Příspěvek na bydlení - Výzva k doložení výpisu z účtu

Anonymní
14.10.19 21:43

Příspěvek na bydlení "Výzva k doložení výpisu z účtu"

Zdravím maminy za dobrý a užitečný postřeh se odměním,

Již nějaký ten pátek mi chodí příspěvek na bydlení, avšak nyní mi nepřišel a místo toho mi dorazila „Výzva“ kde po mě chce úřad práce doložit daňová přiznání a kompletní výpisy z účtů za více než čtvrtletí…
Výpisy jsem vždy dokládala spolu s žádostí (vždy jen stranu, kde byl nájem), protože nájem jsem platila z účtu…je možné, že si pan úředník povšimnul nějaké připsané platby, ale jsem na rodičovské dovolené a nepracuji.
Moje otázka zní, zda pokud výpisy nedolozim…zda z toho budu mít nějaký průser nebo mě prostě zaříznou na příspěvku (přiznávám se, že mi na účet chodí nějaké peníze…proto se mi moc výpis dokládat nechce, ale bojím se, aby se to pak nějak neřešilo více)
Děkuji za odpověď :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3390
14.10.19 21:46

Tak výpisy ofoť a začerni, ta řádky-částky, co se jich netýkají.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
105
14.10.19 21:48
:nevim:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1750
14.10.19 21:52

Jakoze teda podvádís a resis jak to udělat aby se na to neprislo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1621
14.10.19 21:53
@JouLe píše: :nevim:

Nechce se ti dokládat výpis? :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
677
14.10.19 21:56

Tady mě to bude bavit :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52202
14.10.19 21:59

Tobe se nechce dolozit vypis a jim se nebude chtit, aby ti posilali davky. Pravdepodobne se jim neco nezda, takze si to mozna overuji :nevim:.
Zatajenim vypisu si uskodis. Nevim, nebyla jsem ve tve situaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1664
14.10.19 22:42

Ty po ÚP chceš dávky, ale nechceš dokládat výpis z uctu :zed: No milá zlata, pokud chceš aby ti dávka dále chodila musíš doložit to co po tobě chtějí. Pravděpodobně se jim něco nezdá no.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1376
14.10.19 22:56

To neni prispevek na bydleni ale hmotna nouze a tam musis dokladat podrobny vypis prictenych a odectenych castek. u prispevku na bydleni ctvrtletne ukazuj zaplaceny najem, energie, doplatky, preplatky atd. neukazes mas smulu asi se jim neco nezda, tak maji duvod

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10876
14.10.19 22:59
@iamlenka píše:
Ty po ÚP chceš dávky, ale nechceš dokládat výpis z uctu :zed: No milá zlata, pokud chceš aby ti dávka dále chodila musíš doložit to co po tobě chtějí. Pravděpodobně se jim něco nezdá no.

Vzhledem k tomu, že se zakladatelka ptá, jestli musí doložit výpisy, nebo jestli jí případně jen seberou dávku, tak mi přijde, že ona NECHCE, aby jí dávka chodila. Ona CHCE, aby nemusela ukazovat výpisy a nepřišlo se na něco horšího. Takže by byla spokojená, kdyby jí dávku sebrali a hlavně v ničem nešťourali. Z čehož vyplývá, že ty zatajené příjmy musejí být docela velké, když je proti nim dávka něco, co ráda oželí.
Přeju úřednici hodně vytrvalosti, naštěstí už ÚP docela spolupracuje s finančákem, tak snad to nenechají vyhnít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
591
15.10.19 13:39

Právě z tohoto důvodu bych tento příspěvek zrušila!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat