Příspěvek na bydlení s přítelem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.18 20:21
Příspěvek na bydlení s pritelen

Dobry den
Měla bych dotaz zda dostanu prispevek na bydleni, kdyz trvaly pobyt bych mela jen ja a syn, pritel by byl jen na nájemní smlouvě, ale tp by mel jinde.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

lísteček1
Ukecaná baba ;) 1109 příspěvků 08.05.18 20:23

Pritel by se nezapocitaval.To, ze je v najemni smlouve nevadi, dulezity je kdo ma trvaly pobyt v byte.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.18 20:24

@lísteček1 jo dobre moc dekuji :)

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.18 20:25
@lísteček1 píše:
Pritel by se nezapocitaval.To, ze je v najemni smlouve nevadi, dulezity je kdo ma trvaly pobyt v byte.

přesně tak, ale musíš být na nájemní smlouvě i ty

melasa
Zasloužilá kecalka 839 příspěvků 08.05.18 20:28

A proč tam nemá přítel trvalý pobyt?

lísteček1
Ukecaná baba ;) 1109 příspěvků 08.05.18 20:30
@melasa píše:
A proč tam nemá přítel trvalý pobyt?

Nejsi nejak moc zvedava? :lol:

melasa
Zasloužilá kecalka 839 příspěvků 08.05.18 20:36
@lísteček1 píše:

malinko… :lol:

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 61983 příspěvků 3 inzeráty 08.05.18 20:37
@lísteček1 píše:

Protože by nedostala tolik ne… sakra, já o tomhle moct rozhodovat, tak dám do pravidel, že se počítají všichni s TP plus všichni, kdo s danými osobami tvoří rodinu a bylo by.
A jinak ne, není moc zvědavá, je to celkem legitivmní otázka, když z našich odvodů se bude někomu doplácet bydlení a možná jen protože má partner cíleně TP jinde.

melasa
Zasloužilá kecalka 839 příspěvků 08.05.18 20:42
@j.a.n.i1 píše:
Protože by nedostala tolik ne… sakra, já o tomhle moct rozhodovat, tak dám do pravidel, že se počítají všichni s TP plus všichni, kdo s danými osobami tvoří rodinu a bylo by.
A jinak ne, není moc zvědavá, je to celkem legitivmní otázka, když z našich odvodů se bude někomu doplácet bydlení a možná jen protože má partner cíleně TP jinde.

A to jako legálně fakt jde toto? Takže někdo může být normálně v nájemní smlouvě a přitom se nepočítá? 8o 8o Proč?

lísteček1
Ukecaná baba ;) 1109 příspěvků 08.05.18 20:50

Take bych nastavila jinak nas cely podpurny socialni system. U prispevku na bydleni bych take zmenila okruh posuzovanych osob a u vsech příspěvků bych zohlednovala jen maximálně dve deti, zbytek uz by se nemel zapocitavat a zohlednovat ve vypoctech. Bohužel to tak neni a je to tak, jak to je.Muj pritel, pardon mesic uz mamzel u me take nema trvaly pobyt.Kdyz si ho sel udelat, tak mu pani na urade rekla, ze by si musel menit obcanku 2×. Z bytu, kde mel kdysi trvaly pobyt ho majitl odhlasil a on, kdyz si sel zazadat o trvaly pobyt.ke me, tak.by,si musel nejprve vyridit obcanku na trvaly pobyt na urade, a jakmile by mu vyhotovili novou obcanku s timto trv. pobytem, tak pry by mu rovnou odtrihli opet ruzek a musel by pozadat o trv. pobyt ke me.Tak se na ten druhy krok vyprdl a nechal si jen udelat obcanku s trv. pobytem na urad.Kdyz jsem sla po prve žádat o pr. na bydleni, tak jsem mela vyplneny i jeho prijmy, ale urednice mi rekla, ze on se tam nezapocitava. Tenkrat jeste elekrrika byla napsana na nej, tak mi rekla, at si ji napisu na sebe a pokud chci pobirat pnb, at ho tam neprihlasuji.
A ano, priznavam, ted tam cilene nema tp, abych na pnb dosáhla.
Holky, tady ty trvaly pobyty resite jen vx, urednice na urade jsou v pohode a jeste se mi nikdy ani jedna nezeptala, proc se tam neprihlasi.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 61983 příspěvků 3 inzeráty 08.05.18 20:53
@melasa píše:
A to jako legálně fakt jde toto? Takže někdo může být normálně v nájemní smlouvě a přitom se nepočítá? 8o 8o Proč?

Bohužel jo :-( a proč se mě neptej :mrgreen:

lísteček1
Ukecaná baba ;) 1109 příspěvků 08.05.18 20:56

Jeste chci dopsat, ze se omlouvam za chyby, je jich tam dost, ale nechce se mi to uz opravovat.
Je mi jasny, ze vy bojovnice napíšete, zeby vas hanba fackovala si jit pro pnb na mem miste.Me hanba nefackuje, beru to tak, jak to je a az budou jine podminky, tak proste to take tak bude a treba nebudu mit narok.Mam naroki kdyz jsem zamestnana a mam vyplatu a to bydlime v druzstevnim byte ne v zadnem drahem podnajmu.

melasa
Zasloužilá kecalka 839 příspěvků 08.05.18 20:58
@lísteček1 píše:
Take bych nastavila jinak nas cely podpurny socialni system. U prispevku na bydleni bych take zmenila okruh posuzovanych osob a u vsech příspěvků bych zohlednovala jen maximálně dve deti, zbytek uz by se nemel zapocitavat a zohlednovat ve vypoctech. Bohužel to tak neni a je to tak, jak to je.Muj pritel, pardon mesic uz mamzel u me take nema trvaly pobyt.Kdyz si ho sel udelat, tak mu pani na urade rekla, ze by si musel menit obcanku 2×. Z bytu, kde mel kdysi trvaly pobyt ho majitl odhlasil a on, kdyz si sel zazadat o trvaly pobyt.ke me, tak.by,si musel nejprve vyridit obcanku na trvaly pobyt na urade, a jakmile by mu vyhotovili novou obcanku s timto trv. pobytem, tak pry by mu rovnou odtrihli opet ruzek a musel by pozadat o trv. pobyt ke me.Tak se na ten druhy krok vyprdl a nechal si jen udelat obcanku s trv. pobytem na urad.Kdyz jsem sla po prve žádat o pr. na bydleni, tak jsem mela vyplneny i jeho prijmy, ale urednice mi rekla, ze on se tam nezapocitava. Tenkrat jeste elekrrika byla napsana na nej, tak mi rekla, at si ji napisu na sebe a pokud chci pobirat pnb, at ho tam neprihlasuji.
A ano, priznavam, ted tam cilene nema tp, abych na pnb dosáhla.
Holky, tady ty trvaly pobyty resite jen vx, urednice na urade jsou v pohode a jeste se mi nikdy ani jedna nezeptala, proc se tam neprihlasi.

Takže přítel, dokonce i manžel klidně může brát 100000, můžete si jezdit do Karibiku a přitom pobírat příspěvek na bydlení? 8o 8o To mě hlava nebere, vůbec nechápu, jak je tohle možný.

melasa
Zasloužilá kecalka 839 příspěvků 08.05.18 21:00
@lísteček1 píše:
Jeste chci dopsat, ze se omlouvam za chyby, je jich tam dost, ale nechce se mi to uz opravovat.
Je mi jasny, ze vy bojovnice napíšete, zeby vas hanba fackovala si jit pro pnb na mem miste.Me hanba nefackuje, beru to tak, jak to je a az budou jine podminky, tak proste to take tak bude a treba nebudu mit narok.Mam naroki kdyz jsem zamestnana a mam vyplatu a to bydlime v druzstevnim byte ne v zadnem drahem podnajmu.

Já ti nebudu říkat, že by mě hanba fackovala, já jen nechápu, jak tohle může někdo legálně dovolit, k čemu je taková dávka dobrá, když ji dostanou i ti, kteří ji nepotřebují?

Příspěvek upraven 08.05.18 v 21:01

Anik6
Závislačka 3894 příspěvků 08.05.18 21:01
@j.a.n.i1 píše:
A jinak ne, není moc zvědavá, je to celkem legitivmní otázka, když z našich odvodů se bude někomu doplácet bydlení a možná jen protože má partner cíleně TP jinde.

Ono to tak je… pokud nežijí spolu, musí teda otec platit výživné na dítě a ona ho tam musí přiznat… na toto se jí budou ptát… jak jsou vyreseny poměry v rodine.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Legendární pražský DJ Loutka zemřel ve věku 51 let. Oběsil se!

DJ Loutka, občanským jménem Michal Maudr, je po smrti. Houseový dýdžej,... číst dále >

Vondráčková se uzavřela do sebe. Jaké jsou teď její plány a co bude dělat?

Prožívá nejhorší období svého života a projevuje se to na její psychice.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Seznamka muže snů nedodala. Musí Tereze zaplatit odškodné, rozhodl soud

I smůla může být někdy užitečná. Rozvedená sedmačtyřicetiletá Tereza Burkiová... číst dále >

Reklama