Přistěhovala jsem se a nelíbí se mi tu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.02.19 14:20
Přistěhovala jsem se a nelíbí se mi tu

Přistěhovala jsem se k příteli hned po ukončení střední (skoro rok tu žiju) a nelíbí se mi tady. Šla jsem z rodinného domu ve velkoměstě do bytu v městečku 15.000 obyvatel. Nemám práci, nikde tu do 30 km nic není, vlak tu nejezdí. Abych pomohla finančně, chodim do penzionu o víkendech pomáhat v kuchyni. Hodně se tu trápím, s nikým jsem se tu ani neseznamila a když tak to bylo jen pomíjivé, a pak z toho sešlo. Asi měsíc jsem chodila na zumbu, to mě bavilo, sice tam byly starší paní ale pak to zrušili protože nás bylo málo. Teď se ale hrozně nudím, zacinám koktat, často spím.
Strašně mi chybí můj domov, rodiče, kamarádky, zahradka, všechno.
Asi jsem dítě, ale po nocích pláču. S přítelovou rodinou si nerozumím, jsou jiná sorta, nemáme si co říct. Přítel je fajn ale asi tady být nechci. Hodně se to podepisuje na sebedůvěře a komunikaci.Jsem tu izolovaná jako stará bába

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineBábrdl
Generální žvanilka 22408 příspěvků 01.02.19 14:22
@Anonymní píše:
Přistěhovala jsem se k příteli hned po ukončení střední (skoro rok tu žiju) a nelíbí se mi tady. Šla jsem z rodinného domu ve velkoměstě do bytu v městečku 15.000 obyvatel. Nemám práci, nikde tu do 30 km nic není, vlak tu nejezdí. Abych pomohla finančně, chodim do penzionu o víkendech pomáhat v kuchyni. Hodně se tu trápím, s nikým jsem se tu ani neseznamila a když tak to bylo jen pomíjivé, a pak z toho sešlo. Asi měsíc jsem chodila na zumbu, to mě bavilo, sice tam byly starší paní ale pak to zrušili protože nás bylo málo. Teď se ale hrozně nudím, zacinám koktat, často spím.
Strašně mi chybí můj domov, rodiče, kamarádky, zahradka, všechno.
Asi jsem dítě, ale po nocích pláču. S přítelovou rodinou si nerozumím, jsou jiná sorta, nemáme si co říct. Přítel je fajn ale asi tady být nechci. Hodně se to podepisuje na sebedůvěře a komunikaci.Jsem tu izolovaná jako stará bába

Odstěhuj se :nevim:

Uživatel je onlinela_amanita
Kecalka 468 příspěvků 01.02.19 14:22

Není nic snazšího než se přestěhovat zase jinam. Je ti dvacet, ale i kdyby ti bylo čtyřicet, přece to neznamená, že tam musíš zůstat doživotně.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.02.19 14:22

@Bábrdl nechci ztratit přítele :(

Teris195
Stálice 78 příspěvků 01.02.19 14:23

Zkus si s přítelem promluvit a najít nějaké společné řešení.

Uživatel je onlinela_amanita
Kecalka 468 příspěvků 01.02.19 14:24
@Anonymní píše:

Ale prosím tě, to je takový kec! Mluvila jsi s ním o svém problému? Pokud tě má rád, těžko bude chtít, aby ses pořád jen trápila.

Hofida
Kecalka 290 příspěvků 01.02.19 14:25

Jseš tam rok, tak by teď mohl jít on na rok za tebou a pak to vyhodnotite. :sunglasses:

Kriss Tina
Echt Kelišová 7820 příspěvků 01.02.19 14:25

A přítel by se nestěhoval s tebou? Tohle by mi taky ničilo. Nemít nikoho kolem, možnost jít do práce, někam zajít, jenom sedět v bytě není pro aktivního člověka únosné :think:

Tichošlápek
Extra třída :D 12248 příspěvků 01.02.19 14:25
@Anonymní píše:

A on si nevšiml, co se s tebou děje? Stejne se nakonec nejspíše odstehujes, protože jinak ti hrabne

Monchichik
Kelišová 6503 příspěvků 01.02.19 14:25
@Anonymní píše:

Tak máš hotovu školu, práci nemáš, tak co tě tam drží? Přítel by se nepřestěhoval s tebou? Bydlíš snad u jeho rodičů? V tom, co popisuješ, bych teda nezůstávala.

chaela
Ukecaná baba ;) 1768 příspěvků 1 inzerát 01.02.19 14:26

15 000 obyvatel není zas tak malý městečko. Něco tam jezdit musí. Nebo se nauč řídit. Najdi si nejaky konicek a hlavně práci. Co děláš celé dny, když nemáš práci a do školy evidentně taky nechodíš? To by mi asi taky hrablo, i ve velkoměstě.

ilak
Povídálka 46 příspěvků 01.02.19 14:29

Mluvila jsi o tom s přítelem? Nebyla by možnost, že by šel s tebou do tvého rodného města?

Jardinera
Ukecaná baba ;) 2479 příspěvků 01.02.19 14:31

Pokud sám nevidí, promluv si s ním o tom. Změnu potřebuješ.
Byla jsem v podpobné situaci a byť pro mého partnera bylo stěhování obtížnější (stěhoval se i se synem tehdy 10 let), 8 let bydlíme jinde a oba dva svoje chlapy za tenhle „krok do neznáma“ obdivuju.
Já mu tehdy začla o svém trápení říkat, ale on už tušil a sám navrhl, že se postěhují za mnou :srdce:
Držím palce.

Kristynka22
Kecalka 416 příspěvků 01.02.19 14:34

Přestěhujte se spolu do většího města, kde oba seženete práci, jiná rada než se přestěhovat není. Kdyby jsi měla alespoň práci, ok, ale nemáš ani to, takže tě tam nic nedrží

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.02.19 14:36

@la_amanita @ilak @chaela uklízím, vařím, peču :nevim: a nebo se dívám na serialy a emimi :P Říkala jsem mu to že se trápím. Ale on je zde spokojený, řekl mi že půjde, jak najdu byt a vše zařídím..tak jsem našla,on souhlasil, vše jsem obehala, no a na poslední chvíli couvnul že se stěhovat nebude :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Kadeřávková účtuje se svými ex: Byla jsem vaše nejlepší, nechci vás ani za milion!

Mladá herečka Anna Kadeřávková (21), která září v nekonečném seriálu Ulice,... číst dále >

Odeberte jí děti, zní hlasy na poslední Výměnu! Co se dělo pak? Potrat a stěhování do ciziny

Česko má za sebou jednu z nejskandálnějších Výměn manželek. Diváci nestačili... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >