Příspěvek na byt - tátova mzda na mém účtu

Anonymní
23.10.20 20:28

Příspěvek na byt - tátova mzda na mém účtu

Ahoj,
měla bych dotaz. Díky současné situaci s Covidem budu žádat o příspěvek na bydlení, ale nejsem si jistá u dokládání příjmů. Jde o to, že si můj tatínek nechává plat posílat ke mě na účet. Sám se na něj neumí ani podívat, takže mu ho spravuju a zapisuju co kdy přijde.
Nebude to ale problém při žádání o příspěvek? Ty peníze nejsou moje, táta k nim má faktury a tak, ale pořád chodí na můj účet. Tak jsem se chtěla zeptat, jestli tu má někdo zkušenosti s něčím podobným.
Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3976
23.10.20 20:36

Nevím, proč bychom ti měli přispívat na byt. Najdi si brigádu, nebo se přestěhuj do levnějšího.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7190
23.10.20 20:50
@Zumpa píše:
Nevím, proč bychom ti měli přispívat na byt. Najdi si brigádu, nebo se přestěhuj do levnějšího.

no proč asi, protože dává každýmu kdo natáhne, ze svého pohledu oprávněně, ruku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
565
23.10.20 20:55

Ne. Nebude to vadit, nechtějí vidět tvůj výpis účtu. Budou chtít vyjet jen doklady o zaplacení nájmu a tvoje příjmy potvrzené od zaměstnavatele.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
23.10.20 21:09

Nemělo by to vadit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
23.10.20 21:12

Nemělo by to vadit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
23.10.20 21:17
@BarušKAhap píše:
Ne. Nebude to vadit, nechtějí vidět tvůj výpis účtu. Budou chtít vyjet jen doklady o zaplacení nájmu a tvoje příjmy potvrzené od zaměstnavatele.

Děkuju za odpověď. Jsem na mateřské, takže by mělo stačit tam napsat to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
88
28.10.20 10:27

Před covidem si nebyla na mateřské? Nebo si přišla o případnou brigádu..? Kvůli němu?
Tyjo mě nikdo nic nedá :) a nikdy nedal. A ani na nic nemám nárok…já prostě musím vydělávat a vydělávat..a budu muset i na ty mateřský.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama