Přistiženi rodiči při sexu

Anonymní
23.1.21 22:58

Přistiženi rodiči při sexu

Ahojky,

ráda bych se s Vámi podělila o nemilý zážitek a poprosila bych o Váš názor.

Dnes večer jsme měli sex s přítelem v koupelně. I když jsme se snažili být maximálně potichu byli jsme přistiženi mojí matkou (nic neviděla), která dle našeho názoru musela stát za dveřmi (předtím jsme si kontrolovali, že je celá rodina na druhém konci bytu). Jen nás seřvala přes dveře a bouchala dveřmi v obývacím pokoji.

Od té chvíle s námi nepromluvila a jen nám naspala sms, že jsme ji zklamali.

Nechali jsme tomu pár hodin na uležení a byli už jen v našem pokoji.

Když jsme se snažili mé matce omluvit, oba nás vyhodila se slovy, že se to jentak nesrovná, že to bude trvat dlouho. Moji rodiče už přítele nechtějí doma (chodí k nám jednou týdně na noc).

Jen doplním, že nám obou je 20 a jsme spolu již delší dobu (rodiče přítele dobře znají).

Prosím o radu.
Moc děkuji :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
835
23.1.21 23:01

Najděte si svůj byt, asi jiná rada není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
261
23.1.21 23:04

Rozhodne bych nesexovala v koupelne, kdyz muze kdykoliv nekdo prijit. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
175
23.1.21 23:05

Tak si najděte nějaký menší bydlení, nebo bývat u přítele. Jinak nevím, co má tvá matka za problém u 20leté dcery :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6518
23.1.21 23:05

V koupelně nemáte zámek? Máti je trochu hysterka. Najdete si vlastní bydlení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
261
23.1.21 23:06

Jinak se mi zda reakce matky trosku prehnana.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.1.21 23:06

Tvoje matka je trapna. Mam syna v podobnem veku a bylo by mi velmi trapne stat za dvermi, at uz za koupelnou nebo za jeho pokojem. Kdybych i zaslechla nejakou intimni chvilku mezi nim a jeho pritelkyni, delala bych, ze jsem nic neslysela. Takze ti nezbyva nez s matkou promluvit a vymezit si hranice soukromi. Rekla bych ji, ze snad svoje chovani nemuze myslet vazne a ze musi byt hodne naivni, kdyz si mysli, ze jeji dcera ve 20 letech nema s pritelem intimnosti. Maximalne bych pochopila, kdyby byla nastvana kvuli velmi hlasitym projevum nebo pokud jste hodinu blokovali koupelnu. Kdyz s matkou nebude rec, nezbyva vam s pritelem nez si poridit vlastni bydleni.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
23.1.21 23:07

Je normální, že ve dvaceti spolu spíte, nechápu skutečně trapné bouchání ma dveře a vyčinění „Moc jsi mě zklamala“ jako malému děcku.

Dej tomu čas, ale neudělala jsi nic špatného. Máma si prostě musí zvyknout, že nejsi dítě, ale dospělý člověk.

• Citovat
  • Nahlásit
106
23.1.21 23:08

Jedině snad nechat to uležet delší dobu. Není to příjemný a je to trapas, ale na druhou stranu už jste dost starý na sex a jestli jste spolu i delší dobu, tak na tom není nic divnyho. Co si máma myslela? Že se v posteli jenom držíte za ruce? Pokud teda normálně nespíte odděleně a jí nezklamalo to, že jste jí obešli a našli si příležitost v koupelně. Nejste věřící rodina?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15347
23.1.21 23:09

Tak to byla otázka času, ze vás někdo pristihne kdyz si to rozdávate v koupelně. Jinak jako tvoje máma si myslela ze spolu nespite nebo co?
A rada? Vlastní byt

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1874
23.1.21 23:10

Tohle nechapu, proc zklamali? Tohle teda neznam. Pritel spal u me a ja u neho i v mladsim veku. Asi bych taky uvazovala o vlastnim bydleni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
125
23.1.21 23:11

Ahoj, ono je dost složité takhle radit. Ale nepíšeš, jestli tví rodiče nejsou náhodou věřící? Že by to pak mohlo tvé mamce vadit. Jinak já bych spíš zkusila zjistit (tedy až u vás přítel nebude), co přesně jí na tom vadí, jelikož za mě se opravdu nemáte za co omlouvat. :D Kor ve 20ti letech. Jako kdyby jste nebyli plnoletí, tak je to něco trošku jiného… Občas je otevřená debata s rodiči nejlepší řešení. :)
Ještě mě napadlo, jestli jí třeba nevadilo i jen to, že jste spolu byli v koupelně, pokud jste spolu tedy nikdy dřív do koupelny nešli :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
308
23.1.21 23:11

Rada asi jen jděte do vlastního ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.1.21 23:12

@LolaAA ne, nejsme věřící

• Citovat
  • Nahlásit
1587
23.1.21 23:13

Promiň, ale máma je trochu hysterka. :lol:

Co čekala, že ve dvaceti spolu hrajete pexeso?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat