Příspěvek na bydlení zpětně 2020

20
25.3.21 23:28

Příspěvek na bydlení zpětně 2020

Dobrý den,
mam dotaz. Nevíte prosím někdo jak to je s příspěvkem na bydlení když o něj žádám zpětně? Nebo jak bude vyplacení. Nyní v březnu jsem dokladala příjmy za 10-11-12/2020. Teď se příjmy nedokladaji za první čtvrtletí kvůli covidu a řídí se podle výše uvedených měsíců. Možná blbej dotaz, ale jak mi tento měsíc bude vyplácený když zadám zpětně? To mi přijde najednou leden, únor i březen a pak normálně každý měsíc? Jsem z toho volá nějaká zmatená :lol: :lol: Děkuji za radu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
36
25.3.21 23:30

Budou vyplaceny najednou, pak každý měsíc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1662
25.3.21 23:33

Ne, přijde ti zpětně za dva měsíce. Takže v dubnu ti přijde březen/duben. Pak už každý měsíc.. pokud se teda něco nezměnilo, naposledy jsem to tak měla, ale to už je pár let.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
25.3.21 23:34
@Kaffe píše:
Budou vyplaceny najednou, pak každý měsíc.

Děkuji za rychlou reakci. Hezký večer

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
25.3.21 23:35

@EvieK A co ten leden a únor? :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36
25.3.21 23:36
@EvieK píše:
Ne, přijde ti zpětně za dva měsíce. Takže v dubnu ti přijde březen/duben. Pak už každý měsíc.. pokud se teda něco nezměnilo, naposledy jsem to tak měla, ale to už je pár let.

A kde je leden a únor?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36
25.3.21 23:39

Neboj… normálně ti dojde vše. Záleží jestli už to je schválené. Pokud budeš mít výplatní termín až v dubnu, dostaneš 1,2 a 3 měsíc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1662
25.3.21 23:39
@Kaffe píše:
A kde je leden a únor?

Vidím odpověď neboj. Nevím jak to je, ale já když jsem žádala v dubnu, čtvrtletně (leden, únor, březen) dostala jsem v květnu za dva měsíce. Ale to je 6 let zpátky. Nevím zda, teď když si podáš například v dubnu, dostaneš všechny tři měsíce. Jestli ano, beru zpět, ono se též pořád mění.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36
25.3.21 23:40

A v dubnu určitě ne za duben :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1662
25.3.21 23:41

Já jsem to brala jen jednou a to právě v tom květnu, červnu. Pak další čtvrtletí už jsem neměla nárok :-).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1662
25.3.21 23:42
@Kaffe píše:
A v dubnu určitě ne za duben :roll:

Ja jsem někde napsala v dubnu za duben? Ne. Napsala jsem, že jsem první PnB žádala v dubnu. Dokládala jsem leden, únor, březen. A peníze mi přišly květnu..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
25.3.21 23:49

Já už mám zazadano minulý týden a paní se socky mi psala ze už je to taky schváleno. Jen mě zajímá jestli mám počítat že dostanu ještě teď v březnu ( prej jsou nějaké 3 výplatní termíny a já ten poslední stihnu) vyplaceny příspěvek 3×, nebo jak to vůbec je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36
25.3.21 23:55

No, to záleží…pochybuju, že od podání v minulém týdnu bys mohla stihnout výplatu ještě tento měsíc…ale možná budeš příjemně překvapená. Ale to bys teď dostala jen ten 1 a 2 měsíc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36
25.3.21 23:57

Jestli ti to slíbila, tak snad ano ✌️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
26.3.21 00:05

@Kaffe Tak přesně nějak jsem si myslela že to je 8). Jen si mě v tom utvrdila. No paní na Ossz mi psala včera meil že je vyřízeno, tak snad bude :). Jedná se mi hlavně o to, že jsem zůstala sama s malou a momentálně mi zůstal jenom rodičák 7600,–. Na dávkách mi řekli, že i když vlastně spolu nežijeme, tak musím dokládat jeho příjmy a bude společně posuzována osoba až do června :?. Takže já mám podle úřadu ofiko cca čistý příjem 21500,– ale ve skutečnosti mám jenom těch 7600,– + brigády. Nájem je 11600,– a kde je jídlo a hygiena. Ex zatím žádné v měřené alimenty nemá a nic bokem mi taky nedá :(… Makám ještě v kuchyni kde si vydělam cca 3tis a v jedné fabrice, ale teď to nemám ani jak vyřešit s hlídáním… No co vám budu vykládat. Situace na pos.ani 8o… Chci právě z toho co mi přijde uhradit rychle nájem,

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat