Přitahuje mě kolega v práci, je o dost starší

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
21.5.22 22:26

Přitahuje mě kolega v práci, je o dost starší

Dobrý den, ráda bych se anonymně podělila o svoje pocity. A teď nechci, aby to vyznělo, že jsem nějaká zlatokopka, tudíž jsem automaticky na starší. Vůbec ne. Ani to nemyslím tak, že by mě přitahovali všichni starší muži. Ne. Ale když už mě v minulosti někdo přitahoval, byl starší, klidně i 50+. Na střední škole jsem začala zjišťovat, že se mi líbí jeden učitel. Dlouhodobě, táhlo se to několik let. Ani nevím, jestli to byl vzhled, styl, jakým se mnou (a ostatními) komunikoval, nebo jeho geniální humor. Ale něco mě na něm hrozně přitahovalo, byl strašně šarmantní. A kombinace toho všeho mi imponuje doteď, když ho občas potkám. Když jsem ze školy odešla, našla jsem si přítele, stejně starého. Miluju ho. Ale pozuruju na sobě, že mi stále imponují starší muži. Nastoupila jsem do nové práce a stalo se mi to znova. 50+, vůbec na to nevypadá. Já ani nedokážu popsat, co mě na něm přitahuje, ale strašně na něj myslím, často se mi o něm zdá a jsem hotová, když mám tu možnost s ním v práci alespoň na chvíli pokecat. Nedokážu si vysvětlit, proč to tak je. Vzhled, oblékání, humor, hlas? Vůči příteli je mi to blbé. Vnitřně s tím bojuju a hrozně mi vadí, že jsem s někým, koho miluji, ale na druhou stranu mě něčím přitahují jiní. Ani ne sexuálně, prostě nějak… jinak.. spirituálně? šarm? Nevím. Pokud máte stejnou zkušenost, názor, podělte se prosím.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1035
21.5.22 22:43

Jo, taky mi přijde sexy třeba doktor Vševěd z té soutěže Na lovu :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.5.22 22:51
@Micilin píše:
Jo, taky mi přijde sexy třeba doktor Vševěd z té soutěže Na lovu :)
8) 8) 8)

ale myslím, že tohle s pointou tématu moc nesouvisí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
607
21.5.22 23:04
@Micilin píše:

Já ho taky žeru :oops: :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
154
21.5.22 23:16
@Anonymní píše:
Dobrý den, ráda bych se anonymně podělila o svoje pocity. A teď nechci, aby to vyznělo, že jsem nějaká zlatokopka, tudíž jsem automaticky na starší. Vůbec ne. Ani to nemyslím tak, že by mě přitahovali všichni starší muži. Ne. Ale když už mě v minulosti někdo přitahoval, byl starší, klidně i 50+. Na střední škole jsem začala zjišťovat, že se mi líbí jeden učitel. Dlouhodobě, táhlo se to několik let. Ani nevím, jestli to byl vzhled, styl, jakým se mnou (a ostatními) komunikoval, nebo jeho geniální humor. Ale něco mě na něm hrozně přitahovalo, byl strašně šarmantní. A kombinace toho všeho mi imponuje doteď, když ho občas potkám. Když jsem ze školy odešla, našla jsem si přítele, stejně starého. Miluju ho. Ale pozuruju na sobě, že mi stále imponují starší muži. Nastoupila jsem do nové práce a stalo se mi to znova. 50+, vůbec na to nevypadá. Já ani nedokážu popsat, co mě na něm přitahuje, ale strašně na něj myslím, často se mi o něm zdá a jsem hotová, když mám tu možnost s ním v práci alespoň na chvíli pokecat. Nedokážu si vysvětlit, proč to tak je. Vzhled, oblékání, humor, hlas? Vůči příteli je mi to blbé. Vnitřně s tím bojuju a hrozně mi vadí, že jsem s někým, koho miluji, ale na druhou stranu mě něčím přitahují jiní. Ani ne sexuálně, prostě nějak… jinak.. spirituálně? šarm? Nevím. Pokud máte stejnou zkušenost, názor, podělte se prosím.

To, že je mu 50 neznamená, že tě nemuže přitahovat, ne? Přitažlivost prostě bud je nebo neni a je jedno, jestli je človek madej a krásnej, nebo starej. Přitažlivost je něco podpraovýho co si příroda tak nějak určuje sama. Řekni: Jaký jsi měla vztah se svým otcem? Většinou když má dcera komplikovaný vztah s otcem, tak pak tíhne k starším mužům. Jako nic proti vztahu mladá a starý, ale těm mladým ženám radím: do velkého věkového rozdílu nechodit. Jako pokud se chce pobavit, proč ne, ale jako pro budoucí vztah bych zvolila vhodnějšího partnera.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2442
21.5.22 23:41

Omyl, jina diskuze

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4856
22.5.22 00:28
@Micilin píše:

Mně taky :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.5.22 00:42

Me tedy přitahují jen starší muži - se stejně starším člověkem bych rozhodně nemohla být, ale v mém případě je to tedy i fyzicky. Nicméně to že někoho přitahuje šarm, to není nic nového. Je skvělé vidět někoho, kdo ví co dělá ať je to práce či koníček. Moc tedy nechápu, v čem je problém?
Nebo sis myslela že když budeš s přítelem, tak tě jiní už přitahovat nikdy nebudou? :)

• Citovat
  • Nahlásit
17
22.5.22 00:44

@Cucajz takových je nás víc, je boží :oops: :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43296
22.5.22 07:12
@Anonymní píše:

A příťovi je 30+?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11784
22.5.22 07:13
@Micilin píše:

Ten je ale ve věku 40+, bůhví, jak bude vypadat za 10 let. Ale jo, teď je to fešák.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.5.22 07:42

Jsem na starší (18-25 let rozdílu bych pro sebe považovala za ideál), dvakrát vztah s vrstevníkem a fakt to nešlo, frustrovaly mě jejich náhledy na život a vůbec. Vyrostla jsem mezi dospělými a mentálně mi stejně staří při bližším kontaktu připadají pořád jako děti. Co s tím, jestli něco, to musíš vědět sama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
305
22.5.22 08:42
@Vesmírná drůbež píše:
Jsem na starší (18-25 let rozdílu bych pro sebe považovala za ideál), dvakrát vztah s vrstevníkem a fakt to nešlo, frustrovaly mě jejich náhledy na život a vůbec. Vyrostla jsem mezi dospělými a mentálně mi stejně staří při bližším kontaktu připadají pořád jako děti. Co s tím, jestli něco, to musíš vědět sama.

Nevím, jestli to budeš tvrdit, až Ti bude třeba 45 let a Tvému muži 70 let (což je Tvůj ideální rozdíl 25 let). Ono totiž kolem čtyřicítky bývají ženy hodně sexuálně aktivní, dbají o sebe, chtějí se udržovat mladé a k tomu cca sedmdesátník? Za mne ne, ale každý je jiný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2442
22.5.22 08:50

@Jana-86 Záleží, co člověk od takového vztahu očekává. Znám dva případy, kdy jim to i v takovém věku funguje. :) Ale jinak s tebou souhlasím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.5.22 09:09

@Jana-86 tak třiadvacet už mi není, pokud jsi to myslela takto. Obecně jsem očekávala, že tahle preference s věkem ustoupí, ale nestalo se. U toho pětadvacetiletého rozdílu už je to i teď trošku kus od kusu. Pro mě je daleko větší problém ten mentální odstup než případná ztráta erekce partnera. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat