Příspěvek na bydlení duben 2020

Anonymní
5.4.20 10:22

Příspěvek na bydlení duben 2020

Ahoj, nevite jak to teda ted bude s prispevkem na bydleni?? Doprovazim babicku vzdy na urad a ona uz by chtela zitra zajit. Byly nejake zpravy, ze se tento mesic vubec chodit nebude a davky pobezi dal pokud pro nekoho neni vyhodnejsi poslat veci postou. Babicka by jit nemusela nemeni se ji prijem, ale nemohu najit jestli uz to proslo. Sel nekdo z vas uz vyridit?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

13224
5.4.20 10:24
@Anonymní píše:
Ahoj, nevite jak to teda ted bude s prispevkem na bydleni?? Doprovazim babicku vzdy na urad a ona uz by chtela zitra zajit. Byly nejake zpravy, ze se tento mesic vubec chodit nebude a davky pobezi dal pokud pro nekoho neni vyhodnejsi poslat veci postou. Babicka by jit nemusela nemeni se ji prijem, ale nemohu najit jestli uz to proslo. Sel nekdo z vas uz vyridit?
úřady jsou zavřené, nevyřídíš nic…na stránkách ministerstva by si měla najít, jak postupovat…
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19333
5.4.20 10:25

V televizi několikrát říkali, že kdo pobírá, nemusí chodit. Na stránkách to nemají?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.4.20 10:28
@vokishka píše:
V televizi několikrát říkali, že kdo pobírá, nemusí chodit. Na stránkách to nemají?

Ona to schvalila vlada a cekaji na odklepnutí, od te doby nic noveho jsem nenasla. Ani v televizi jsem to nevidela, pouze to kolovalo po netu. Tak snad nekdo bude vedet vic.

• Nahlásit
  • Citovat
13224
5.4.20 10:38
@Anonymní píše:
Ona to schvalila vlada a cekaji na odklepnutí, od te doby nic noveho jsem nenasla. Ani v televizi jsem to nevidela, pouze to kolovalo po netu. Tak snad nekdo bude vedet vic.

no tohle je na stránkách ministerstva: https://www.mpsv.cz/davky-info

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19333
5.4.20 10:39

Tak nejlepší je zavolat přímo tam, kam pro to chodí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
777
5.4.20 10:39

Nikam se nemusí chodit, příspěvky jedou dál.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.4.20 10:41
@Monchichik píše:
no tohle je na stránkách ministerstva: https://www.mpsv.cz/davky-info

Prave, ze pisou, ze to je pripravene. Tak nevim kdy to bude podepsane na 100% :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
13224
5.4.20 10:42
@Anonymní píše:
Prave, ze pisou, ze to je pripravene. Tak nevim kdy to bude podepsane na 100% :nevim:

no tak zatím buď v klidu a nikam nic nenos…předpokládám, že babičce se stejně příjmy a nic kolem nemění, takže by to měla dostat i nadále…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2388
5.4.20 10:58

A hlavně do konce dubna celkem dlouhá doba.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8075
5.4.20 13:46

Poslanecká sněmovna o tom bude jednat v úterý.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
67
6.4.20 13:07

Zdravím všechny a mám dotaz. Příspěvek na bydlení budu teď podávat po 2. A co se mi nestalo :nevim: zapomněla jsem zaplatit k 31.3.Sipo,na poště mi řekli, že už to uhradit nelze a pricte se to k příštímu sipu za duben.
Nevíte nekdo, jak to je, když odevzdam 3 složenky sipa za další čtvrtletí (ta poslední není zaplacena) jestli mi budou počítat příspěvek za ty 2 měsíce nebo mi nedají nic?
Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.4.20 07:31
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie