, okrikni je. Je spousta práce všude. To ti píše samozivitelka se 2 dětmi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1848
26.1.22 08:27
@Anonymní píše:

No tomu se nevyhnes, proste kontroly jsou. Stejne jako jsou treba u neschopenky.
Mas moznost o ten prispevek nezadat a zadna kontrola neprijde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.1.22 08:28

@stinga proc levota :lol: :lol: :lol: ja se slusne zeptala zda chodi kontrola kde zase hledáte háček??? :zed: :zed: :zed: :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní

@Tarena ptala jsem se zda to furt plati ta kontrola to je celé

• Citovat
  • Nahlásit
29387
@Anonymní píše:

Tak když chceš prachy zadarmo, tak musíš čekat, že to má nějaká pravidla :nevim: to je jak na nemocenské, taky když chceš peníze po státu, tak musíš čekat, že tě přijdou zkontrolovat, jestli dodrzujes podmínky pro nárok. Když nechceš kontroly, tak si na nájem vydelej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat