Přístup k sexu po porodu

Anonymní
10.7.20 11:58

Přístup k sexu po porodu

Ahoj holky, omlouvám se za anonym, ale nechci to psát veřejné pod svým nickem.. Jsem půl roku po porodu a sex je jedna velka tragédie. Za celou dobu jsme ho měli tak 5×? Jestli vůbec. Nemam na to absolutně žádnou chuť, a to jsem dva týdny před porodem mohla (a chtěla) téměř denne. Musíme používat lubrikant, jinak to absolutně nejde, a zpočátku mě to pořad ještě trochu bolí a musíme hodně pomalu. Co je zvláštní, tak nemam vůbec problém dosáhnout i více orgasmu během sexu a řekla bych, ze je snad ještě lepší, než dříve. Co mě ale trápí, je ta nechuť. Proste vubec se mi nikdy nechce začít, když už máme s manželem večer chvilku volno, myslím na sex jako na další zbytečné vydání energie a radši jdu spát nebo si třeba číst. Trápí mě to, ta moje neschopnost se vzrusit, před měsícem jsem přestala kojit a myslela jsem, ze se to zlepší a zatím tedy vůbec… jako chudak manžel, je mi ho fakt líto, ale nevím, co s tím :-/ pokaždé musel začít on a mě se upřímně vůbec nechtělo, pak se mi to ve finále moc líbilo a říkala jsem si, ze se to snad vrací zas do normálu, ale potom jsem opět na sex “lina”, nebo jak to říct, a totálně bez chuti. Měla jste některá stejný problém a zlepšilo se vám to ještě později? Ja si přijdu jak totálně asexualni, kdyby mi teď někdo řekl, ze už do konce života nebudu mít sex, je mi to úplně jedno, a to jsem si ho dříve tak užívala - jakoby se ve mě tím porodem něco “přeplo” a způsobilo obrat o 180 stupňů k horšímu.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1515
10.7.20 12:09

Bereš antikoncepci? Ta často způsobuje tu nechuť. A co dítko jak je náročné? Třeba jsi prostě jen unavená. Co nechat hlídat tatínka a uvidíš jestli budeš večer čilá :mrgreen:. Já jsem po porodu 2 měsíce a obecně mám chuť skoro pořád, ale včera jsem měla s malou náročnou noc a byla jsem ráda, že jsem padla do postele.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15810
10.7.20 12:15

Zažívala jsem naprosto to samý, co ty a vytáhlo mě z toho toto.
https://nadeje-byliny.eu/…-funkci.html

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
825
10.7.20 12:51

Po porodu jsem to měla podobně. Když nepočítám šestinedělí, tak dalších 5 měsíců to byla katastrofa. Pak jsem vysadila antikoncepci a myslela jsem, že chlapa znásilním sotva otevře vstupní dveře. :D
Jinak s tou suchostí a stažeností má problém i pár mých kamarádek. Jak to jedna z nich popsala, „už to není žádné takové "hopnem na to“ ale hotový rituál s pomalou přípravou" :D Ale většinou kolem toho roku po porodu už nemá žádná z nás nějaký problém.
Ono ze začátku je to hlavně o tom, že jsi unavená, vyčerpaná z dítěte. Hlavní je, že si to alespoň užíváš když už na to dojde. Jsou takové co ani to nezažívají.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17658
10.7.20 12:55

Ja to mam podobne, teda ne tu frekvenci, to chlap si zacne klidne nekolikrat za tyden :D ale tu pocatecni nechut, jak zacne tak uz si to uzivam, ale sama od sebe tu energii vrazim radsi do nejake potřebnější cinnosti :lol: navic teda ten první pul rok po porodu sem bojovala s kily navic a nepripadala sem si nejak hodna nejakych intimnich záležitostí. Asi nejaky blok. Ted je synovi rok a uz se to zlepsuje, ono i cim je starší, tim min je narocny a zbyva mi vic sily i na partnera, ne jen na deti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.7.20 21:51

Mám rok po porodu a zažívám úplně to samé, co ty. :( Sice ještě kojím a ještě nehodlám přestat, ale nulové libido i nemožnost se vzrušit a zvlhnout mě taky trápí. S kamarádkama o tom nemluvím, tak jsem trochu ráda, že v tom nejsem sama. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
10.7.20 22:14

To je to kojení. A únava…na mě to aspoň působilo. Radši jsem spala než se na něco zmoct. Po odstavení se to zlepšilo. Ale pořád to není jako předtím.

• Nahlásit
  • Citovat
15810
10.7.20 22:48
@Anonymní píše:
To je to kojení. A únava…na mě to aspoň působilo. Radši jsem spala než se na něco zmoct. Po odstavení se to zlepšilo. Ale pořád to není jako předtím.

U mě to bylo paradoxně opačně. První dítě nekojený, bezúdržbový, spící a já naprosto odpočinutá a v pohodě, přes to skoro frigidní… druhý dítě malej terorista, kojený do dvou a půl a já bych znásilnila i kominíka, kdyby přišel ve vhodnou dobu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama