Příspěvek na bydlení bez nájemní smlouvy

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
55
18.6.22 17:35

Příspěvek na bydlení bez nájemní smlouvy

Ahoj holky, dostala jsem se do složité situace a musím jít poprvé po 2 letech, co bydlím v našem bytě si jít zažádat o Příspěvek na bydlení, akorát jsem někde zašantročila nájemní smlouvu. Nemohu ji něčím nahradit? Majitelka mi ji do pondělí určo nestihne udělat, tak mě napadlo jestli by nestačilo čestné prohlášení a rozpis záloh.
(Pro chytrolínky :mrgreen: práci jsem měla do 31.05 a pak jsme museli skončit kvůli ukončení provozu a zkracování a nyní hledám ale zatím se mi žádná nepozdává a uklízečku dělat nejdu :mrgreen: )

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1283
18.6.22 17:40

Nestačilo, tedy přesněji možná by to bez toho vzali, ale stejně by přišel dopis, že se to má doložit. Mají měsíc na vyřízení žádosti. Pak dle termínu je vyplácen příspěvek. Takže pokud půjdete zítra bez smlouvy, tak vám to vezmou, pak pošlou dopis a dejme tomu, že do srpnových výplat příspěvků se to stihne. Ale já osobně bych tam šla se smlouvou a nečekala pak na dopis o doložení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27503
18.6.22 17:49

Tou uklízečkou jsi to celkem zabila….. :roll:
V pondělí zvedni telefon a zavolej na příslušný pracák. Tam se zeptej, co s sebou budeš potřebovat. Na každým úřadu je to jiný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35697
18.6.22 17:51
@Janli píše:
Tou uklízečkou jsi to celkem zabila….. :roll:
V pondělí zvedni telefon a zavolej na příslušný pracák. Tam se zeptej, co s sebou budeš potřebovat. Na každým úřadu je to jiný.

jasně, nač si vydělávat jako uklízečka ;) na dotyčnou čeká někde limuzína s řidičem, prosklená kancelář a plat snů. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7668
18.6.22 17:54
@hermi5678 píše:
Ahoj holky, dostala jsem se do složité situace a musím jít poprvé po 2 letech, co bydlím v našem bytě si jít zažádat o Příspěvek na bydlení, akorát jsem někde zašantročila nájemní smlouvu. Nemohu ji něčím nahradit? Majitelka mi ji do pondělí určo nestihne udělat, tak mě napadlo jestli by nestačilo čestné prohlášení a rozpis záloh.
(Pro chytrolínky :mrgreen: práci jsem měla do 31.05 a pak jsme museli skončit kvůli ukončení provozu a zkracování a nyní hledám ale zatím se mi žádná nepozdává a uklízečku dělat nejdu :mrgreen: )

tak když bylo ukončení provozu tak jsi to veděla dříve nee? A odstupné nebylo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23631
18.6.22 17:55
@Burj Chalifa píše:
jasně, nač si vydělávat jako uklízečka ;) na dotyčnou čeká někde limuzína s řidičem, prosklená kancelář a plat snů. :mrgreen:

což uklízečka já už slyšela i prodavačku :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8386
18.6.22 18:10

Když zabordelaříš tak důležitou věc, jako je nájemní smlouva, tak je evidentní, že ani na tu uklízečku nemáš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5568
18.6.22 18:10
@ka2ka píše:
což uklízečka já už slyšela i prodavačku :nevim:

Zas bych do ní tak neryla. „Za tolik bych ráno nevstala z postele, proč si nenajdeš lepší práci, každý svého štěstí strůjcem“ tady čteš v každé druhé sociální diskusi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1318
18.6.22 18:13

No vidis, ja delala i tu uklizecku, abych nemusela litat porad na socku.

Jinak k dotazu, myslím, ze by to nestacilo. Chteji primo smlouvu. Cestne prohlaseni muze napsat kdokoliv, na cokoliv.

A myslim, ze tam davas, prijem za posledni tri mesice, tak nevim jestli narok vznikne. Plus kdyz si skoncila v praci, nejaka podpora tam bude..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1609
18.6.22 18:13

Já bych uklízečku ani prodavačku nedělala. Jsem detailista jak sviňa, bych to nikdy nedouklízela a holky v obchodě obdivuji, já bych to nedala :mrgreen: Zlatá moje kancl práce, vlastně je nenáročná :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29712
18.6.22 18:20
@hermi5678 píše:
(Pro chytrolínky :mrgreen: práci jsem měla do 31.05 a pak jsme museli skončit kvůli ukončení provozu a zkracování a nyní hledám ale zatím se mi žádná nepozdává a uklízečku dělat nejdu :mrgreen: )

Smlouvu nenahradis, ale proč tam musím běžet hned v pondělí? Tak řekni majitelce o novou smlouvu a zajdi tam ve středu ne? Ty dva dny už se to nezblázní :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1494
18.6.22 18:28

Abys měla nárok za toto čtvrtletí, musíš dodat papíry do koně tohoto měsíce. Takže hned v pondělí tam nemusíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2487
18.6.22 18:34

@Burj Chalifa přesně tak. Proč by šla pracovat jako uklízečka, když si může na pracáku zažádat o příspěvky :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12018
18.6.22 18:34

Určitě jsi dostala odstupné, tak nárok na příspěvek na bydlení nejspíš nemáš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11591
18.6.22 18:35
@lísteček1 píše:
Abys měla nárok za toto čtvrtletí, musíš dodat papíry do koně tohoto měsíce. Takže hned v pondělí tam nemusíš.

Davka je za duben, kveten, cerven. Takze do konce cervence, ne? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat