Příspěvek na živobytí,kdy tak chodí

10.5.17 08:34

Příspěvek na živobytí,kdy tak chodí

Dobrý den chtěla jsem se poptat nevíte kolikátého chodí příspěvek na živobytí na účet když jsem o něj žádala minulý měsíc kolem 16.Předem všem moc děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5395
10.5.17 09:38

Se muze stat ze to dostames az za mesic.Ted je to u nekterych mest docela blby

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.5.17 10:01

Ale ja o to zadala uz minulý mesic prave a urednice rikala pristi mesic tudíž by to mělo byt snad tento ne :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5395
10.5.17 10:03

@VileminkaB ja sem taky v breznu podavala papiry a penize za duben stale nemam

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4874
10.5.17 10:29

Maminky, nezlobte se, že se ptám, jsem ale zvědavá. Jak to děláte, když jste žádali o PnŽ a uplynul měsíc a peníze vám stále neposlali. Z čeho žijete?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5395
10.5.17 15:09

@Enmamma alimenty a castecne dobry andel
Clovek nic nezmuze maji na vyplaceni 60 dnu :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.9.17 22:21

Dobrý Anděl a PnŽ(Dotaz uziv. @enmamma)

Píšete že dostáváte prav. fin. dar od dobrého anděla. Chtěl jsem se zeptat zda tento příjem musíte přiznat k ostatním příjmům při výplatě příspěvku na živobytí (hmot. nouzi) ad. příjmům spadajícím pod osobu v Hmot. Nouzi kterou jste, nebo ho(fin.dar formou měsíční výplaty od org. Dobrý Anděl) přiznat sociálce nemusíte a nezapočítává se vám tak do příjmů?? Děkuji K.

• Nahlásit
  • Citovat
19.9.17 22:28

Dobrý Anděl a PnŽ(Dotaz uziv. @enmamma)

@maminka189 píše:
@Enmamma alimenty a castecne dobry andel
Clovek nic nezmuze maji na vyplaceni 60 dnu :( [konec citace]

Dobrý den. Píšete že dostáváte fin. dar od „dobrého anděla“.Chtěl jsem se zeptat zda tento příjem musíte přiznat k ostatním příjmům při výplatě příspěvku na živobytí (hmot. nouzi) ad. příjmům spadajícím pod osobu v Hmot. Nouzi kterou jste, nebo ho(fin.dar formou měsíční výplaty od org. Dobrý Anděl) přiznat sociálce nemusíte a nezapočítává se vám tak do příjmů?? Děkuji K.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5395
20.9.17 13:35
@Anonymní píše:
Píšete že dostáváte prav. fin. dar od dobrého anděla. Chtěl jsem se zeptat zda tento příjem musíte přiznat k ostatním příjmům při výplatě příspěvku na živobytí (hmot. nouzi) ad. příjmům spadajícím pod osobu v Hmot. Nouzi kterou jste, nebo ho(fin.dar formou měsíční výplaty od org. Dobrý Anděl) přiznat sociálce nemusíte a nezapočítává se vám tak do příjmů?? Děkuji K.

Nemusela jsem to priznat, ale priznala sem veskere prijmy ktere aktualne mam. A ne nezapocitavaji mi to (stejne jako PNP)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama