Příspěvek v diskuzi - přes čáru?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Fally123
Zasloužilá kecalka 522 příspěvků 12.10.18 13:17
Příspěvek v diskuzi - přes čáru?

Ahoj, chtěla bych se zeptat na váš názor. Na internetové diskuzi byl nejspíš trollem položen dotaz, zda sex před nebo po sportu. Strhla se celkem vtipná diskuze, cca 60 diskutujících. Sama jsem příspěvek okomentovala ve smyslu, že sex zásadně před i po a pokud je v dosahu vhodný úchylák, klidně i v průběhu. Sportování zdar! Víceméně všechny odpovědi byly v podobném duchu.
Manžel diskuzi četl a velmi se urazil, že se chovám jako k**** Holky, zdá se vám, že jsem to opravdu přepískla a prostě to neodhadla, nebo je prostě reakce manžela naprosto nepřiměřená?
Děkuji za názory. Jen podotýkám, že to nebylo na žádném lechtivém portálu, prostě běžný server o cvičení, tady se v diskuzích také občas objeví lechtivé nebo trollové téma.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
ka2ka
Extra třída :D 13124 příspěvků 12.10.18 13:18

přijde mi to normální

Lalelale
Závislačka 2701 příspěvků 12.10.18 13:20

Reakci manžela opravdu nechápu. Velmi bych se urazila, že tě nazval k***** a musel by se mi omluvit

Fally123
Zasloužilá kecalka 522 příspěvků 12.10.18 13:26

@Lalelale on mi řekl, že se chovám vyzývavě a chlapy tím balím … žárlivá scéna hadr

elena.78
Zasloužilá kecalka 792 příspěvků 12.10.18 13:26

Nepřijde mi to přes čáru, normální reakce na takový dotaz. A nemáš v nicku své jméno, bydliště? Jak je to třeba v diskusích na novinky.cz. Pokud ano, tak může manželovi vadit, že Tě podle toho identifikují lidi z Vašeho okolí, a on se obává jejich reakcí :think:

pecenaBrokolice
Stálice 75 příspěvků 12.10.18 13:26

Tvoji odpověď na diskuzi jsem pochopila jako vtipnou nadsázku a sarkasmus, takže mi přijde v pořádku. Nepřijde mi v pořádku reakce tvého manžela a být na tvém místě, velmi by mne urazilo, kdyby mě označil tak, jako tebe. Manžel musí být pořádný suchar. :nevim: Držím ti palce, snad to s ním nějak skoulíš.

jahuhudka
Extra třída :D 11278 příspěvků 12.10.18 13:28

@Fally123 a praktikujes to tak s manzelem?

Janli
Kelišová 6275 příspěvků 12.10.18 13:29

Tak můj manžel by to vzal jako výzvu a někde na mě při běhání počkal u lese :mrgreen:

nostress
Extra třída :D 13601 příspěvků 12.10.18 13:30
@Fally123 píše:
Ahoj, chtěla bych se zeptat na váš názor. Na internetové diskuzi byl nejspíš trollem položen dotaz, zda sex před nebo po sportu. Strhla se celkem vtipná diskuze, cca 60 diskutujících. Sama jsem příspěvek okomentovala ve smyslu, že sex zásadně před i po a pokud je v dosahu vhodný úchylák, klidně i v průběhu. Sportování zdar! Víceméně všechny odpovědi byly v podobném duchu.
Manžel diskuzi četl a velmi se urazil, že se chovám jako k**** Holky, zdá se vám, že jsem to opravdu přepískla a prostě to neodhadla, nebo je prostě reakce manžela naprosto nepřiměřená?
Děkuji za názory. Jen podotýkám, že to nebylo na žádném lechtivém portálu, prostě běžný server o cvičení, tady se v diskuzích také občas objeví lechtivé nebo trollové téma.

Tvůj manžel zřejmě nepochopil pointu z psaného textu. To bych ještě možná skousla, ale že tě nazval ******, tak to je už silná káva. 8) Pokusila bych se mu v klidu vysvětlit, že to je takové rádoby vtipné plkání na mnoha internetových portálech. Vlastně stejné, jako když si lidé jen tak povídají třeba v práci u svačiny, a dělají si legraci, nebo pro odlehčení situace.A trvala bych na omluvě.Krom toho, jak se to dozvěděl?On ti leze do počítače? To by bylo daleko horší, než ten tvůj jakože „přestupek“.

Fally123
Zasloužilá kecalka 522 příspěvků 12.10.18 13:31

holky dobrý nápad :-) na úchyláka v lese je už možná zima :-) ale dřív byl pro každou srandu, teď je nějaký upjatý :zed:

xammy
Zasloužilá kecalka 545 příspěvků 12.10.18 13:33

Nepřijde mi na tom komentáři nic pobuřujícího, reakce manžela je nepřiměřená.

Fally123
Zasloužilá kecalka 522 příspěvků 12.10.18 13:34

@nostress on mi tvrdí, že takhle se neplká … žije asi v nějakém jiném vesmíru … nebo jsem divná já
můj příspěvěk četl v té diskuzi, je členem té skupiny, ale máš částečně pravdu, vyvrcholilo to tím, že mi vlezl do telefonu zkontrolovat, zda mi nějaký úchylák nenabídl své služby a to mě vytočilo velmi velmi velmi velmi :pocitac:

nostress
Extra třída :D 13601 příspěvků 12.10.18 13:35
@Fally123 píše:
@nostress on mi tvrdí, že takhle se neplká … žije asi v nějakém jiném vesmíru … nebo jsem divná já
můj příspěvěk četl v té diskuzi, je členem té skupiny, ale máš částečně pravdu, vyvrcholilo to tím, že mi vlezl do telefonu zkontrolovat, zda mi nějaký úchylák nenabídl své služby a to mě vytočilo velmi velmi velmi velmi :pocitac:

Aha, tak to je už vážnější problém. Není on tak trochu majetnický a chorobně žárlivý?

divine woman
Echt Kelišová 9132 příspěvků 12.10.18 13:36

@Fally123 A smíš mít nějaký svobodný duševní prostor? Myslím, že je manželovi houby po tom, o čem plkáš na internetové diskusi. Nadat mi muž do k..ev, má hodně dlouho tichou domácnost bez servisu.

nostress
Extra třída :D 13601 příspěvků 12.10.18 13:36
@divine woman píše:
@Fally123 A smíš mít nějaký svobodný duševní prostor? Myslím, že je manželovi houby po tom, o čem plkáš na internetové diskusi. Nadat mi muž do k..ev, má hodně dlouho tichou domácnost bez servisu.

Tak to teda minimálně.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Nezvládala dvě děti, pořídila si třetí! Špindíra Věra z Výměny manželek má syna

Jen málo dílů televizní show Výměna manželek bylo tak kontroverzních jako... číst dále >

Opil se a pak se svlékal? Nové svědectví v případu údajného zbití Jana Tuny

Reportér Jan Tuna (45) tvrdí, že ho během vánočního večírku v pražském klubu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >