Příspěvek na respirátor

Anonymní
15.3.21 18:16

Příspěvek na respirátor

Ahoj holky chtěla by jsem.se zeptat zda nevíte jak je to s tím příspěvkem na respirátory?
Zda musíte každý měsíc dávat účtenku zda máte si je koupily atd děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7463
15.3.21 18:33

Od koho? Neslyšel jsem o tom.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1409
15.3.21 18:40
@Cenarius píše:
Od koho? Neslyšel jsem o tom.

Od Uradu prace. Je to na strankach MPSV. Musi se dolozit vypis z uctu a prijmy apod. Take o tom slysim poprve, tak jsem projela google :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1256
15.3.21 18:40

Příspěvky? Já bych chtěla taky, ale předpokládám, že budu mít zase smůlu a dostanou to ti, kteří nepracují :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.3.21 18:44

@Nicole 1234 to právě nevim zda to dostanou i ty pracující právě se ptám zda o tom někdo neslyšel. A právě jsem nikde nečetla zda dokládat nějaký doklad o tom zda jste si je koupil atd…

• Citovat
  • Nahlásit
2556
15.3.21 18:52
@Anonymní píše:
@Nicole 1234 to právě nevim zda to dostanou i ty pracující právě se ptám zda o tom někdo neslyšel. A právě jsem nikde nečetla zda dokládat nějaký doklad o tom zda jste si je koupil atd…

A to je problém to pak doložit nebo o co jde?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1751
15.3.21 18:55
@Anonymní píše:
@Nicole 1234 to právě nevim zda to dostanou i ty pracující právě se ptám zda o tom někdo neslyšel. A právě jsem nikde nečetla zda dokládat nějaký doklad o tom zda jste si je koupil atd…

Dokládají se příjmy. Jsem zvědavá, kdy přestanou rozhazovat, když prachy údajně dojdou nejpozději v červnu. Je to šílené.

Příspěvek upraven 15.03.21 v 18:58

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.3.21 18:57

Požádáte si klasicky na hmotné nouzi na ÚP. Protože se jedná o hmotnou nouzi, skutečně se zkoumá, jestli ten příspěvek opravdu potřebujete. Takže opravdu dokládate výpisy z účtu.

• Citovat
  • Nahlásit
18080
15.3.21 19:06
@Anonymní píše:
Požádáte si klasicky na hmotné nouzi na ÚP. Protože se jedná o hmotnou nouzi, skutečně se zkoumá, jestli ten příspěvek opravdu potřebujete. Takže opravdu dokládate výpisy z účtu.

já jsem pochopila dotaz tak, že se ptá, jestli když ty peníze z úřadu vyrazí, tak musí doložit, že je vůbec koupila…nebo si může peníze nechat bez toho, aby je koupila ;)…jestli chce úřad třeba účtenku o nákupu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
736
15.3.21 19:10

Kdybys byla politik tak dostaneš 70 000+ :D pokud pracuješ dostaneš akorát tak zákaz jít na nákup

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2556
15.3.21 19:12

@Monchichik taky jsem to tak pochopila 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18080
15.3.21 19:13

@kavenka tak já teda budu doufat, že se musí doložit účtenka…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.3.21 19:14

@kavenka není to problém respirátory si kupuji denně takže bych to doložila jen jsem se ptala zda je to potřeba doložit

• Citovat
  • Nahlásit
18080
15.3.21 19:16
@Anonymní píše:
@kavenka není to problém respirátory si kupuji denně takže bych to doložila jen jsem se ptala zda je to potřeba doložit

není to na stránkách úřadu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7326
15.3.21 19:16

Proč zbytečně trajdaš denně do obchodu kvůli respiratoru? Kup si jich zrovna 7 a máš na celý týden.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat