Přístroj na příkrmy

L23
101
11.12.19 20:26

Pristroj na prikrmy

Hezky vecer, budu hrozne rada za vase zkusenosti s pristroji na prikrmy, zda se vyplati a pripadne jaky. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
22727
11.12.19 20:32

@L23 za mně vyhozené peníze, příkrmy dáváš omezenou dobu a postupně vaříš dítěti, to co vám, akorát to nesolíš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2544
11.12.19 20:32

Já měla u prvního děcka kastrůlek a mixér, u druhého jsem upgradovala na parní hrnec a vidličku :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5388
11.12.19 20:33

Mi stačil hrnec, pařáček co je na ohřev knedlíku (v něm jsem vařila na páře), zapekací malá mísa (na zapekání v troubě, to ale pozdějí). A pak mixer, nebo tyčový mixer. Dle mě zbytečně kupovat něco extra na cca 0,5-1 rok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21497
11.12.19 20:38

Já nemám nic, malý kastrulek a vidličku :D ani ten mixér nepoužívám, radši malého zvykam na kousky, aby pak nechtěl mixovane ještě v roce :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14950

Hele já zkoušela příkrmy dělat doma pouze u prvního dítěte a pouze jednou. Poté, co jsem se s tím nimrala 20 minut, aby byla mrkev opravdu hladká, tak mi to akorát dítě plivalo obloukem. Otevřela jsem skleničku a půlka v dceři zmizela hned na první pokus. To mě opd domácích příkrmů plně vyléčilo. takže zvaž i tu variantu, že ti dítě nebude doma dělané chtít jíst. Pokud to chceš zkoušet, tak opravdu stačí rendlík a mixér ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
790

Var normalne ve vode a pak to mixuj. Ja jeste varila v pare. Nekdo porizuje termomix, ale za me jsou to zbytecne vyhozene penize.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12169
11.12.19 20:50

@L23 hele tady ti vetsina napíše, že je to zbytečné. ;) já měla Philips Avent parní a mixer v 1 a pecka. Používala jsem určitě do 2 let. Nemusíš nic hlídat samo.to uvaří zdravě apak jen umixujes na požadovanou hustotu. Samozřejmě jen nějakou dobu, pak necháš kousky. Takže za mě určitě ano :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2022
11.12.19 21:08

Kamarádka měla nějaký přístroj koupený přes známou, která dělala dealerku. Moc jsem jí ho záviděla a chtěla ho taky. Umělo to mixovat, vařit v páře, sterilizovat… sama jsem doma měla na předváděčce nějaký super hrnec od Vorwerk, ve kterém lze vařit v páře i vařit několik jídel zároveň, takže kromě přípravy příkrmu se v něm dá současně uvařit i oběd. Taky super, jen ta cena, ta cena… Záleží, jak moc přístroj budeš využívat a jestli pro něj najdeš uplatnění i později nebo ho třeba prodáš dál. Z finančního hlediska jsme do toho doma nakonec nešli, roli hrály i skladovací prostory (nebylo by to moc kam dávat), takže jsem si vystačila s tím, co tu píšou ostatní - vařila jsem v extra kastrůlku doměkka, nastrouhala či propasírovala, zbytek zamrazila, do servírované porce dala trochu másla… Ono to ve finále stačí a člověk nemusí pořizovat nic navíc, nějaký ten hrnec se doma vždy najde :). Pokud ale víš, že to využiješ, bude se ti s tím líp pracovat, apod., tak proč ne. Mohu zjistit, co měla známá, ale co vím, tak to kupovali pod cenou právě díky příbuzenským vazbám :-). Jinak se tuším cena pohybuje kolem 2 000,– - u konkrétních typů, o kterých uvažuješ, bych na netu mrkla na recenze, které by Ti mohly pomoct v rozhodování.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10733
11.12.19 21:09

Za mě zbytečnost, příkrm jsem uvařila párkrát, syn snědl pár lžiček a prskal to. Když jsme jeli na výlet, zmizela v něm celá sklenka Hippu, od té doby jsem nic doma nevařila. Cca od roka dostával stejné jídlo jako my, samozřejmě přizpůsobené.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.12.19 21:31

Měla jsem Avent 2v1 a super :) nevaris ve vodě, zůstává více vitamínu a živin a hlavně je to fakt rychlovka téměř bez prace. Nakrájís, hodíš do nádoby, zapneš. Po pípnutí obrátíš nádobu, rozmixujes jak chces(mixuje i úplně do hladká) necháš chvíli vychladit a podávás. Pro mě obrovský pomocník při dvou dětech :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
3158
11.12.19 22:54

Ja dceri do roka varila vsechno komplet zvlast, sklenku mela parkrat ( trebas, kdyz se jelo pres 300 km k nasim ). Bez pristroju, bez mixeru, proste rendlik a vidlicka. Zadny kasicky, pekne co nejdrive zvykat i na kousky :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11715
12.12.19 07:02

Na doporučení mámy, která to viděla u kamarádky, jsem si pořídila Beabu Babycook a je to jeden z nejlepších pomocníků, co mám. Koupila jsem ho párkrát použitý od paní, jejíž dítě chtělo jen kupované skleničky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1707
12.12.19 07:19

Ano používala jsem mixér na smoothi a využívám jej dodnes hlavně v létě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14447
18.12.19 07:13

Já vařila v tlakovém hrnci maso a vývary a zeleninu na páře třeba nebo ve vývaru z masa.
Maso jsem vařila s vývary dopředu, pomixovala a zarazila do kostiček na led, vývary do kelímku od aventu, pak jen vy dávala a vařila denně čerstvou zeleninu a přílohu, každý den něco jiného.
U první dcery jsem složité mixovala ve Smoothie mixéru, u druhé už jsem chytré použila tycak, nic víc není potřeba.
Jinak je tu skupinka vaříme pro kojence a batolata , je tam spousta receptu ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat