Reklama

Přitahovaly jste manžela v těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

retrivrice
Kecalka 131 příspěvků 09.05.18 09:53
Přitahovaly jste manžela v těhotenství?

Ahoj holky, zajímá mě, jak jste se tomu svému líbily v těhotenství. Můj drahý zatím z mého přibírání nijak extra nadšený není, i když se na miminko moc těší. Je zvyklý, že jsem byla vždycky hubená a se super postavou a má už komentáře, jestli by se ta chuť k jídlu nedala nějak omezit :-) Zatím si to neberu osobně, ale začali jsme spolu i méně spát - aktuálně jen jednou týdně, i když je to pořád super. Tak mě jen zajímá, jak to je/bylo u vás ostatních.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Bábrdl
Generální žvanilka 20927 příspěvků 09.05.18 09:55

Dost pochybuju, koho by přitahovala ženská s obřím bubnem.

Nicméně nikdy neměl žádné řeči, to je extrémně nevhodné.

Zwetta
Kecalka 370 příspěvků 6 inzerátů 09.05.18 09:56

U nás byl pokles taky.., jako těhule jsem ho moc nebrala..

Tableta
Závislačka 3964 příspěvků 09.05.18 09:57

Rozhodně víc než teď. V těhotenství jsem moc nepřibrala, ale půl roku po porodu jsem během asi 3 měsícu přibrala 20kg a ne a ne se jich zbavit :zed: Já su ale prase, sežeru na co dojdu

Příspěvek upraven 09.05.18 v 09:58

flybe
Kecalka 485 příspěvků 09.05.18 09:57

Nepritahovala ale nic neřekl a sex byl :nevim:
kecy by mne mrzely :cert:

ka2ka
Extra třída :D 12662 příspěvků 1 inzerát 09.05.18 09:58

Je to nevychovaný blb, kritizovat ženskou že přibírá v těhotenství

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.05.18 10:01

Jo u nas to bylo v obou tehotenstvi naprosto v pohode, manžela jsem pritahovala hodne a navíc ja v druhem trimestru mela ještě vetsi sexapetit nez před otehotnenim, takze jsme si pekne uzivali - ja pribrala normalne 10 a 8 kg a všechno jsem mela v brichu a prsou, manzel je hornak, takze pohoda. A ano jsou muzi, které pritahuji i zeny s obrim bubnem, ale většinou to jsou normalni chlapi, kteří si berou normalni holku, ne modelku, která se telem zivi ;)

Zakladatelko mas doma ignoranta nebo burana, normalni chlap alespoň drzi hubu, co by delal, kdybys cele tehu musela lezet? Kamaradka během tehotenstvi straslive otekala, resili to v nemocnici kapackama a jeji muz za ni prisel, ona cela natekla a upocena a on se k ni prihnal, vlepil ji hubana a na cely pokoj pronesl, ze je strasne krasna :hug:

anonym, pac holky ze skupiny nemusi vedet, jak jsem byla v obou tehu sexnaruziva :oops:

Elen8
Extra třída :D 12978 příspěvků 09.05.18 10:01

Nikdy ani slovo, naopak chvala, že mi to sluší.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.05.18 10:02

Muz vahu neresi. Vi, ze s tim nic neudelam, a ze si hlidam, co jim. Jen mne pripomina, abych se hybala a protahovala, abych pak zvladla porod a miminko.
Jinak rika, ze se mu libim i s briskem a sex si oba uzivame jako pred tehotnstvim. Jen nam uz zacina prekazet brisko.

Hanka1
Extra třída :D 13463 příspěvků 09.05.18 10:04
@Bábrdl píše:
Dost pochybuju, koho by přitahovala ženská s obřím bubnem.Nicméně nikdy neměl žádné řeči, to je extrémně nevhodné.

ja v okoli jsem mela dost holek, kterym to tehotenstvi slušelo, když zenska nepribere petadvacet kilo a pecuje o sebe a je vhodne oblecena, tak ji sluší i ten buben ;)
Ja v druhem trimestru mela leskle vlasy, krasnou plet a bricho tak akorat, pac jsem nabirala normalne a dostavala jsem teda komplimenty v praci prevazne od chlapu… :* a od klientu bonboniery a kytky daleko vice nez za normalniho stavu… :potlesk: :palec:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.05.18 10:09

Vzhledově jsem se mu líbila, přibrala jsem jen 7 kilo, protože jsem se hlídala, ať nejsem zbytečně tlustá, že bych se toho pak nemohla zbavit. Ale sex byl méně, poslední měsíc asi vůbec, protože prý mu to bylo divné, měl pocit, že by mohl narážet do dítěte :-)

lamicina
Ukecaná baba ;) 1848 příspěvků 09.05.18 10:11

Tak první dva semestry jsem byla naprostá estrogenová krasavice (vlasy, prsa, pleť), takže jsem přitahovala nejen partnera. Tolik nabídek jsem snad neměla nikdy. No poslední trimestr jsem ho taky přitahovala, ale mě už to nebralo, bylo to nepohodlný s břichem. Ale sex byl ještě častější do zásoby na šestinedělí :lol:.

retrivrice
Kecalka 131 příspěvků 09.05.18 10:13

Super, holky, díky za názory, budu mu to muset říci, jak jsou ostatní tatínkové uvědomělí :-) :mavam:

ka2ka
Extra třída :D 12662 příspěvků 1 inzerát 09.05.18 10:16

Jinak já přibrala u obou těhotenství 20 až 25kg a všechno jsem to v šestinedělí vyčůrala takže i když se nabere nemusí to zůstat

Bábrdl
Generální žvanilka 20927 příspěvků 09.05.18 10:16
@Hanka1 píše:
ja v okoli jsem mela dost holek, kterym to tehotenstvi slušelo, když zenska nepribere petadvacet kilo a pecuje o sebe a je vhodne oblecena, tak ji sluší i ten buben ;)
Ja v druhem trimestru mela leskle vlasy, krasnou plet a bricho tak akorat, pac jsem nabirala normalne a dostavala jsem teda komplimenty v praci prevazne od chlapu… :* a od klientu bonboniery a kytky daleko vice nez za normalniho stavu… :potlesk: :palec:

Tak těhuli se normálně gratuluje, mně se těhule, která nepřiberou sto kilo, taky líbí. Proto se tomu říká „požehnaný stav“. Hezká štíhlá nastávající maminka s kulatým bříškem je pěkná.

Ale sexy? To prostě ne.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Čech zemřel v Kolumbii za zvláštních okolností. „Někdo ho otrávil,“ říká rodina!

Jen za pár hodin se měl pětatřicetiletý Michal vrátit za rodinou, místo toho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama