Přístroj na vytírání podlahy

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
712
27.11.21 15:22

Přístroj na vytírání podlahy

Prosím o doporučení nějakého přístroje na vytírání podlahy, se kterým jste opravdu spokojené a který opravdu ušetří čas a kvalitně vytře. Existuje něco takového nebo to časem jen stojí v koutě a práší se na to? Ráda bych si vytírání aspoň trochu usnadnila, ale klasický mop hranatý ani kulatý mi moc nevyhovoval. Dívala jsem se na parní čističe nebo různé multifunkční přístroje, ale je jich hrozně moc a nevyznám se v tom.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4887
27.11.21 17:54

Mám Kärcher FC 7 cordless a je to boží. :palec: Vytírá fakt dobře. Mám ho půl roku a štve mě, že jsem tak dlouho váhala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1216
27.11.21 18:00

Parni cistice karcher :palec: tahle znacka je podle me top na trhu. Ja vzdy poridim nejakou levnejsi variantu a po par vztekanich a povzdechach jak je to na bobek prodam/vyhodim a koupim karchera :palec: mooozna bych jeste uvazovala na leifhait…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
108
27.11.21 18:54
@berusa.m píše:
Mám Kärcher FC 7 cordless a je to boží. :palec: Vytírá fakt dobře. Mám ho půl roku a štve mě, že jsem tak dlouho váhala.

Tiez ho mame a spokojnost :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
135
27.11.21 19:20

Já mam od Karcheru podlahovou myčku a nechápu, že jsem ji nekoupila dřív, a tak dlouho váhala. Vytírám doma často a nechápu, jak je možný, že vylévám pokaždé takový hnůj. Tak jednou za měsíc prejedu podlahu ještě parním čističem. Ale za mě jednoznačně lepší a méně pracnější ta podlahová mycka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
712
27.11.21 22:54

Děkuji moc za tip, vypadá hodně dobře, ale ta cena je fakt dost vysoká. A jaká je údržba? Netrvá dlouho čištění těch kartáčů?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9783
27.11.21 23:16

To vypadá zajímavě, hlavně že to vytírá i vysává v jednom kroku, to může být fakt úspora času :think: Já u těchto strojů, včetně parních čističů, vždycky přemýšlím nad tím, že to vlastně člověk všechno šudlá celou dobu jedním hadříčkem, v tomto případě tedy těmi válečky, jestli se chápeme… Tak mi nejde na rozum, že by se s tím dal vytřít třeba celý dům na jeden zátah? I když tenhle stroj má oddělené nádržky na čistou a špinavou vodu, tak asi se ty válečky během procesu nějak otírají a stahuje se to do té části na špínu? Já mám sprejovací mop, je fajn, ale spíš na lehčí úklid nebo v méně vytížených místnostech. Ale mám k němu spooooustu náhradních hadříků :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10388
28.11.21 00:21

Já teda teď koukám na tu FC5, má někdo? Máme malý byt, všude parkety nebo dlažbu, ale třeba hodně dlouhých vlasů na zemi…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1896
28.11.21 04:55

Mám parni mop Vileda, za pár korun hodně muziky. Zrovna se mi plazí dítě, takže stiram každý den (máme 2 psy). Tenhle mop mi výrazně zkracuje čas, který tomu věnují. Občas to vezmu pořádně hadrem, ale většinou tou parou. Líbí se mi, že i když olizne podlahu, není tam žádná chemie. Hadriky mám 2, v průběhu vystridam, nic nešudlá - ale zase jede fakt každý den, takže ta podlaha až tak špinavá není :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
108
28.11.21 08:11

@AnastazieB
Ahoj, my sme mali tento pozicany a neodporucam. Je tazky, priserne sa ovlada (myslim presuvanie pocas pouzivania), lebo ma len dva kotuce. Po umyti jednej miestnosti ma bolelo zapastie :roll:
Nerobim reklamu, ale neda sa porovnat s fc7.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
108
28.11.21 08:14

@bibi2233
Kotuce hadzem do pracky spolu s inymi handrami po upratovani. Na stojane ku mopu je aj miesto urcene na susenie kotucov. Schnu rychlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
108
28.11.21 08:17

@Michelle_M
Ano, tie kotuce sa priebezne cistia, spinava voda ide do nadrzky. Velky dom to nezvladne naraz, treba vyliat spinavu nadrzku a aj doliat pripravok na dalsie umyvanie.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
135
28.11.21 18:53

Máme tu podlahovou mycku se čtyřmi válci a za tu vysokou cenu to stojí. Vůbec to nesmudla, naopak, jak se ty kotouce otáčí, tak dokáži jedna dvě vytřít i zaschlou špínu (těsto, kafe, cokoli…). Máme psa, takže před tím ještě vysaju, ale pobere to v pohodě zbytek všech chlupů. Dům vytřu na dvě nádržky vody, čištění je jedna dvě. Baterka má velkou výdrž.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat