Příspěvky na bydlení Chomutov

Anonymní
27.11.20 19:12

Příspěvky na bydlení Chomutov

Ahojky, prosím nevíte jak je to s příspěvkami na bydlení v Chomutově?

Mám ročního syna a brzy budu samoživitelka, tak bych se chtěla předem zeptat jaké mám nároky apod..?

Předem moc děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12690
27.11.20 19:14

S “prispevkami” to bude podobně jako vsude jinde :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.11.20 19:22

@Šarlota4 - a to je jak? Nikdy jsem neměla žádné přídavky/příspěvky vůbec nevím jak to chodí, když tak se omlouvám, zda to píšu špatně.

• Citovat
  • Nahlásit
422
27.11.20 19:30

No tak musíš doložit příjem, ty máš rodičák, dále musíš vyřešit alimenty na sebe a alimenty na dítě a pak žádat o různé příspěvky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12690
27.11.20 19:30

Zalezi kolik je diteti, jestli mas vymerene alimenty na sebe a na dite, jaky mas jiny prijem. Podle toho se odviji prispevek na dite, na bydleni, pripadne hmotna nouze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.11.20 20:16

Mám ročního syna, mám jen rodičák.. Jiný přijem nemám. Alimenty se teprve budou řešit. Alimenty na sebe i na dítě? To nechápu jakotože i na sebe? Já vždy myslela, že jen na dítě.

A kde se zařizují alimenty či ty ostatní přidavky popř. Ta hmotna nouze?

• Citovat
  • Nahlásit
422
27.11.20 20:28

Máš nárok na alimenty na sebe do 2 let věku dítěte (alimenty na neprovdanou matku). Alimenty si musíš řešit přes soud. Budeš také muset řešit, jakou budete mít péči o dítě, zda budete mít střídavou péči nebo ty budeš mít výhradní péči a otec bude mít návštěvy atd. Dojdi na sociálku a tam tě navedou do správných dveří, tam ti pomůžou podat žádost o svěření dítěte do péče, podat žádost k soudu o alimenty a ostatní věci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.11.20 20:35

@elan - děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
27.11.20 21:32

A cca kolik se pohybuje částka toho příspěvku na bydlení? Jen orientačně?

Když bych měla nájem 8000,– vč. Energií a rodičák mám 8100,– a 2000,– mám poplatky (paušal, pojištění) a alimenty by byli okolo 3000,– takže bych měla vlastně na živobytí jen 9100,– což bych prostě nedala na žití.

Tak jen cca prosím, kolik zhruba vyplácejí?

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat