Reklama

Přístřešek pro auto - hliníkový svépomocí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mirila
Kecalka 129 příspěvků 03.02.18 15:25
Přístřešek pro auto - hliníkový svépomocí?

Prosím pěkně, chceme na zahradu přístřešek pro auto. Rádi bychom bezúdržbový, hliníkový. Líbí se mi třeba něco takového: 

Dá s něco takového postavit svépomocí? Má někdo zkušenosti?

Reklama

Reakce:

Tunrida
Hvězda diskuse 47404 příspěvků 03.02.18 16:11

Tak když na to budete mít materiál, tak se dá všechno udělat svépomocí. Samozřejmě za předpokladu, že budete vědět, jak postupovat.

Mmsg 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.02.18 16:37
@Mirila píše:
Prosím pěkně, chceme na zahradu přístřešek pro auto. Rádi bychom bezúdržbový, hliníkový. Líbí se mi třeba něco takového: Dá s něco takového postavit svépomocí? Má někdo zkušenosti?

Tam bude jenom důležité ho pořádně ukotvit do země, aby Vám neulítnul. Jinak to bude stavebnice a 2 lidi to jistě zvládnou bez problémů. :palec: Pokud se Vám líbí, tak proč ne.

iiiv
Extra třída :D 10918 příspěvků 03.02.18 16:49

My si dělali přístřešek sami z dřevěných trámů, takže se to zvládnout dá v pohodě

Mirila
Kecalka 129 příspěvků 03.02.18 21:54

@iiiv Máte prosím fotku hotového přístřešku? Dřevěný - váhám, bojím se, že to nevydrží, bude to nutné ošetřovat. Ten, co se mi líbí, jsem našla na https://www.sunsystem.cz/…ky-pro-auta/ a jsou z hliníku.

Mirila
Kecalka 129 příspěvků 03.02.18 21:55

@Tunrida Rozumím a souhlasím. Jsem na začátku hledání. Budu ráda za inspiraci, nevíte?

Tunrida
Hvězda diskuse 47404 příspěvků 03.02.18 23:06
@Mirila píše:
@Tunrida Rozumím a souhlasím. Jsem na začátku hledání. Budu ráda za inspiraci, nevíte?

Na tohle si můžeš najít inspiraci klidně v dřevěných přístřešcích, ta vazba je de facto stejná u takové konstrukce.

iiiv
Extra třída :D 10918 příspěvků 04.02.18 09:02

Jako 106 tisíc bez montáže mi přijde jako dobrá haluz.

fotku nemám, jednu stanu máme na trámech a druhou máme přidělanou k baráku.

Mirila
Kecalka 129 příspěvků 04.02.18 22:10
@iiiv píše:
Jako 106 tisíc bez montáže mi přijde jako dobrá haluz.fotku nemám, jednu stanu máme na trámech a druhou máme přidělanou k baráku.

Také mi to přijde dost :( Na druhou stranu je to hodně komfortní záležitost myslím…

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Byla slepá, spalující a šílená, říká o lásce k ženatému Štaidlovi Zelenková

Od mládí byla rebel a bohém se vším všudy. Zpěvačka Jitka Zelenková (68)... číst dále >

Ve StarDance bych tancovala i zadarmo, říká Arichteva: Podrží ji diváci?

Hvězda První republiky Veronika Arichteva (32) si splnila velký sen. Zároveň... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >