Příspěvek na zuby v těhotenství u VZP

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.04.19 22:17
Příspěvek na zuby v těhotenství u VZP

Ženy prosím chtěla bych uplatnit u VZP příspěvek na zubní hygienu a chystám se to nakoupit v lékárně a napadlo mě zda do něj můžu dát i zubní pastu a kartáček dětský??nebo mi to neproplati a vše musí být jen pro dospělé? Nemáte s tím prosím někdo zkušenost?

Ps:anonym jen proto že spousta lidu neví o mém těhotenství

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Horká.cokolada
Stálice 56 příspěvků 11.04.19 22:20

Podle mne si pleteš pojmy. Nemám sice VZP, ale pokud přispívají těhotným na zubní hygienu, znamená to navstevu dentální hygienistky, ne potreby nakoupené v lékarne.

LuciMik94
Stálice 85 příspěvků 1 inzerát 11.04.19 22:22

Mě neproplatili nic takového, vztahuje se to prý jen na vyšetření u zubního hygienika. Stejnětak jako v příspěvku 1500kč skrz těhotenství nevzali téměř žádnou účtenku za vitamíny, vložky porodnické a tak. Uznali mi jen jeden ze dvou screeningů a kurz pro těhotné.

Anna85
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 11.04.19 22:24
@Horká.cokolada píše:
Podle mne si pleteš pojmy. Nemám sice VZP, ale pokud přispívají těhotným na zubní hygienu, znamená to navstevu dentální hygienistky, ne potreby nakoupené v lékarne.

Vzp prave prispiva na navstevu dentalni hygieny a taky na pomůcky k dentalni hygiene.
Bohuzel, jestli pujde uplatnit detsky kartacek a pasta, to nevim. Ja nakoupila jen pasty, ustni vody a kartacky pro sebe a manzela.

LuciMik94
Stálice 85 příspěvků 1 inzerát 11.04.19 22:26
@Anna85 píše:
Vzp prave prispiva na navstevu dentalni hygieny a taky na pomůcky k dentalni hygiene.
Bohuzel, jestli pujde uplatnit detsky kartacek a pasta, to nevim. Ja nakoupila jen pasty, ustni vody a kartacky pro sebe a manzela.

Kdy jsi to prosím uplatňovala? Já jsem byla na pobočce před měsícem a slečna vytáhla tlusté složky s tím, co se proplácí a slušně se mi vysmála…

Anna85
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 11.04.19 22:30
@LuciMik94 píše:
Kdy jsi to prosím uplatňovala? Já jsem byla na pobočce před měsícem a slečna vytáhla tlusté složky s tím, co se proplácí a slušně se mi vysmála…

Ja to mam nakoupeny a uplatnit to jdu v pondeli. Ale byla jsem tam minuly mesic se informovat. Pac uz jsem to chtela uplatnit, ale nevzala mi fakturu z eshopu placenou prevodem. Tak musim dolozit i vypis z uctu, ze jsem to opravdu uhradila. Koukla na vsechny polozky a pry v poradku.
V pondeli muzu dat vedet jestli mi to opravdu vezme.
Jeste mi prave rikala, ze to nakonec zvedli az na 2tisice. Ja zatim uplatnila jen tisicovku na screening.

Anna85
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 11.04.19 22:33

https://www.vzp.cz/…-tehotenstvi

Tady je to vse vypsany. Balicek dentalni hygieny tam je konkretne.

Térouš
Echt Kelišová 8590 příspěvků 12.04.19 01:07
@Anonymní píše: Ženy prosím chtěla bych uplatnit u VZP příspěvek na zubní hygienu a chystám se to nakoupit v lékárně a napadlo mě zda do něj můžu dát i zubní pastu a kartáček dětský??nebo mi to neproplati a vše musí být jen pro dospělé? Nemáte s tím prosím někdo zkušenost?Ps:anonym jen proto že spousta lidu neví o mém těhotenství

Přispívají pouze na dospelacke dentální pomůcky. Vím to na sto procent. Už jsem to uplatnovala dvakrát. Čerstvě teď v únoru. Ústní vody, kartáčky, pasty atd.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.04.19 07:01

Na pobočce mi to pred měsícem říkala takže si opravdu nepletu pojmy ani dojmy. Navíc je to přímo vypsané na jejích stránkách (pasty, kartáčky, ustni vody, mezizubni kartacky, atd.).Jen me zajimalo kdyz do toho zamíchám i veci pro dceru tak zda to je problém

Micaella22
Ukecaná baba ;) 1238 příspěvků 12.04.19 07:07

Detsky ne. Vse jen dospelacky, ted jsem to byla vyrizovat, pani me na to upozornovala. Pasty, kartacky, ustni vody jsem brala

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.04.19 07:33
@Micaella22 píše:
Detsky ne. Vse jen dospelacky, ted jsem to byla vyrizovat, pani me na to upozornovala. Pasty, kartacky, ustni vody jsem brala

Děkuji to je tobco jsem chtěla slyšet :palec:

debra.morgan
Echt Kelišová 7589 příspěvků 12.04.19 08:21

Tak to je fajn, ani jsem nevedela, ze to zase o 500 zvedli :palec: dentalni balicek z lekarny je tam primo vypsany, takze pochybuju, ze s tim bude problem.

debra.morgan
Echt Kelišová 7589 příspěvků 12.04.19 08:24
@Térouš píše:
Přispívají pouze na dospelacke dentální pomůcky. Vím to na sto procent. Už jsem to uplatnovala dvakrát. Čerstvě teď v únoru. Ústní vody, kartáčky, pasty atd.

prosim jake znacky ti proplatili? ja kupuju tyto veci jen v drogerce, tak to ted objednam z lekarny, ale nejak nevim co z toho je ok a co ne… :srdce:

Térouš
Echt Kelišová 8590 příspěvků 12.04.19 08:31

@debra.morgan v lékárně prodávají ty lepší. Používám Curaprox, Elmex a Listerine. Ale určitě nejde o značku, ale o to, aby to bylo z lékárny

debra.morgan
Echt Kelišová 7589 příspěvků 12.04.19 08:34
@Térouš píše:
@debra.morgan v lékárně prodávají ty lepší. Používám Curaprox, Elmex a Listerine. Ale určitě nejde o značku, ale o to, aby to bylo z lékárny

tak curaprox a listerin to jisti, diky :palec: a kdyz to objednam pres net do lekarny dr.max a zaplatim hotove pri vyzvednuti, tak to asi problem nebude? :think:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama