Přitahuje vás partner po 10 a více letech?

Anonymní
28.6.21 18:52

Přitahuje vás partner po 10 a více letech?

Přitahuje vás partner po 10 a více letech? Jak to máte po tolika letech se sexem? Děkuji moc za všechny odpovědi.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2440
28.6.21 19:05

Samozřejmě že ano. Kdyby ne, tak spolu asi nejsme. Manželé jsme 20 let.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.6.21 19:06

Nedávno jsme měli 10 té výročí a popravdě, vztah jak po 20 letech :(. Partner je závislý na mobilu a já si čím dál víc uvědomuji, že takhle šťastná nikdy nebudu, ale kvůli dětem nechci ničit rodinu.

• Citovat
  • Nahlásit
5771
28.6.21 19:10
@Anonymní píše:
Nedávno jsme měli 10 té výročí a popravdě, vztah jak po 20 letech :(. Partner je závislý na mobilu a já si čím dál víc uvědomuji, že takhle šťastná nikdy nebudu, ale kvůli dětem nechci ničit rodinu.

Co to je za blbost? Kvuli dětem si zničím vlastní zivot a nakonec mi to stejne děti vyčtou, protože moc dobře vědí, že to mezi vami nefunguje?

K původní otázce. Asi je to takové podobné jako na začátku, oba jsme se zmenili, já vic, takže nejak se tolerujeme a oba doufame, že tomu druhemu to nevadí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.6.21 19:19

Ano - letos jsme spolu 10 let. Přitahuje mě pořád neuvěřitelně moc. V sexu je to pořád super, možná ještě lepší, protože na začátku jsme byli mladá (skoro) nezkušená ucha, teď se nebojíme experimentovat a nestydíme se před sebou.

• Citovat
  • Nahlásit
1897
28.6.21 19:23

Ano :-).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33051
28.6.21 19:25
@Anonymní píše:
Přitahuje vás partner po 10 a více letech? Jak to máte po tolika letech se sexem? Děkuji moc za všechny odpovědi.

Ano.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1885
28.6.21 19:50

My měli předevčírem 11-nácté výročí od svatby; celkem jsme spolu 19 let a manžel je pro mě pořád chlap s velkým CH! Stále mě vzrušuje, líbí se mi, jak se chová, voní mi… :srdce:
Sex by sice mohl být častěji, ale pořád se navzájem přitahujeme a třeba já si jiného chlapa ani vedle sebe neumím představit… :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52101
28.6.21 19:52
@Anonymní píše:

Zas nějaký průzkum? :jazyk:

Porušení pravidel pro anonymitu. Sem zvědavá, jestli admin odtajní :mrgreen: Na 99% ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1956
28.6.21 20:13

13 let a ano, je to pořád pěknej chlap :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
350
28.6.21 20:16

Necelých 18 let a ano.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
820
28.6.21 20:28

15 let, sex mě s ním baví moc, máme jej tak 3× týdně, víc experimentujeme, víc si to užívám a umím vypnout hlavu. Chlap mi voní, sex často vyvolávám já.
Ale ano, za těch 15 let jsem potkala tak 3 přitažlivé chlapy, které bych si uměla představit v posteli a asi by mě vzrušovali víc už jen tím, že by byli neokoukani. Zároveň partner nedávno říkal, že by mi náhodný sex (úlet bez citů) v klidu odpustil, že jsem s ním od mládí a nic jsem si neužila. Ale já si asi neumím představit sex bez citu a vlastně ani s nikým jiným (ti tři byli výjimka a vždy jsem se bránila něco dávat najevo, spíš jsem byla o to víc odtažitá, žiju věrně).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7082
28.6.21 20:32

Ano tedy u nás zatím po 8 ale furt když si vezme kosily oholí se nechá strniště tak to tam prostě je. On má ale takový ty uhrančivým oči je 190 a má sportovní postavu… Jen ty vlasy ač je mu 35 říkají papa. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15474
28.6.21 23:02

Jsme spolu 15 let. Jako kalhotky už mi nepadaj samy od sebe, když ho vidím, ale chemie tam furt je :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
166
29.6.21 09:20

Tak já od partnera po 10 letech odešla, protože se mezi nami ta chemie postupně vytratila, ale ve větší míře to bylo z mé strany. Už mi bylo nepříjemné i to, když na mě jen sahnul, takže o sexu nebyla řeč.. je mi to do teď moc líto, ale nemohla jsem si pomoct.. :,( Přitom si jinak rozumíme, ale připadala jsem si, jak když ziju s nejlepším kamaradem. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat