První kolo příspěvku na péči a kdy bude druhé?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kassor
Zasloužilá kecalka 564 příspěvků 05.11.18 20:09
Prispevek na peci (prvni kolo)

Nemohu se nikde na netu docist, proto pisu o radu sem… Na jak dlouho je priklepnuty prispevek na peci, nez dojde ke znovu posouzeni veci komisi? Existuji na to nejaka pravidla? Je to rok, dva… Atd? Jak to z praxe funguje? Vite nektera/ry?? Diky :kytka:

Reakce:
maminka189
Kelišová 5290 příspěvků 05.11.18 20:12

Jak kdy a jak u koho…My ho prve měli na dva roky a pak na pět let.Kamarádka ho má u syna až do 18ti (je mu 10)

Tarjei
Závislačka 4324 příspěvků 05.11.18 20:12

@Kassor žádné pravidlo není, určí to posudkář..měla jsem na syna dvakrát na tři roky, teď už je velkej a je jasný, že se to s ním fakt nezlepší, tak to máme do 18.

Markéta80
Hvězda diskuse 41225 příspěvků 05.11.18 20:13

@Kassor to je napsané ve zprávě kde je i jaký stupen je přiznaný. Syn ho měl na 4 roky a ted myslím dali 5 let. někomu na rok, někdo 2. je to různé ale to znovuposouzení bylo do 2m hotové ;)

Kassor
Zasloužilá kecalka 564 příspěvků 05.11.18 20:16

Super, dekuju vam vsem… Je to opravdu pripad od pripadu.. To jsem potrebovala vedet.. :kytka:

pedigka
Ukecaná baba ;) 1794 příspěvků 05.11.18 20:29

V našem případě to je na 13 měsíců.

EvulinkaH
Kecalka 394 příspěvků 06.11.18 18:58

Syn má nyní potřetí po dvou letech, přestože má diagnózu s regresivním vývojem.

Kassor
Zasloužilá kecalka 564 příspěvků 07.11.18 12:51

Jen se Vas jeste zeptam, byli u vas behem te doby na kontrole z uradu? Mne jde o to, zda si shovavat do krabice veskere uctenky, jako dukaz o vynalozeni s prispevkem?? Dekuju :kytka:

Vosma29
Zasloužilá kecalka 538 příspěvků 07.11.18 16:40

@Kassor

Pokud žiješ normální spořádaný život tak to kontrolovat nebudou. Ale říkala mi kamarádka, že její známou kontrolují a snad ty příspěvky dostává rozpočítaně na týden. Ale oni sou problémová rodina.

Markéta80
Hvězda diskuse 41225 příspěvků 07.11.18 22:14

@Kassor ne, žádná kontrola u nás nebyla ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Naděje pro Všelichovou s Farkasem? Petříček mluvil o amnestii v Turecku

V Turecku Markéta Všelichová a Miroslav Farkas loni vyfasovali šest let a tři... číst dále >

Doják dne: Hollywoodský herec Steve Buscemi se rozloučil s láskou svého života

Miloval ji z celého srdce dlouhých třicet let. Teď musel hollywoodský herec... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >