Přitahuje mě cizí chlap (a já jeho)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.11.18 19:36
Přitahuje mě cizí chlap (a já jeho)

Kde začít?
Je mi 44 let, možná mám pocit, že mi končí období hezkých let, vidím, že už to není co bývalo.
Jsem vdaná hodně let.
A teď se setkávám s chlapem, nic o něm nevím (zda je zadaný), ani jsme se nepředstavili. Potkáváme se tedy už dva roky, nevyhnutelně, ale vždy jen velmi krátce, prohodíme pár vět.
Ale - od prvního pohledu mě přitahuje, zdá se mi o něm.
Nevadilo mi to, těšila jsem se na něj, takový nevinný flirt. Párkrát do roka pár obyčejných vět.
A teď mi zničeho nic řekl, že ho přitahuji. Že na mě myslí. A těší se na mě. Strašně mě to překvapilo. Neřekla jsem mu nic a rozloučila se.
První reakce byla panika, pak znechucení (vždyť mě vůbec nezná, tak co si to sakra dovoluje? Zkouší to tak na každou? A jsem přece vdaná!)
No a teď, pořád se mi to v hlavě mele. Jít za ním znovu? Nemáme na sebe žádný kontakt, pokud za ním nepřijdu, nepotkáme se.
Vím, že to je kravina, ale mně se chce pořád brečet. Líbilo se mi to jak to bylo.
Ale - co když je to poslední chlap co ho přitahuju a on mě?
Vím přesně co bych napsala já na takovou otázku. Nechodit, zůstat nohama na zemi. Vlastně jsem tak tady i párkrát radila :D
Ale strašně, opravdu strašně mě to láká :oops:
Prosím anonym anebo smazat adminko, děkuju.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 14 Další »
Reakce:
MartinKa36
Závislačka 3447 příspěvků 05.11.18 19:44

Holka na mimomanželském sexu není nic špatného, ale mám pocit že jsi zamilovaná a uděláš nějakou blbost.

alilauter
Kecalka 277 příspěvků 05.11.18 19:45

Moc ti rozumím, tady je spíš otázka, co riskujes? Máš doma pohodu i když už trochu zaprasenou? Ustala bys případnou nevěru a třeba ztrátu manžela? Měla bys kam jít?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.11.18 19:50
@MartinKa36 píše:
Holka na mimomanželském sexu není nic špatného, ale mám pocit že jsi zamilovaná a uděláš nějakou blbost.

Jak bych mohla být zamilovaná do cizího muže?
Je v tom jen přitažlivost, fyzická, ta chemie.
Strašně mě láká užít si to s ním, je mladší, hezký a nemáme vůbec žádný vztah.
Takové nezávazné na co se může vzpomínat.
Ale samozřejmě mám stopku udělat ten další krok. Vím jistě, že příští setkání už by nevinné nebylo. Láká mě to, bojím se.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.11.18 19:52
@alilauter píše:
Moc ti rozumím, tady je spíš otázka, co riskujes? Máš doma pohodu i když už trochu zaprasenou? Ustala bys případnou nevěru a třeba ztrátu manžela? Měla bys kam jít?

Mám doma pohodu!!!
A ztrátu manžela bych určitě neustála.
Proto o tom jen sním. Nejen proto.
Ale sny mám teď pěkně divoké :lol:

samá práce
Ukecaná baba ;) 2258 příspěvků 05.11.18 19:54

Na to je nejlepší nechat se od něj zbouchnout. Máš poslední možnost. Mladší už nebudeš ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.11.18 19:57

Raději anonym nebo smazat. Kdysi před mnoha lety jsem zabrousila na seznamku a seznámila se se strašně pěkným mužem. Vůbec nevím, kde jsem tehdy sehnala odvahu, protože teď bych to už neudělala, ale po dvou dnech psaní jsem na to kývla, sešli jsme se u něj doma a byl z toho kratičký románek a super sex. Už jsme se nikdy neviděli a nic z toho nebylo a ani nemělo být. Ale jsem hrozně ráda, že jsem to udělala, protože teď na to ráda vzpomínám a myslím, že kdyby se to nestalo, měla bych pocit, že mi tak nějak ujel vlak a já si nestihla užít. Kdyby mi dneska zazvonil u dveří, šla bych do toho znova :pankac: je to jiná situace a jiný člověk, ale myslím, že ti moc dobře rozumím. Ano, správná rada je nenič si stabilní vztah s manželem kvůli nějakému románku, ale zároven by mě na tvém místě strašně lákalo si to zakázané ovoce užít.

Jabadabadu
Zasloužilá kecalka 681 příspěvků 05.11.18 19:59

Běž do toho. Je to šance si trochu zpestřit život. A o manželství se neboj. Manžel by pochopil, žes po letech potřebovala trochu koření.

vejilka
Závislačka 4726 příspěvků 05.11.18 20:08

Upřímně, bála bych se jít do sexu.. Pokud jsi byla celé ty roky věrná, nedáš to. Nemusí se na to hned přijít, ale s novým milencem se ti to bude stoprocentně líbit a tvůj vztah půjde vnitřně do kopru. Třeba se ti i manžel zhnusí, přestane tě přitahovat… Píšeš, že máš manželství v pohodě. Já mám ráda ten pocit, že je přitažlivost vzájemná. Přidá to na kráse, zažívám stavy, jako pubertačka. Ale vždy to dokážu ukočírovat. Jelikož vím, že bych to krásné zkazila a ještě bych si přidělala starosti. Takže to dobře zvaž :hug:

LaPaloma
Ukecaná baba ;) 2194 příspěvků 05.11.18 20:11

Možná, že kdybys věděla všechno na manžela, tak už bys věděla jak se jmenuje. :mrgreen: Tím bych asi začala. Pak by se vidělo, jestli diskuse bude pokračovat, jestli to vůbec dokážete rozjet.
Aby to skutečně chtěl, aby nebylo jen u řečí. :oops:

me57h
Povídálka 34 příspěvků 05.11.18 20:11

Vám ženským tady hrabe? Podvést manžela? Já si tedy nemůžu pomoci, ale udělat to já, hanbou se propadám. Je to veliká ostuda. Žena v tomto věku by si měla ujasnit priority, a těmi jsou spokojené manželství a teplo rodinného krbu.

LaPaloma
Ukecaná baba ;) 2194 příspěvků 05.11.18 20:15
@me57h píše:
Vám ženským tady hrabe? Podvést manžela? Já si tedy nemůžu pomoci, ale udělat to já, hanbou se propadám. Je to veliká ostuda. Žena v tomto věku by si měla ujasnit priority, a těmi jsou spokojené manželství a teplo rodinného krbu.

Možná je doma teplo, ale málo sexu. Tyhle myšlenky obvykle přichází, když doma něco chybí. Vše má svůj důvod.
Možná to trochu rozproudit doma, nějaké zpestření. Nebo změna - např. že tlustý manžel zhubne.

vejilka
Závislačka 4726 příspěvků 05.11.18 20:18
@LaPaloma píše:
Možná, že kdybys věděla všechno na manžela, tak už bys věděla jak se jmenuje. :mrgreen: Tím bych asi začala. Pak by se vidělo, jestli diskuse bude pokračovat, jestli to vůbec dokážete rozjet.
Aby to skutečně chtěl, aby nebylo jen u řečí. :oops:

To je pravda, taky znám takové čumily, kdy chlap kouká na ženskou jak na obrázek,má kecy, jak je pěkná a když má jít na věc, tak zdrhne :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.11.18 20:28
@LaPaloma píše:
Aby to skutečně chtěl, aby nebylo jen u řečí. :oops:

Byl překvapivě konkrétní. Žádná romantika. Jinými slovy mi řekl že má ze mě vždy erekci. Jinými slovy ale zcela jasně. Nevěděla jsem jestli se cítit polichocena nebo uražena.

opozice
Extra třída :D 11196 příspěvků 05.11.18 20:32
@me57h píše:
Vám ženským tady hrabe? Podvést manžela? Já si tedy nemůžu pomoci, ale udělat to já, hanbou se propadám. Je to veliká ostuda. Žena v tomto věku by si měla ujasnit priority, a těmi jsou spokojené manželství a teplo rodinného krbu.

40% žen je nevěrných, 60% chlapů to stejné. Pokud to tak cítíš, jdi do něj. :mrgreen: :* @me57h je na opačné straně, přirovnal bych to k nekuřáku, který zakazuje a je mu proti srsti, když si jiný zapálí cígo. ;)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 14 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Tanečnice Lálová o Svobodovi: Několikrát jsem ho švihla kordem přes nohy!

Nikdy neměli ambice dostat se tak daleko, ale stalo se. V samotném finále... číst dále >

„Situace v Německu je šílená, za vlastenectví se dám zavřít,“ říká zpěvák Landa

Když se řekne vlastenectví, velká spousta Čechů si vzpomene na jméno Daniela... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >