Reklama

Příspěvek na bydlení a peníze na účtu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.09.18 13:06
Příspěvek na bydlení a peníze na účtu

Dobrý den,

Mám dotaz, na který tu určitě najdu odpověď. Zazadala jsem si o příspěvek na bydlení, který mi byl uznán, příští měsíc musím doložit výpisy z účtu, kde mám zaplaceno El, plyn i nájem. Ale teď k věci, na účtě mám peníze, které mi poslala moje mamka, když jsem se s děckama Stěhovala. Bude to problém, budou na to koukat?
Díky moc za každou odpověď.
Anonym (kvůli tomu, ze tu znám pár lidí a nechci aby věděli o mém aktuálním životě)

Reklama

Reakce:

Božislava
Ukecaná baba ;) 1302 příspěvků 13.09.18 13:15

Asi ano bude to problém. Bude lepší to zatajit. :hug:

pajinkapajinka
Zasloužilá kecalka 822 příspěvků 17 inzerátů 13.09.18 13:16

Dokladas prijem. Takze nejake jednorazove penize je zajimat nebodou. Ja si taky preposilam chlapovu vyplatu co mesic na svuj ucet ze ktereho vse dokladam a neresijou to …

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.09.18 13:19
@Anonymní píše:
Dobrý den,Mám dotaz, na který tu určitě najdu odpověď. Zazadala jsem si o příspěvek na bydlení, který mi byl uznán, příští měsíc musím doložit výpisy z účtu, kde mám zaplaceno El, plyn i nájem. Ale teď k věci, na účtě mám peníze, které mi poslala moje mamka, když jsem se s děckama Stěhovala. Bude to problém, budou na to koukat?
Díky moc za každou odpověď.
Anonym (kvůli tomu, ze tu znám pár lidí a nechci aby věděli o mém aktuálním životě)

Vyjeď si z výpisu z účtu jen platby za byt, za inkaso apod. Celý výpis z účtu nikomu posílat nemusíš. Jde jim jen o to, zda máš zaplacený bydlení a poplatky v uplynulých 3 měsících. Na účte si lze nastavit, že ti vyjedou tyhle platby za poslední tři měsíce a to stačí. Můžeš zavolat operátorovi ze své banky, on ti řekne jak to nastavit, aby sis vytiskla jen toto. Zůstatek si začerníš fixou.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.09.18 13:25
@Anonymní píše:
Vyjeď si z výpisu z účtu jen platby za byt, za inkaso apod. Celý výpis z účtu nikomu posílat nemusíš. Jde jim jen o to, zda máš zaplacený bydlení a poplatky v uplynulých 3 měsících. Na účte si lze nastavit, že ti vyjedou tyhle platby za poslední tři měsíce a to stačí. Můžeš zavolat operátorovi ze své banky, on ti řekne jak to nastavit, aby sis vytiskla jen toto. Zůstatek si začerníš fixou.

Mám to na trvalý příkaz.. To jde také? :think:

terinka4444
Hvězda diskuse 67199 příspěvků 13.09.18 13:35

Ne, samozřejmě to v žádném případě nebude problém, u příspěvku na bydlení se neposuzuje, kdo má co na účtu. Takže to fakt nebude problém.

eumedon
Extra třída :D 13537 příspěvků 13.09.18 17:20
@Anonymní píše:
Mám to na trvalý příkaz.. To jde také? :think:

Příkazy nikoho nezajímají. S trvalým příkazem, jednotlivým příkazem a svolením k inkasu tě vyhodí - to nejsou žádné důkazy o proběhlé platbě. Budou je zajímat zúčtované pohyby, ne příkazy.

pajinkapajinka
Zasloužilá kecalka 822 příspěvků 17 inzerátů 13.09.18 17:29

Musi videt problehle platby … prokazatelne zaplacene poplatky ..

bublinnna
Nováček 1 příspěvek 25.09.18 14:13

Ahoj holky,jsem tu nová,tak promiňte,nevím kam to napsat.Stalo se vám při příspěvku na bydlení,aby k vám po x letech došla domů kontrola? Jsem sice vdaná,ale s manželem nežijeme a jen já tu mám trvalý pobyt.Děkuji moc za odpověď

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >