Přitahuje mne kolega a jsem zadaná

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.08.19 13:27
Přitahuje mne kolega a jsem zadaná

Ahoj. V práci mám kolegu, vždycky jsme si dost rozuměli a hlavně to mezi námi jiskřilo. Jenže byl zadaný. Víme to oba, že nás to k sobě táhne. Jenže já si našla přítele, mimochodem skvělého člověka, jsem s ním rok. A ten kolega je teď nezadaný…a já mám pořád v hlavě sex s ním. Nechci ale nic pokazit a ani se s ním nejde přestat vídat. Jak to vyhnat z hlavy??

Reakce:
krysoleta
Povídálka 48 příspěvků 05.08.19 13:33

Pokud myslíš jenom na sex, tak asi nemá smysl rozbíjet současný vztah, ve kterém jsi spokojená, ne?

Čičorečka
Závislačka 2626 příspěvků 05.08.19 13:34

Normálně. Řekni si: přece nejsem běhna. Buď jednoho, nebo druhého. Vyber si.

Uživatel je onlineBubla Bůčková
Echt Kelišová 7795 příspěvků 05.08.19 13:35

Vdaná nejsi… Ježiš, za mých mladých let nějaká roční známost nebyla nemoc ;) jdi do toho…

petull77
Povídálka 28 příspěvků 05.08.19 13:36

Jakmile se s nim vyspis a bude to skvely, bude ti to porad lezet v hlave a prusvih je na svete… radsi bych sla od valu… tohle zavani prusvihem… maloktera zena dokaze netahat pak do sexu city

Uživatel je onlineBubla Bůčková
Echt Kelišová 7795 příspěvků 05.08.19 13:37

Jo ty se ptáš na něco jiného… No nevím, to je jak hledat radu na otázku :jak si nedat čokoládu, cigaretu, alkohol, drogu. Prostě si musíš říct ne a to je vše :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.08.19 13:48

Já bych s ním i zkusila víc, myslím, že by se nebránil…ale taky vím, že bych se s ním neměla tak jako se současným přítelem.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.08.19 13:52
@Anonymní píše:
Já bych s ním i zkusila víc, myslím, že by se nebránil…ale taky vím, že bych se s ním neměla tak jako se současným přítelem.

Asi tedy. A nemluvím o materiální stránce života, ale o toleranci, respektu, pracovitosti apod.

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 21455 příspěvků 05.08.19 13:54
@Anonymní píše:

ale tohle je přesně to, co si musíš rozmyslet ;)

Někdy bývá lepší do toho říznout (ve tvým případě rozejít se se stávajícím a jít do toho, co ti v hlavně leží už roky), jinak se může stát, že ho budeš mít v hlavě dalších deset let, a to si tvůj aktuální partner jednoduše nezaslouží, protože vám to stejně podryje celej vztah… :think:

ontar
Ukecaná baba ;) 2015 příspěvků 05.08.19 14:09

Pan Pécuchet z „Byli jednou dva písaři“ by tvůj stav nazval hamižnost a chlípnost…a také věděl, jak se to dá léčit…bičováním…jak předvedl ve scénce, co by poustevník…

Jessie_james
Kelišová 5295 příspěvků 05.08.19 14:26

Jdi do toho, jestli nejsi vdaná. Až Ti bude 50 budeš litovat. Věř šedesátníkovi. Co když zjistíš, že Ti ten tvůj zahnul :think:

zu.syk
Kecalka 464 příspěvků 05.08.19 14:30
@Anonymní píše:
Asi tedy. A nemluvím o materiální stránce života, ale o toleranci, respektu, pracovitosti apod.

Jako že ten druhej je netolerantní lempl, kterej by tě nerespektoval? :lol:

krysoleta
Povídálka 48 příspěvků 05.08.19 14:31
@ontar píše:
Pan Pécuchet z „Byli jednou dva písaři“ by tvůj stav nazval hamižnost a chlípnost…a také věděl, jak se to dá léčit…bičováním…jak předvedl ve scénce, co by poustevník…
:palec: :lol:
Jessie_james
Kelišová 5295 příspěvků 05.08.19 14:43
@ontar píše:

Mě se spíš líbilo jak rozbíjeli atom. Chodit s někým a zamilovat se znovu je běžné. Pokud mezi nimi není nějaká dohoda o budoucím manželství, partnerství, asi není třeba mít zábrany. Něco jiného je manželství.. Pokud by byli manželé, manželství je dohoda, nevěra je tedy porušením dohody a to může mít důsledky.

https://www.youtube.com/watch?…

Váš příspěvek
Reklama