První kolo příspěvku na péči a kdy bude druhé?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kassor
Kecalka 431 příspěvků 05.11.18 20:09
Prispevek na peci (prvni kolo)

Nemohu se nikde na netu docist, proto pisu o radu sem… Na jak dlouho je priklepnuty prispevek na peci, nez dojde ke znovu posouzeni veci komisi? Existuji na to nejaka pravidla? Je to rok, dva… Atd? Jak to z praxe funguje? Vite nektera/ry?? Diky :kytka:

Reakce:

maminka189
Kelišová 5286 příspěvků 05.11.18 20:12

Jak kdy a jak u koho…My ho prve měli na dva roky a pak na pět let.Kamarádka ho má u syna až do 18ti (je mu 10)

Tarjei
Závislačka 4058 příspěvků 05.11.18 20:12

@Kassor žádné pravidlo není, určí to posudkář..měla jsem na syna dvakrát na tři roky, teď už je velkej a je jasný, že se to s ním fakt nezlepší, tak to máme do 18.

Markéta80
Hvězda diskuse 40013 příspěvků 05.11.18 20:13

@Kassor to je napsané ve zprávě kde je i jaký stupen je přiznaný. Syn ho měl na 4 roky a ted myslím dali 5 let. někomu na rok, někdo 2. je to různé ale to znovuposouzení bylo do 2m hotové ;)

Kassor
Kecalka 431 příspěvků 05.11.18 20:16

Super, dekuju vam vsem… Je to opravdu pripad od pripadu.. To jsem potrebovala vedet.. :kytka:

pedigka
Ukecaná baba ;) 1594 příspěvků 05.11.18 20:29

V našem případě to je na 13 měsíců.

EvulinkaH
Kecalka 354 příspěvků 06.11.18 18:58

Syn má nyní potřetí po dvou letech, přestože má diagnózu s regresivním vývojem.

Kassor
Kecalka 431 příspěvků 07.11.18 12:51

Jen se Vas jeste zeptam, byli u vas behem te doby na kontrole z uradu? Mne jde o to, zda si shovavat do krabice veskere uctenky, jako dukaz o vynalozeni s prispevkem?? Dekuju :kytka:

Vosma29
Kecalka 479 příspěvků 07.11.18 16:40

@Kassor

Pokud žiješ normální spořádaný život tak to kontrolovat nebudou. Ale říkala mi kamarádka, že její známou kontrolují a snad ty příspěvky dostává rozpočítaně na týden. Ale oni sou problémová rodina.

Markéta80
Hvězda diskuse 40013 příspěvků 07.11.18 22:14

@Kassor ne, žádná kontrola u nás nebyla ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Sting a Shaggy jsou v Praze! Přiletěli s předstihem, nejspíš vyrazí na památky

Populární rockový zpěvák Sting je v Praze. V pátek ho čeká koncert společně s... číst dále >

Rozhovor s českým Freddiem Mercurym: Na začátku mi nadávali do teploušů

Freddie Mercury žije! A je to Čech! Známý norský klub takto vychvaloval... číst dále >

Články z Ona Dnes

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >