Příspěvek na bydlení- družstevní byt

681
24.6.13 22:17

příspěvek na bydlení- družstevní byt

V

Příspěvek upraven 30.03.14 v 21:40

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
31690
24.6.13 22:31

Příspěvek dostat můžeš, akorát je to menší částka než na nájemní byt, jsou na to jiný tabulky. A k tomu TP, to je jak kde, někde chtějí jen čestný prohlášení, že tam nebydlí, někde chtějí potvrzení, že bydlí tam, kde bydlí, buď, že je to její, nebo snad stačí její nájemní smlouva.
Edit: aha, tak jsem to popletla :zed:

Příspěvek upraven 24.06.13 v 22:42

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
mag
11637
24.6.13 22:33

Budeš mít smlouvu podnájemní a na tu se příspěvek na bydlení nevztahuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
evill
24.6.13 22:34
@Jenver píše:
Holky mám dotaz. :lol: Konečně jsem sehnala byt, ale je družstevní. Budu mít normální nájemní smlouvu a trv. pobyt. Mám jenom rodičák 3800.- a doplatek na živobytí a bydlení. Vím, že u doplatku na bydlení družstevní byt nevadí. Aké nevím jak je to s příspěvkem. :nevim: A ještě jedna věc, ta paní co by mi měla byt pronajímat, tam má trv. pobyt, bude to něčemu vadit? děkuju za odpovědi :lol:

Příspěvěk lze čerpat nelze. Družstvo je majitel, paní je nájemce, ty jsi podnájemce. Příspěvek na bydlení se na podnájem nevztahuje.

• Citovat
  • Nahlásit
evill
24.6.13 22:35
@evill píše:
Příspěvěk lze čerpat nelze. Družstvo je majitel, paní je nájemce, ty jsi podnájemce. Příspěvek na bydlení se na podnájem nevztahuje.

Má tam být zde nelze nikoliv lze nelze ;)

• Citovat
  • Nahlásit
evill
24.6.13 22:42
@slavuska1 píše:
Příspěvek dostat můžeš, akorát je to menší částka než na nájemní byt, jsou na to jiný tabulky. A k tomu TP, to je jak kde, někde chtějí jen čestný prohlášení, že tam nebydlí, někde chtějí potvrzení, že bydlí tam, kde bydlí, buď, že je to její, nebo snad stačí její nájemní smlouva.

Jiný tabulky na podnájmy? :)

• Citovat
  • Nahlásit
16856
25.6.13 09:36
@evill píše:
Jiný tabulky na podnájmy? :)

To asi myslela, když si žádáš o příspěvek a máš družstevní byt. Ale máš tam nájemní smlouvu, ale tam jsou menší doplatky než v nájmu. asi tak to myslela :lol: To se ale týká toho, kdo má dr. byt od družstva

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat