Prístup sestry v ordinaci moje ambulance

Anonymní
30.4.20 01:30

prístup sestry v ordinaci moje ambulance

Arogantni sestry v ordinaci Moje ambulance ve Zlíně, stratili mi tam spravu s citlivymi udaji, bez omluvy, poplatek vybrali neopravneně, návrh vypracovan chybně, a vytiskli mi ho pouze pul, dalši pokus o sjednání nápravy v pondělí tak uvidim

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2371
30.4.20 02:20
@Anonymní píše:
Arogantni sestry v ordinaci Moje ambulance ve Zlíně, stratili mi tam spravu s citlivymi udaji, bez omluvy, poplatek vybrali neopravneně, návrh vypracovan chybně, a vytiskli mi ho pouze pul, dalši pokus o sjednání nápravy v pondělí tak uvidim

Já jsem byla v Mojí ambulanci v Praze necelý rok a rychle jsem od nich odešla. Jednání personálu příšerné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.4.20 05:22

Začni to řešit přes právníka. Všichni z rodiny si na ně stěžují. Já jsem v době těžké nemoci hledala lékařku, napsala jsem jim email a telefonovala, jestli můžu přijít, jestli mají volno, dvakrát mi řekli že ano :pocitac:. Abych došla od auta do ordinace museli mě podpírat tři lidi (v té době jsem ještě neuměla chodit) a sestry, i když viděli v jakém jsem stavu, tak mě nechali čekat přes hodinu, aby mi řekli že nové pacienty neberou :poblion:.

• Nahlásit
  • Citovat
3795
30.4.20 05:26

Mě stačilo, když mě k nim jednou po telefonu lákali. Ženská nejdřív jak andílek a když zjistila, že z toho nic nebude tak začala být arogantní jako prase…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
462
30.4.20 06:55

Sestřičky moc milý nejsou, ale doktorky za mě super, i když se bohužel střídají az to není hezký.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3414
30.4.20 07:27

Stačilo přečíst předem recenze a hned jsi mohla vědět, co tě tam čeká. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama