Příspěvek na topení ?? Co slíbí příště??

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
6488
22.9.21 20:16

Příspěvek na topení ?? Co slíbí příště??

Holky, já se teď u zpráv normálně úplně vyžhavila do běla! Ty předvolební sliby a agitky už jsou úplně šílené prostě… Sockám příspěvek NA TOPENÍ?!!! Jakože fakt!??
Jakože my, co chodíme denně do práce a vyděláváme, abychom se zabezpečili, si energie zaplatíme sami, ale ti, co berou dávky a sedí doma na zadeli ještě poberou dávky na energie!!??? Snad bych to pochopila jen u opravdu velmi nemocných a přestárlých osob ve stavu nejvyšší nouze, ale u zdravého nezaměstnaného pobírače dávek ANI NÁHODOU!! :zed: Co slíbí příště!?

Hospodaření státního rozpočtu skončilo na konci června deficitem ve výši 265,1 mld. Kč, ale budeme si zvesela „uplácet“ voliče plošným přidáváním platů a nesmyslnými dávkami '? už tak to vedou do pekel.. :cert:
Tady se snad už nevyplatí pracovat, nebo já nevím… :poblion:
Vláda se chová dle hesla : Uplať si každou socku…
Vás to nezvedá ze židlí? Hlavně kvůli zadlužení našich dětí… o vlastních důchodech ani nemluvím..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2619
22.9.21 20:19
@Lucy75 píše:
Holky, já se teď u zpráv normálně úplně vyžhavila do běla! Ty předvolební sliby a agitky už jsou úplně šílené prostě… Sockám příspěvek NA TOPENÍ?!!! Jakože fakt!??
Jakože my, co chodíme denně do práce a vyděláváme, abychom se zabezpečili, si energie zaplatíme sami, ale ti, co berou dávky a sedí doma na zadeli ještě poberou dávky na energie!!??? Snad bych to pochopila jen u opravdu velmi nemocných a přestárlých osob ve stavu nejvyšší nouze, ale u zdravého nezaměstnaného pobírače dávek ANI NÁHODOU!! :zed: Co slíbí příště!?Hospodaření státního rozpočtu skončilo na konci června deficitem ve výši 265,1 mld. Kč, ale budeme si zvesela „uplácet“ voliče plošným přidáváním platů a nesmyslnými dávkami '? už tak to vedou do pekel.. :cert:
Vás to nezvedá ze židlí? Hlavně kvůli zadlužení našich dětí… o vlastních důchodech ani nemluvím..

A kdo to sliboval??? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2547
22.9.21 20:19

Nerozciluju se, pac to nema nikdy sanci projit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26277
22.9.21 20:22

Vždyť topení se počítá do nákladů na bydlení k příspěvku na bydlení ne? Tak to není moc zadna novinka :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1248
22.9.21 20:27
@Lucy75 píše:
Jakože my, co chodíme denně do práce a vyděláváme, abychom se zabezpečili, si energie zaplatíme sami, ale ti, co berou dávky a sedí doma na zadeli ještě poberou dávky na energie!!??? Snad bych to pochopila jen u opravdu velmi nemocných a přestárlých osob ve stavu nejvyšší nouze, ale u zdravého nezaměstnaného pobírače dávek ANI NÁHODOU!! :zed: Co slíbí příště!?Hospodaření státního rozpočtu skončilo na konci června deficitem ve výši 265,1 mld. Kč, ale budeme si zvesela „uplácet“ voliče plošným přidáváním platů a nesmyslnými dávkami '? už tak to vedou do pekel.. :cert:

Ne nezvedá. Navýšení platů je jedině dobře, navýšení důchodů je jedině dobře. Kdyby nebyla inflace, tak řeknu, že navyšování nějakou dobu ne. Ten hroznej dluh už naše děti nesplatí, ani jejich děti. A bude čím dál vyšší. Nemělo k tomu nikdy dojít a teď už je to jedno. Taky se obávám za co budeme v důchodu žít. Nejpravděpodobněji to vidím tak, že se ho nedožijeme, budeme makat až do konce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6488
22.9.21 20:29
@Magical-eyes píše:
A kdo to sliboval??? 8o

Havlíček
:zed: https://www. seznamzpravy. cz/clanek/energie-zdrazi-o-1500-korun-dve-tretiny-chceme-kompenzovat-rika-havlicek-175220#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy. sznhp. box&dop_req_id=LMAnUFyyVI8-202109221828&dop_id=175220&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34402
22.9.21 20:30
@Magical-eyes píše:
A kdo to sliboval??? 8o

dnes o tom mlel Havlíček

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34402
@Kriss Tina píše:
Vždyť topení se počítá do nákladů na bydlení k příspěvku na bydlení ne? Tak to není moc zadna novinka :nevim:

to bude něco jiného, mělo by jít snad o třetinu toho zvýšení

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1248

A ještě dodám, že to, co nemůžu ovlivnit, neřeším. Tak se nemá cenu ani rozčilovat.
To topení jsem poslouchala jedním uchem, tak jsem asi blbě pochopila - není to myšleno na důchodce? Ty soc. případy jsem přeslechla?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
567
22.9.21 20:31
@Lucy75 píše:

Jsem úplně stejného názoru jako Ty, ale proč mě to má překvapovat. Ti co pracují a platí daně nemají nárok na nic protože by samozřejmě nezbylo dost na ty druhé. Mě nejvíc zvedá ze židle když slyším, že na důchod si má každý našetřit, ale k čemu potom platí to netuším.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6488
22.9.21 20:32
@Kriss Tina píše:
Vždyť topení se počítá do nákladů na bydlení k příspěvku na bydlení ne? Tak to není moc zadna novinka :nevim:

no právě - že už je tolik dávek, že tohle je snad už pokryté, aby nám důchodci doma neumrzávali..
ALE co má paměť sahá, se má každý o jídlo a teplo pro svou rodinu postarat sám a je to jeden z hlavních úkolů rodičů, aby tenhle základ zajistili dětem a také úkol dospělých lidí se o sebe v tomhle nejzákladnějším postarat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2619
22.9.21 20:32

Ono to s tím topením zase až tak horký nebude… Před volbami… Slibem nezarmoutíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6488
22.9.21 20:33

@kemeny13 přesně!!! a nejlepší je, že už existuje spousta oblastí a komodit, na které stát sockám přidá, ale my, co makáme od rána do večera vyděláme dost na to, abychom to koupili přece sami!! (typicky obědy pro děti, školní pomůcky, elektrospotřebiče do domácnosti, kroužky apod.) HNUS

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6488
22.9.21 20:34
@Magical-eyes píše:
Ono to s tím topením zase až tak horký nebude… Před volbami… Slibem nezarmoutíš.

no doufám, každopádně mi prudce stoupl tlak :lol: :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34402
22.9.21 20:36
@Lucy75 píše:
no doufám, každopádně mi prudce stoupl tlak :lol: :mrgreen: :mrgreen:

no, to je možná účel. Vzteky se rozehřeješ, budeš potřebovat méně topit a tím ušetříš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat