Příspěvek na bydlení když odhlásím partnera

Anonymní
23.9.20 07:30

Příspěvek na bydlení když odhlasim partnera

Zdravím, mám dotaz. Mohu si jít zažádat o příspěvek na bydlení, když manžel s námi nebydlí již 2 roky a odhlasim ho z nájemní smlouvy? Musím čekat tu domu 3 měsíců, než budu mít sipo, kde už nebude uvedeny? Nebo nestačí jen doložit ohledně elektřiny, plynu atd? Doteď platíl manžel nám s dětmi i ve svém novém bytě a už to finančně nezvládá. Díky za rady. LUCKA

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5181
23.9.20 07:59

Myslím si, že bez rozhodnutí soudu o alimentech apod. se s vámi nikdo bavit nebude. Přeci jen nemáte jak dokázat, že to celý není jen „na oko“.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10393
23.9.20 08:01

A máš vyměřené výživné na sebe a na děti?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.9.20 08:29

Holky, když jsem tam odcházela před několika lety, stačilo vědět že jsme s manželem na alimentech domluveni a jen jsem udála sumu kterou nám dává. Akorát teď nastal problém, byla jsem manžela odhlásit ze služeb, ale opět mají změny, manžela sice vyskrtla, ale bude se to počítat až od listopadu, do té doby umreme hlady snad. :,(

• Citovat
  • Nahlásit
7917
23.9.20 08:39

Proč je to ještě manžel?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10393
23.9.20 08:44
@Anonymní píše:
Holky, když jsem tam odcházela před několika lety, stačilo vědět že jsme s manželem na alimentech domluveni a jen jsem udála sumu kterou nám dává. Akorát teď nastal problém, byla jsem manžela odhlásit ze služeb, ale opět mají změny, manžela sice vyskrtla, ale bude se to počítat až od listopadu, do té doby umreme hlady snad. :,(

Nechápu, kde jsi udávala alimenty a stačilo to, když ještě příspěvek nečerpáš? Stesky o tom, že umřete hlady, už vůbec nechápu. Tak máš manžela, který táhnul 2 roky dvoje bydlení, tzn. že asi minimální mzdu nebere, že? Proč jste se nerozvedli, nepožádala jsi o vypořádání SJM?
To opravdu žiješ 2 roky tak, že doufáš, že manžel, který bydlí jinde, za tebe a děti zaplatí nájem, protože jinak půjdete pod most, a vůbec ti to nevadí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama