Příspěvek na bydlení a expřítel nechce doložit příjmy

Anonymní
25.6.20 07:33

Příspěvek na bydlení a expritel nechce doložit příjmy

Ahoj maminky, prosím vás potřebovala bych poradit nebo jestli některá z vás byla ve stejné situaci. Potřebuji příspěvek na bydlení, protože sama to zkrátka neutahnu mám jen rodičovský příspěvek a na malou jsem už nějakou dobu sama. Včera jsem byla na ÚP a paní mi řekla, že můj expřítel musí doložit příjmy. Volala jsem mu a ten mě poslal někam, že prej co mi je vůbec do toho a to jsem řekla, že to potřebuji vědět kvůli tomu příspěvku a stejně nezájem ještě mi řekl, že můžu bejt vůbec ráda, že mi na malou platí. To ano platí a i pravidelně. Dohodli jsme se na výživném mimo soud, tak jsem byla ráda. Příspěvek nutně potřebuji jinak vůbec nevím co budu dělat a moji rodiče to za nás táhnout nemůžou. Můj taťka je v důchodu a je nemocnej a mamka chodí do práce na směny a bůh ví kolik tam také nebere už teď nás dlouho dotovali. Prosím poraďte co teď mám dělat. Dnes chci jít ještě na ÚP a zeptat se ale mám pocit, že je to stejně asi nebude zajímat. Budu ráda za každou radu. Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

142
25.6.20 07:34

A expritel s tebou bydlí?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
72048
25.6.20 07:34

Nejspis budes muset nechat alimenty urcit soudne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.6.20 07:47

@Tyna15
Nebydlí jsme od sebe skoro půl roku a je s ním těžká domluva.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10023

Když s mi nebydlí tři měsíce a vice, tak proč by měl dokladat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10023

A ma tam trvalo pobyt?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.6.20 07:50

@j.a.n.i1
No toho se právě bojím. On je takovej h***l, že řekl i kdybych ho dala k soudu, tak svoje pravdivé příjmy stejně zatají a zařídí si abych dostala úplný minimum na malou a zřejmě to asi není problém, protože má kamarádíčka, kterej to udělal také své bývalé.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5464
25.6.20 07:50

U prispevku na bydleni se dokazuje prijem vsech osobv domacnosti.Tak proc chteji jeho prijem?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.6.20 07:51

@g.sandova
Nemá trvalý pobyt jen já a automaticky i malá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7644
25.6.20 07:51

Proč příjmy ex, když tam nebydlí?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.6.20 07:53

@jannina1
To právě nevím řekla mi to paní na ÚP tak jsem taky koukala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5464
25.6.20 07:54
@Markéta 28 píše:
@g.sandova
Nemá trvalý pobyt jen já a automaticky i malá.

No tak proc chteji jeho prijmy? Mozna pro jinou davku ano, ale na bydleni? Nespletla jsi to?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5464
25.6.20 07:55

Mozna budou chtit alimenty soudne urcene, to mohou.Ale prijem urcite dokladat nemusi, na co?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.6.20 07:57

@jannina1
Teda je pravda, že jsem žádala o přídavek na dítě, tak jestli to paní nemyslela na tohle.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
40464
25.6.20 08:01
@Markéta 28 píše:
@jannina1
Teda je pravda, že jsem žádala o přídavek na dítě, tak jestli to paní nemyslela na tohle.

jo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama