Příspěvek na bydlení - energie/pronájem

Anonymní
21.11.19 11:31

Příspěvek na bydlení - energie/pronájem

Prosím, zda li někdo ví (na úřadě nezvedají tel a i když vím, že se někdy určitě dovolám, jsem zvědavá), při žádosti o příspěvek v pronajatém bytě se dokládá jen smlouva s celkovou částkou za nájem, nebo si musím vyžádat u majitele potvrzení o konkrétních platbách za energie? Díky moc za radu. Prosím, anonym zanechat.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
418
21.11.19 11:48

Dokládá se smlouva s celkovou částkou a papír s rozpisem všech služeb.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10210
21.11.19 11:49

No, asi to bude potřeba, aby bylo vidět za co platíš :nevim: Jak by ti to vypočítali z celkové částky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.11.19 11:58

Díky, myslela jsem si to. Já jsem to právě někde četla, ale přišlo mi to divné, to by si tam pak každý mohl napsat co chce…
Díky za odpovědi

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.11.19 13:02

Určitě detailní rozpis plateb už ve smlouvě a každé čtvrtletí podpis od majitele bytu do tiskopisu…

• Citovat
  • Nahlásit
1
19.12.19 15:37

Příspěvek na bydlení energie

Ahoj holky, pobíram příspěvek na bydlení, teď bylo vyúčtování energii které je psáno na majitelku. Na úřadě mi rekli ze je vyúčtování nezajímá, ze stači doložit jen papír od majitelky, ze přeplatek byl vrácen v hotovosti atd. Nerada bych šla v lednu na úřad a od jiné soc. Pracovnice slyšela ze potřebuji i to roční vyúčtování. Nemáte s tím někdo zkušenost? :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat