Příspěvek na bydlení a peníze na účtu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.09.18 13:06
Příspěvek na bydlení a peníze na účtu

Dobrý den,

Mám dotaz, na který tu určitě najdu odpověď. Zazadala jsem si o příspěvek na bydlení, který mi byl uznán, příští měsíc musím doložit výpisy z účtu, kde mám zaplaceno El, plyn i nájem. Ale teď k věci, na účtě mám peníze, které mi poslala moje mamka, když jsem se s děckama Stěhovala. Bude to problém, budou na to koukat?
Díky moc za každou odpověď.
Anonym (kvůli tomu, ze tu znám pár lidí a nechci aby věděli o mém aktuálním životě)

Reakce:
Božislava
Ukecaná baba ;) 1638 příspěvků 13.09.18 13:15

Asi ano bude to problém. Bude lepší to zatajit. :hug:

pajinkapajinka
Zasloužilá kecalka 832 příspěvků 18 inzerátů 13.09.18 13:16

Dokladas prijem. Takze nejake jednorazove penize je zajimat nebodou. Ja si taky preposilam chlapovu vyplatu co mesic na svuj ucet ze ktereho vse dokladam a neresijou to …

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.09.18 13:19
@Anonymní píše:
Dobrý den,Mám dotaz, na který tu určitě najdu odpověď. Zazadala jsem si o příspěvek na bydlení, který mi byl uznán, příští měsíc musím doložit výpisy z účtu, kde mám zaplaceno El, plyn i nájem. Ale teď k věci, na účtě mám peníze, které mi poslala moje mamka, když jsem se s děckama Stěhovala. Bude to problém, budou na to koukat?
Díky moc za každou odpověď.
Anonym (kvůli tomu, ze tu znám pár lidí a nechci aby věděli o mém aktuálním životě)

Vyjeď si z výpisu z účtu jen platby za byt, za inkaso apod. Celý výpis z účtu nikomu posílat nemusíš. Jde jim jen o to, zda máš zaplacený bydlení a poplatky v uplynulých 3 měsících. Na účte si lze nastavit, že ti vyjedou tyhle platby za poslední tři měsíce a to stačí. Můžeš zavolat operátorovi ze své banky, on ti řekne jak to nastavit, aby sis vytiskla jen toto. Zůstatek si začerníš fixou.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.09.18 13:25
@Anonymní píše:
Vyjeď si z výpisu z účtu jen platby za byt, za inkaso apod. Celý výpis z účtu nikomu posílat nemusíš. Jde jim jen o to, zda máš zaplacený bydlení a poplatky v uplynulých 3 měsících. Na účte si lze nastavit, že ti vyjedou tyhle platby za poslední tři měsíce a to stačí. Můžeš zavolat operátorovi ze své banky, on ti řekne jak to nastavit, aby sis vytiskla jen toto. Zůstatek si začerníš fixou.

Mám to na trvalý příkaz.. To jde také? :think:

terinka4444
Hvězda diskuse 68490 příspěvků 13.09.18 13:35

Ne, samozřejmě to v žádném případě nebude problém, u příspěvku na bydlení se neposuzuje, kdo má co na účtu. Takže to fakt nebude problém.

eumedon
Extra třída :D 13757 příspěvků 13.09.18 17:20
@Anonymní píše:
Mám to na trvalý příkaz.. To jde také? :think:

Příkazy nikoho nezajímají. S trvalým příkazem, jednotlivým příkazem a svolením k inkasu tě vyhodí - to nejsou žádné důkazy o proběhlé platbě. Budou je zajímat zúčtované pohyby, ne příkazy.

pajinkapajinka
Zasloužilá kecalka 832 příspěvků 18 inzerátů 13.09.18 17:29

Musi videt problehle platby … prokazatelne zaplacene poplatky ..

bublinnna
Nováček 1 příspěvek 25.09.18 14:13

Ahoj holky,jsem tu nová,tak promiňte,nevím kam to napsat.Stalo se vám při příspěvku na bydlení,aby k vám po x letech došla domů kontrola? Jsem sice vdaná,ale s manželem nežijeme a jen já tu mám trvalý pobyt.Děkuji moc za odpověď

rozand
Závislačka 3456 příspěvků 26.10.18 00:47

@bublinnna PnB se tyka jen osob s TB, tak jaka kontrola? :roll:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Bony a klid po 30 letech: Kde jsou dnes hlavní hrdinové vekslácké romance?

Kdo v té době žil, v tom snímek obyčejně probudí vzpomínku na minulý režim a... číst dále >

Tři hollywoodská zmrtvýchvstání: Ben Affleck, Demi Lovato a Tori Spelling

Ještě nedávno to s nimi vůbec nevypadalo dobře, někteří byli rádi, že z toho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >