Reklama

Příspěvek na bydlení - leden

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lukasss123
Povídálka 40 příspěvků 27.12.16 14:29
Příspěvek na bydlení - leden

Dobrý den, chci se prosím vás zeptat. v lednu mám jít doložit, že platím byt atd.. Abych zase dostával příspěvek na bydlení. A moje otázka je, jestli ještě v lednu dostanu za to čtvrtletí peníze nebo jak nepříjdu v lednu, tak už v lednu nedostanu peníze? Nepamatuji si totiž už, jestli se ještě dostával příspěvek v tom měsíci, kdy jsem měl jít na úřad doložit nájem atd.

Reklama

Reakce:

Monchichik
Závislačka 4114 příspěvků 27.12.16 14:37

V lednu dokládáš příjmy za 4. čtvrtletí, a peníze za něj budeš dostávat únor, březen, duben. V lednu dostáváš peníze za prosinec.

lukasss123
Povídálka 40 příspěvků 27.12.16 14:40

Naposled jsem byl na úřadě myslím že v listopadu. Takže v lednu budu muset jít, jinak už nedostanu peníze jo? Nebo až další měsíc nedostanu?

Monchichik
Závislačka 4114 příspěvků 27.12.16 14:42

Jestli si byl v říjnu, dokládal si 3. čtvrtletí. Teď budeš v lednu dokládat za 4. čtvrtletí, peníze ti přijdou ještě v lednu, to je za prosinec, který je ještě ve 4. čtvrtletí. Pokud nic v lednu nedoložíš, v únoru nedostaneš nic.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama