Přístřešek pro auto - hliníkový svépomocí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mirila
Kecalka 125 příspěvků 03.02.18 15:25
Přístřešek pro auto - hliníkový svépomocí?

Prosím pěkně, chceme na zahradu přístřešek pro auto. Rádi bychom bezúdržbový, hliníkový. Líbí se mi třeba něco takového: 

Dá s něco takového postavit svépomocí? Má někdo zkušenosti?

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineTunrida
Hvězda diskuse 46767 příspěvků 03.02.18 16:11

Tak když na to budete mít materiál, tak se dá všechno udělat svépomocí. Samozřejmě za předpokladu, že budete vědět, jak postupovat.

Mmsg 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.02.18 16:37
@Mirila píše:
Prosím pěkně, chceme na zahradu přístřešek pro auto. Rádi bychom bezúdržbový, hliníkový. Líbí se mi třeba něco takového: Dá s něco takového postavit svépomocí? Má někdo zkušenosti?

Tam bude jenom důležité ho pořádně ukotvit do země, aby Vám neulítnul. Jinak to bude stavebnice a 2 lidi to jistě zvládnou bez problémů. :palec: Pokud se Vám líbí, tak proč ne.

iiiv
Extra třída :D 10741 příspěvků 03.02.18 16:49

My si dělali přístřešek sami z dřevěných trámů, takže se to zvládnout dá v pohodě

Mirila
Kecalka 125 příspěvků 03.02.18 21:54

@iiiv Máte prosím fotku hotového přístřešku? Dřevěný - váhám, bojím se, že to nevydrží, bude to nutné ošetřovat. Ten, co se mi líbí, jsem našla na https://www.sunsystem.cz/…ky-pro-auta/ a jsou z hliníku.

Mirila
Kecalka 125 příspěvků 03.02.18 21:55

@Tunrida Rozumím a souhlasím. Jsem na začátku hledání. Budu ráda za inspiraci, nevíte?

Uživatel je onlineTunrida
Hvězda diskuse 46767 příspěvků 03.02.18 23:06
@Mirila píše:
@Tunrida Rozumím a souhlasím. Jsem na začátku hledání. Budu ráda za inspiraci, nevíte?

Na tohle si můžeš najít inspiraci klidně v dřevěných přístřešcích, ta vazba je de facto stejná u takové konstrukce.

iiiv
Extra třída :D 10741 příspěvků 04.02.18 09:02

Jako 106 tisíc bez montáže mi přijde jako dobrá haluz.

fotku nemám, jednu stanu máme na trámech a druhou máme přidělanou k baráku.

Mirila
Kecalka 125 příspěvků 04.02.18 22:10
@iiiv píše:
Jako 106 tisíc bez montáže mi přijde jako dobrá haluz.fotku nemám, jednu stanu máme na trámech a druhou máme přidělanou k baráku.

Také mi to přijde dost :( Na druhou stranu je to hodně komfortní záležitost myslím…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Plekanec dostává naloženo: Tenhle zápas jsi prohrál! Je to ale spravedlivé?

Rozchod Lucie Vondráčkové a Tomáše Plekance je stále jedním z nejvíce... číst dále >

„Jouda“ Youd chtěl zabít ženu a dítě: V letadle, kterým vletěl do domu, uhořel sám!

Některé věci vám prostě hlava nebere. Člověk ještě pochopí, že se někdo po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dress code nemusí být v létě peklo. Pět tipů, jak na něj vyzrát

Formální oblečení může být pro někoho v parném horku jako noční můra. Dlouhé... číst dále >

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Reklama