Reklama

Příspěvek na bydlení - špatná částka?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.03.18 11:57
Příspěvek na bydlení - špatná částka?

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na vaši zkušenost. Pobírám příspěvek na bydlení a min. měsíc mne zarazila jeho výše. Měla jsem v posledním čtvrtlení přeplatek elektřiny, ale také mi klesly příjmy (přechod z RD na podporu v nezaměstnanosti). Zadala jsem si částky do kalkulačky na internetu a vyšlo mi, že jsem měla dostat o skoro 3 tisíce více (to by i odpovídalo s ohledem na předchozí výšky příspěvku). Tak se vás chci zeptat, zda je možné, že to na úřadě špatně spočítali? Setkali jste se s tým někdy a řešily to pak následně na úřadě? Děkuji.

Reklama

Reakce:

Lendeš
Kelišová 5165 příspěvků 13.03.18 12:00

A zadávala jsi to dobře? O přeplatek na elektřině se ti sníží náklady na bydlení, není to bráno jako příjem.

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.03.18 12:06

Podle mě jsi to zadala blbě

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 13.03.18 12:11

Spíš jsi zadala blbě :think: ale nejjednodužší je zvednou trubku a zavolat na úřad.

mamina2017
Zasloužilá kecalka 981 příspěvků 13.03.18 13:00

Taky záleží, kolik si měla ten přeplatek.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Královské děti na sebe na svatbě strhly všechnu pozornost. Už zase!

Pětiletý princ George na sebe strhl veškerou pozornost na sobotní svatbě... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Vlasty: Dceru stíhá jedno neštěstí za druhým, začala pít

S manželem máme dvě děti, dceru a syna. Zatímco syn je dítě štěstěny, dcera... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama