Přístřešek pro auto - hliníkový svépomocí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mirila
Kecalka 138 příspěvků 03.02.18 15:25
Přístřešek pro auto - hliníkový svépomocí?

Prosím pěkně, chceme na zahradu přístřešek pro auto. Rádi bychom bezúdržbový, hliníkový. Líbí se mi třeba něco takového: 

Dá s něco takového postavit svépomocí? Má někdo zkušenosti?

Reakce:
Tunrida
Hvězda diskuse 48036 příspěvků 03.02.18 16:11

Tak když na to budete mít materiál, tak se dá všechno udělat svépomocí. Samozřejmě za předpokladu, že budete vědět, jak postupovat.

Mmsg
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.02.18 16:37
@Mirila píše:
Prosím pěkně, chceme na zahradu přístřešek pro auto. Rádi bychom bezúdržbový, hliníkový. Líbí se mi třeba něco takového: Dá s něco takového postavit svépomocí? Má někdo zkušenosti?

Tam bude jenom důležité ho pořádně ukotvit do země, aby Vám neulítnul. Jinak to bude stavebnice a 2 lidi to jistě zvládnou bez problémů. :palec: Pokud se Vám líbí, tak proč ne.

iiiv
Extra třída :D 10978 příspěvků 03.02.18 16:49

My si dělali přístřešek sami z dřevěných trámů, takže se to zvládnout dá v pohodě

Mirila
Kecalka 138 příspěvků 03.02.18 21:54

@iiiv Máte prosím fotku hotového přístřešku? Dřevěný - váhám, bojím se, že to nevydrží, bude to nutné ošetřovat. Ten, co se mi líbí, jsem našla na https://www.sunsystem.cz/…ky-pro-auta/ a jsou z hliníku.

Mirila
Kecalka 138 příspěvků 03.02.18 21:55

@Tunrida Rozumím a souhlasím. Jsem na začátku hledání. Budu ráda za inspiraci, nevíte?

Tunrida
Hvězda diskuse 48036 příspěvků 03.02.18 23:06
@Mirila píše:
@Tunrida Rozumím a souhlasím. Jsem na začátku hledání. Budu ráda za inspiraci, nevíte?

Na tohle si můžeš najít inspiraci klidně v dřevěných přístřešcích, ta vazba je de facto stejná u takové konstrukce.

iiiv
Extra třída :D 10978 příspěvků 04.02.18 09:02

Jako 106 tisíc bez montáže mi přijde jako dobrá haluz.

fotku nemám, jednu stanu máme na trámech a druhou máme přidělanou k baráku.

Mirila
Kecalka 138 příspěvků 04.02.18 22:10
@iiiv píše:
Jako 106 tisíc bez montáže mi přijde jako dobrá haluz.fotku nemám, jednu stanu máme na trámech a druhou máme přidělanou k baráku.

Také mi to přijde dost :( Na druhou stranu je to hodně komfortní záležitost myslím…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Andrea Pomeje vzdala hold svému příteli v den narozenin Jiřího Pomeje

Šťastné narozeniny dnes Jiří Pomeje dozajista neprožije. Na smrt nemocný... číst dále >

Opil se a pak se svlékal? Nové svědectví v případu údajného zbití Jana Tuny

Reportér Jan Tuna (45) tvrdí, že ho během vánočního večírku v pražském klubu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >