Příspěvek na bydlení - pozdější doložení

24.4.17 14:57

Příspěvek na bydlení-pozdější doložení

Dobrý den,

beru příspěvek na bydlení, tento mesic mám dokládat přijímy atd.. ale asi to nestihnu tento týden. Nebude vadit, když to dam 1.5 v pondělí? Děkuji moc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

24.4.17 15:01
@lukasss123 píše:
Dobrý den,beru příspěvek na bydlení, tento mesic mám dokládat přijímy atd.. ale asi to nestihnu tento týden. Nebude vadit, když to dam 1.5 v pondělí? Děkuji moc

V pondělí těžko, je svátek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1291
24.4.17 15:32
@lukasss123 píše:
Dobrý den,beru příspěvek na bydlení, tento mesic mám dokládat přijímy atd.. ale asi to nestihnu tento týden. Nebude vadit, když to dam 1.5 v pondělí? Děkuji moc

Tak v pondeli asi nee, ale v utery by to slo :). Hele nic horsiho nez ze ti to vyplati v cervnu 2× se stat nemuze.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3910
24.4.17 15:54

V kvetnu je to v pohode… :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
blabla123
24.4.17 20:03
@lukasss123 píše:

Já myslím, že to vadí. Pokud se nepletu je to do konce ledna, dubna, července, října.

• Nahlásit
  • Citovat
3910
24.4.17 21:06

@blabla123 ano, To se ale dávka jen zastaví..pokud do konce čtvrtletí doloží, běží příspěvek dal. pokud ne, příspěvek zaniká.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
608
9.5.17 14:00

Ahoj, chci se zeptat.. Minulý týden tuším 3.5 jsme předkládali příjem kvůli příspěvkům na bydlení. Výplatní termín byl vždy 10. dne v měsíci myslíte že zítra mi přijdou když jsme dokládali příjem 3.?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3910
9.5.17 14:17

Kde? V Praze? Co tak vím, tak by se teď mohlo zpracovávat cca půlka dubna..ale záleží kolik tam mají zadosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
608
9.5.17 14:21

My jsme nedávali novou žádost my máme už podanou, jen jsme dokládali zase ten tříměsíční příjem, tak si řikám že by to nemuselo být tak dlouho. Ano, Praha 10

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3910
9.5.17 14:33

No, tak já vim, že jste dávali podklady na 1.ctvrtleti, ale ikdyby žádost, tak je to jedno, postup zpracování je stejný. Bere se to dle data podani, takže až na tebe přijde řada, zpracuje se to do PC, poté zkontroluje a poté pošle k výplatě. Zadatelu je plno, je možné, že se k 3.5. Dostanou až koncem května a dostaneš příspěvek v červnu za 2 měsíce. zkratka záleží kolik tam toho maji.. :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23240
9.5.17 14:38

@Anik6 U nás je to taky tak. Pokud nestihnu donést příjmy do cca 25. v měsíci, dostanu peníze až přes měsíc, za dva měsíce najednou.
Příklad: Příjem donesu 26.4., peníze dostanu až v červnu.
Kdybych donesla příjem až v květnu, ani bych s penězi ve stejném měsíci nepočítala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama