Příspěvek na bydleni – mám nárok?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
29.6.22 21:08

Příspěvek na bydleni,mám nárok?

Ahoj, prosím můžeme mít nárok na příspěvek pokud já nepracuji, přítel OSVČ, jedno dítě 11 let a další osoba ktera tu má trvalý pobyt, ale skutečně bydlí jinde? Jak se to dokazuje?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10438
29.6.22 21:15
@Anonymní píše:
Ahoj, prosím můžeme mít nárok na příspěvek pokud já nepracuji, přítel OSVČ, jedno dítě 11 let a další osoba ktera tu má trvalý pobyt, ale skutečně bydlí jinde? Jak se to dokazuje?

Počkej, vyleštím si kouli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3386
29.6.22 21:18

Si zkuste zažádat a uvidíte. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ibi
3438
29.6.22 21:19

Záleží na příjmech a na poměru nákladů na bydlení. Najdi si na netu kalkulačku, tam si zadáš příjmy, nájem, energie a vyjede Ti, zda nárok máš nebo ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35697
29.6.22 21:22
@Anonymní píše:

Jak se to dokazuje? Chceš poradit, jak se obchází zákon?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.6.22 21:25

@Burj Chalifa ne, jde mi o to jak se na úřadě prokazuje že ta osoba co tu má trvalý pobyt skutečně bydlí jinde?

• Citovat
  • Nahlásit
29698
29.6.22 21:32
@Anonymní píše:
@Burj Chalifa ne, jde mi o to jak se na úřadě prokazuje že ta osoba co tu má trvalý pobyt skutečně bydlí jinde?

Dneska už se na tp nehraje. Ale musí mít teda někde jinde třeba nájemní smlouvu ne? Nebo nahlášený přechodný pobyt. Co se týče zbytku záleží na nákladech na bydlení a příjmech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4890
29.6.22 21:56

Vypsat papíry a uvidíš 🤷🏻‍♀️ Není lepší zkusit spíš zaměstnání? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15902
29.6.22 22:02

Pochybuji. Jsem sama se dvěma školními dětmi, příjem 20 hrubého a na bydlení rozhodně nedosáhnu. Zkus raději zaměstnání.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.6.22 22:31

@Tamtama tak podle kalkulaček na netu určitě nárok máš, byla si se zeptat na úřadě?

• Citovat
  • Nahlásit
15902
29.6.22 22:53
@Anonymní píše:
@Tamtama tak podle kalkulaček na netu určitě nárok máš, byla si se zeptat na úřadě?

Podle kalkulaček na netu nárok nemám

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15381
30.6.22 10:14
@Anonymní píše:

U přítele si zjistěj na FÚ jeho příjmy, ty žádný nemáš, takže nic. Nejsi ani vedená na ÚP? Ten člověk, co má v bytě TP by asi musel podepsat čestné prohlášení, že v bytě skutečně nežije. Nevím to ale jistě. Nejlepší bude, když si zajdeš na úřad, tam se dozvíš přesně to, co potřebuješ.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat