Přistoupit na spaní odděleně kvůli miminku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.02.17 12:50
Přistoupit na spaní odděleně kvůli miminku?

Ahoj maminky,
ráda bych se zeptala na váš názor.
Včera v noci mi spadl polštář a shodil pití. Partner udělal takovéto to tsss…Řekla jsem mu, že jsem to fakt neudělala schválně a že jsem velice zvědavá, co bude dělat, až bude miminko a bude ho budit několikrát za noc :cert:
Chtěl by oddělenou ložnici než se to srovná a já nevím, zda na to přistoupit? Nepřipadá mi to fér..
Jinak partner podniká, takže v 7 ráno odjede a vrací se v 8 večer. Někdy v tom stihne i posilovnu..O ví­kendu je se mnou a jsme domluveni, že ze soboty na neděli se bude starat o mimčo on a nechá mě vyspat.Ale to může změnit taky, že :roll:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:

Pavlos-Grey
Závislačka 3565 příspěvků 22.02.17 12:52

Ani omylem, tak začíná manželský odlučování. Podle mě první krok na cestě ke konci vztahu.

Havran007
Ukecaná baba ;) 1922 příspěvků 22.02.17 12:53

My tak spíme už 6 let:) Bylo to kvůli dítěti, teď v zimě to je spíše kvůli tomu, že přítelkyně má v noci ráda zimu a já zase raději teplo. Tak až se oteplí, tak budu spát s nimi:)

MaličkáD
Ukecaná baba ;) 1033 příspěvků 22.02.17 12:54
@Anonymní píše:
Ahoj maminky,
Včera v noci mi spadl polštář a shodil pití. Partner udělal takovéto to tsss…Řekla jsem mu, že jsem to fakt neudělala schválně a že jsem velice zvědavá, co bude dělat, až bude miminko a bude ho budit několikrát za noc :cert:
Chtěl by oddělenou ložnici než se to srovná a já nevím, zda na to přistoupit? Nepřipadá mi to fér..
Jinak partner podniká, takže v 7 ráno odjede a vrací se v 8 večer. Někdy v tom stihne i posilovnu..O ví­kendu je se mnou a jsme domluveni, že ze soboty na neděli se bude starat o mimčo on a nechá mě vyspat.Ale to může změnit taky, že :roll:

Nepřistoupila bych na oddělené ložnice. Kamarádka to udělala, a teď lituje. Chlap bere jako samozrejmost, že se o vše stará ona, vůbec si nepřipouští, že je nevyspala… a mimochodem také sliboval ty víkendy, skutek utek…

radkka
Generální žvanilka 20592 příspěvků 22.02.17 12:54

Odloučení není dobré, nicméně pokud bych viděla, že manžel únavou padá na hubu, tak bych ho nechala spát samotného :nevim: Já budu s dětmi doma, on bude řídit auto a pracovat.

marskaj
Kecalka 368 příspěvků 22.02.17 12:54

Tak za mě není ok mít oddělené lože. měl to tak můj manžel s první ženou a na rovinu dítě jste chtěli oba. chápu že chlap vydělává, ale ty se doma taky nenudíš

Paola21
Závislačka 3531 příspěvků 22.02.17 12:55
@Anonymní píše:
Ahoj maminky,
Jinak partner podniká, takže v 7 ráno odjede a vrací se v 8 večer. Někdy v tom stihne i posilovnu..O ví­kendu je se mnou a jsme domluveni, že ze soboty na neděli se bude starat o mimčo on a nechá mě vyspat.Ale to může změnit taky, že :roll:

beru že pracuje, že se chce vyspat, ale je to Vaše dítě a nechat tě s ním samotnou, ať se pořád staráš ty, to mi taky nepřijde fér. Jak se chce ze soboty na neděli starat o dítě a tebe nechá vyspat, to nevím, jak to chce udělat, když chce spát jinde

Uživatel je onlineFlyingfrog
Extra třída :D 12106 příspěvků 22.02.17 12:55

Naštěstí mého nic nevzbudí a když vzbudí, tak zase usne.

Mně by to nevadilo, kolikrát jsem si říkala, že sama vykopnu chrápajícího chlapa někam do pryč, ale není kam. :-)
Důležité je se dohodnout na tom, co bude vyhovovat oběma. Pokud ale syčí už u shozeného polštáře, tak teda asi z mimina zešílí.

Žena Vlk
Kecalka 492 příspěvků 22.02.17 12:57

Nemyslím si, že to je nějaký začátek konce vztahu :) Co jednomu vyhovuje, druhému nemusí. Znám spoustu maminek, které spí odděleně od dob miminka, a vztah v pohodě. U nás je to tak půl napůl, muž spí také často na gauči, a není to důsledek ani odcizení, ani krize. Spíš si myslím, že je zbytečné to nějak plánovat dopředu - uvidíš, jak se to vyvrbí, až miminko bude!

MaličkáD
Ukecaná baba ;) 1033 příspěvků 22.02.17 12:57

Jinak na podmínky ke spánku máme s manželem také jiné požadavky… Manžel to vyřešil teplejší přikrývkou a vyhřívanou podložkou.

zoy
Ukecaná baba ;) 1495 příspěvků 22.02.17 12:57

Já jsem se teda u prvních dvou dětí na prvních 6 měsíců nastěhovala do dětského pokoje. Jak začaly vstávat jen jednou za noc, tak jsem se stěhovala zpátky do ložnice a zanechala děti v pokojíku. U třetího bychom se do dětského už všichni nevešli, tak spal s námi v ložnici (tam se ale vejde jen malá postýlka - menší než standardních 120×60), takže jak se tam nevešel, tak šel za sourozenci do pokojíku.

katkalaila
Extra třída :D 11902 příspěvků 22.02.17 12:58

Nepřipadá mi to zvláštní u obou dcer jsem první dva tři měsíce spala zvlášť.. Ať se muže vyspat a nebudime ho…
Je to lepší než se zbytečne hádat a popravdě i když budete ve spolecne ložnici kolikrát myslíte že manzel vstane a postará se o miminko?
Pro me to bylo pohodlnější byt zvlášť

cacharele
Zasloužilá kecalka 819 příspěvků 22.02.17 13:00

My to tak máme kvůli manzelovym smenam. Ale u druhyho ditka mu uz ustupovat nebudu! Já blbka nevyspala mu tolerovala jeho valeni se i po obědě u televize. Pokojik ted bude mit starsiještě syn a maximálně tam s nim může spavat manžel po odpolední a nebo když bude ráno vstávat na ranní.

alifie
Extra třída :D 12672 příspěvků 22.02.17 13:01

Mně připadá sobecké odmítat oddělené spaní, aby mimino budilo i partnera. Nestačí, že díky buzení budeš jako mátoha ty? Proč chceš, aby byl nevyspaný i tvůj partner? :nevim:

Příspěvek upraven 22.02.17 v 13:03

alimdar
Zasloužilá kecalka 797 příspěvků 22.02.17 13:02

Ani omylem, je to první krok ke konci. Nepristoupila bych na to ani kvůli miminku ani chrápání. Já a naštěstí i můj muž se navzajem potřebujeme tulit a cítit, že ten druhý je vedle. Dítě je společným dílem

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Vémolu čeká boj roku, jeho sexbombu operace! „První noc je nejhorší,“ říká Lela

Oba dva čeká velká bolest, kterou dobrovolně podstoupí. Řeč je o... číst dále >

Šafářová oslavila Fed Cup s parťačkami i přáteli. Plekanec ale pořád nikde!

Tenisovou kariéru sice pomalu končí, přesto si Lucie Šafářová náramně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přechodem trpí obě pohlaví, muži to však mají složitější

Zatímco menopauza je známá věc, andropauza je stále tak trochu tajemstvím.... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >