Přístup školy a hygieny ke covidu v rodině žáka

Napsat příspěvek
Velikost písma:
3833
23.9.20 22:52

@Oli.Lyon
co? asi už špatně chápu k večeru :mrgreen:

ne ja nechci aby ke mě někdo bral ohled, ani to nikde nepíšu :)

ani to nečekám, ani se to neděje…ani nikdy nedělo…asi jste si mě s někým spletla

:)
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43727
23.9.20 22:54
@Lucie_Sx píše:
Individuální přístup k očkování je antivax? Jdi se drbnout.

Drbni se sama. Po ostatních ohledy chceš, přitom tobě jsou ostatní u zadele. Sklízíš, co si zasela. Si nestěžuj.

@mroe píše:
A az to konecne chytne, dostane misto neschopenky respirator a zakaz chodit kamkoli jinam nez do prace…

To naštěstí nebude nikdy povinný. S tím ať se jde podle Lucie slovníku Prymula drbnout :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
780
23.9.20 22:54
@mroe píše:
@Oli.Lyon no hele, ale ona je doktor a po tom se to chce a presto nema na to, aby si zaplatila pecovatelku pro starecka. Zase si nebude smet vzit dovolenou, zastup nedostane, OCR bude sproste slovo, v praci bude od nevidim do nevidim… Kazdej si fakt home office nevezme. A o zaplacenych prescasech a odmenach bude zas jen poslouchat…
@mroe píše:
@Oli.Lyon no hele, ale ona je doktor a po tom se to chce a presto nema na to, aby si zaplatila pecovatelku pro starecka. Zase si nebude smet vzit dovolenou, zastup nedostane, OCR bude sproste slovo, v praci bude od nevidim do nevidim… Kazdej si fakt home office nevezme. A o zaplacenych prescasech a odmenach bude zas jen poslouchat…

Oukej, ale já pravidla nenastavuju. Holt budou muset začít řvát. Jako co chces :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
780
23.9.20 22:55
@Borrealis píše:
@Oli.Lyon
co? asi už špatně chápu k večeru :mrgreen:

ne ja nechci aby ke mě někdo bral ohled, ani to nikde nepíšu :)

ani to nečekám, ani se to neděje…ani nikdy nedělo…asi jste si mě s někým spletla

:)

Hele je to možný. Po dvou hodinách žehlení bývám útočná :mrgreen: :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3532
23.9.20 22:58
@Oli.Lyon píše:
Ja jen chtěla říct, ze nelze čekat, že někdo jinej, ti ostatní, za kohokoli něco vyřeší. Běžně se tady lidi perou o máslo v akci. Opravdu po někom úplně cizím chceš, aby na tebe bral ohled, ptz v televizi říkají, ze je to třeba??? Prosím, prestanme ze sebe delat idioty. Dekuji.

Tak já třeba ty ohledy na druhé beru a vždycky brát budu. Ne proto, že to po mě chce vláda. Ale protože ze mě rodiče vychovali slušného člověka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
780
23.9.20 23:00
@Whitedog píše:
Tak já třeba ty ohledy na druhé beru a vždycky brát budu. Ne proto, že to po mě chce vláda. Ale protože ze mě rodiče vychovali slušného člověka.

Jasný. Ja si meju ruce kvůli sobě, ty kvůli ostatním. Slusnej člověk jsem, jen ze sebe nedělám samaritana. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3833
23.9.20 23:02

@mroe

nejsem zaměstnanec, jsem soukromej, sám na sebe, tahnem káru sólo

zástup není, není ho kde vzít…takže " jen nachcípaní" nic neznamená, musí se jet dál, zavřít to nesmíme / smlouva s pojištovnou /, zavřít můžeme max jeden den

ano, pokud lehnu fest s horečkama a natvrdo, tak to prostě zavřeme, když zhebnu tak to taky zavřeme
ale máme v péči hodně lidí, několik tisíc…tak to bude velký, fakt velký problém, protože není náhrada

jinak to zavřít nejde…větší dovolenou si vzít…nejde…není zástup
:nevim:

babka nemládne, pečovatelky zatím celkem fungují, jsou to bezva ženský, ale po žádný z nich fakt nemohu požadovat aby všeho nechala a zavřela se s cizí babkou v jejím pokojíku za xxx peněz na několik měsíců… :lol:…me to docela pobavilo, jako…dobrý, no

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3833
23.9.20 23:06
@Lucie_Sx píše:
Tak ať z nás nedělají idioty všichni, kdo tvrdí, že „musíme ochránit zranitelné“ - a neřeknou JAK, a pak když dojde na lámání chleba, tak všichni říkají pro změnu „zařiďte si to sami“.

no hej

já právě zareagovala na to " musíme je ochránit", ptž nějak si nedovedu představit jak, jak už jsem psala

taky nevím JAK, ono není jak

přijde mi to jako BPF :nevim:

běžná předvolební fráze, na kterou se 20 minut po zavření volebních místností zapomene

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3833
23.9.20 23:08
@Lucie_Sx píše:
Dospělá osoba izolovat? Když potřebuje péči 24/7 furt? JAK???

no, jo

na tohle jsem reagovala

nijak, no :nevim:

ostatní už zde padlo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
780
23.9.20 23:09
@Borrealis píše:
no hej

já právě zareagovala na to " musíme je ochránit", ptž nějak si nedovedu představit jak, jak už jsem psala

taky nevím JAK, ono není jak

přijde mi to jako BPF :nevim:

běžná předvolební fráze, na kterou se 20 minut po zavření volebních místností zapomene

No hurá. A teď se zastavme a podívejme, co se tady děje. Za mě prostě tyatr bez koncepce a smyslu. Ale hlavně ze jsme solidární :pocitac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14011
24.9.20 07:08
@Borrealis píše:
zajistím pečovatelce zázemí? Kde? Postavím jí novej barák vedle našeho? kde se bude moct izolovat? nebo tedy bude zavřena na matraci na zemi u tetičky u akvárka??

tak znovu? jakou sumu byste si řekla za péči nonstop 24/7 o takto těžšího seniora? u něj doma
včetně zázemí pro izolaci? nonstop několik měsíců? Kolik??? No vážně. At mám představu jak jdou ceny.

mě přijde že si děláte l a pak na tu tímpádem není co říct

:nevim:
Jaké výmluvy?? to je denní realita v který prostě musím žít, nestála jsem o to, ale je to tak a musím

I ten stary clovek nekde predtim bydlel, tak treba tam. Nebo ta stará teticka cely zivot bydli u vas v ložnici? :roll:
A ne, nedelam si prddell.

Ty prachy fakt nevim, mam úplně jibe vzdelani. To se musíš zeptat jinde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14011
24.9.20 07:11
@Lucie_Sx píše:
Ty jsi z Marsu nebo odkud?
Ony ty zdravotní služby nefungujou nijak růžově, většina v tom jede pro prachy, jiné varianty neexistujou, tak člověk dělá co umí, že jo.

A ja nekde psala, ze to bude zadarmo? Bud se rodina omrzí a o starocha se postara nebo mu to/si to zaplati.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama