Příspěvek na živobytí - co se započítává jako příjem?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.10.18 16:22
Prispevek na zivobyti - co se zapocitava jako prijem?

Mam alimenty, pridavky na deti, prispevek na bydleni a na dite prispevek na peci. Zapocitava se to vsechno? Dekuju

Reakce:
TMana
Ukecaná baba ;) 1139 příspěvků 23.10.18 17:03

Umíte jen vysávat peníze pracujících, nebo umíte i makat?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.10.18 17:05

@TMana prispevek na peci je poskytovan osobe pecujici o nekoho blizkeho, to je slusna drina, bohuzel ne az tak slusne kompenzovana financne. Osoba o kterou je pečováno v ustavu zpusobi statu mnohem vetsi naklady nez v domaci peci. Jeste nejaky debilni poznamky?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.10.18 17:06

Upresnim dotaz, napsala jsem to divne. Co vsechno se počítá jako prijem pri posuzovani nároku na Prispevek na zivobyti. Diky.

TMana
Ukecaná baba ;) 1139 příspěvků 23.10.18 17:15

Debilní je ten, kdo se neumí vyjadřovat, okrádá pracující, zneužívá systém a schovává se za anonyma, místo toho, aby svůj dotaz vyřídil během pětiminutového rozhovoru s příslušným úředníkem. Nechápu, že jako osoba za hranicí svéprávnosti se můžete starat za cizí peníze o někoho jiného.

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 29263 příspěvků 23.10.18 17:17
@Anonymní píše:
Mam alimenty, pridavky na deti, prispevek na bydleni a na dite prispevek na peci. Zapocitava se to vsechno? Dekuju

no a co dalšího by jsi ještě od státu chtěla?

Monchichik
Kelišová 5394 příspěvků 23.10.18 17:24

tady to máš napsané : https://www.e15.cz/…arok-1346334

Monchichik
Kelišová 5394 příspěvků 23.10.18 17:29

@TMana Předpokládám, že když má příspěvek na péči o dítě, tak má dítě nějaký např. zdravotní problém a ona o něj pečuje. Jsme na diskuzním fóru, je to takový problém, když se zeptá? Tak to nečti a neodpovídej, když ti to vadí,ne? Je to jednoduché. Nevidím důvod někoho urážet. A jak konkrétně okrádá pracující? :think:

TMana
Ukecaná baba ;) 1139 příspěvků 23.10.18 17:35

@Monchichik sry, já urážet nezačal. A snad se ještě mohu vyjádřit, nebo už i zde vládnou komouši?

Monchichik
Kelišová 5394 příspěvků 23.10.18 17:39

@TMana Tož to nevím, kdo tady vládne :mrgreen: a začal sis ty :) Já jí chápu, že bude trošku úzkostlivěji reagovat, pokud fakt celodenně pečuje a má toho dost. Nemusíš začínat hned tím, že někoho vysává. Myslím, že by určitě raději měla zdravé dítě a chodila do práce.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.10.18 06:49

@TMana to jsem se pobavila. Mam dite ktery se o sebe nikdy nepostara. Ano radsi bych kdyby bylo zdravy a já mohla do prace. Kdyby bylo dítě v ústavu, stat vyplázne tak pade mesicne za peci. Tak snad muzu chtit prezit aspon. Ale asi jsem na tom lip, nez byt ustepacnej bezcitnej zlej egomaniak. Anonym jsem dala proto, ze nemusej vsichni vedet, ze se placam ve financnich potizich. Hodne stesti preju, hlavne bacha pri rizeni auta. To se pak clovek ve vterine může změnit na slintajici trosku. Ale co, ono je pak fuk, jestli skoncite v ustavu nebo budete doma se svejma, ne?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.10.18 06:51

@TMana nejsem zadny netahlo, ještě pri rodicaku jsem studovala vs. Ja delat nemuzu, ne ze nechci!!!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Tak trochu jiná svatba: Transvestita Ian se nastrojil do stejných šatů jako nevěsta!

Potkali se na hudebním festivalu a přeskočila jiskra. Hned na druhém rande... číst dále >

Přísně střežený tajný pohřeb popravené pumpařky: Trval jen patnáct minut

Rodina a přátelé se rozloučili s pumpařkou Janou S., která byla minulé... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >