Příspěvek na péči u 4 letého dítěte

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Napsat příspěvek
Velikost písma:
7877
12.1.22 11:30
@Anonymní píše:
Dekuji.
a nevadi, ze on nema zadnou dietu, atd? Ze nas vlastne to, jaky je nestoji zadne penize navic, v porovnani s jinymi detmi?
Za leky nedoplacime, vlastne nic neplatime jinak, nez na zdrave dite. Dekuju

Já na svojeho syna takhle taky nic navíc nedávám zatím ani nemá žádné léky ale je možné že mít bude ale teď nemá nic platím mu akorát to co běžným dětem plus on je ve speciální škole na internátu tak internát

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2094
12.1.22 11:38
@g.sandova píše: Často posudkari prasí. Je to kvůli věku, bere se to tak, že s ročním dítětem jses stejně doma, bohužel.
Podávalas námitku? Odvolání?
Určitě zažádej za půl roku, rok znovu.Příspěvek upraven 10.01.22 v 09:21

Zkusím za půl roku. Jsem trošku už demotivovana. Všechno stojí dost peněz, paradoxně ani ne samotné terapie, jak to dojíždění za nimi.

Jsem s ním doma, protože je to prcek. A ano, mohla bych jít do práce a děcko soupnout do jeslí, ale vyrostl by z něj.. nevím jak to napsat kulantně.. vozíčkář?. Každý den cvičíme, jezdíme po různých u pojišťovnou nehrazenych terapií. Doktoři říkají, že je úžasné, jak na tom je. A je to díky mně - protože nic nezanedbavam a pracuji každý den na tom, aby jednou byl jako zdravý samostatný jedinec.

Nejsme na tom finančně špatně, ale kdyby ty peníze byly, tak je samozřejmě využijeme jen pro něj a pro jeho lepší budoucnost..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55740
12.1.22 12:10

@Modra1 tam to dělá věk dítěte. U ročního řeknou že ta péče je i u zdravého. Až bude dítě větší kde už ty rozdíly budou víc vidět tak i posudků to uvidí jinak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15850
12.1.22 13:02

@Modra1 chápu to zklamání, ale vytrvej, jednou to priznaji.
Držím pěsti, každopádně ti posudkari mě někdy pěkně štvali. Ž

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2094
12.1.22 13:37

@g.sandova
@Markéta80

Děkuji. :srdce:

Paradoxně ZTP průkaz máme uznány.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55740
12.1.22 13:40

@Modra1 to posuzuje někdo jiný a bere se to prostě jinak. @g.sandova nevíš jak to je když PnP končí tak jestli to začínají řešit oni nebo musím já? Já nemůžu najít ten papír, jen na ZTP a to vím že končí v podobný datum. kartičku vím že si musím hlídat ale ten PnP. Asi je do ledna 2023 :think: nebo začít raději řešit třeba na konci listopadu? Třeba do té doby papír najdu :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15850
12.1.22 15:18

@Markéta80 pokud ti konci posudek, hlídá si to UP.
Přijde ti oznámení o zahájení správního řízení z moci úřední

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15850
12.1.22 15:19
@Modra1 píše:
@g.sandova
@Markéta80

Děkuji. :srdce:

Paradoxně ZTP průkaz máme uznány.

My zase ne, že ztp/p tp

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15850
12.1.22 18:46

@Markéta80 prostě nic neřeš, to není tvoje povinnost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55740
12.1.22 20:45

@g.sandova tak super, stejně abych někdy v listopadu řešila novou lékařskou zprávu. naštěstí doktorka posílá zprávu rychle :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat