Přitahují mě ženatý chlapy? Nebo jsem ještě dost mladá

Anonymní
14.11.19 23:41

Přitahují mě ženatý chlapy?

Uzavřené tema

Příspěvek upraven 16.11.19 v 19:44

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2299
14.11.19 23:54

No každý to má jinak. Mě psát ženatý/zadaný muž nějaké nepatricnosti, tak v mém žebříčku padne na úplné dno. Na druhou stranu možná je to opravdu tím, že jsi mladá a až v nějakém hlubším vztahu poznáš, že bys měla mít nějaké hodnoty, které definují jakým jsi člověkem. Nehledě na to, že karma je zdarma, tak pak jako 35ti letá s dvěma detma na krku a zaletnym manželem co si skáče k 21tce, a ještě ji vykládá bludy jak si nerozumíte, to budeš vidět diametrálně jinak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18886
15.11.19 00:34

No já nevím, holka. Co je na těch zenacich tak zajímavého? Věčně nemá čas, věčně spěchá za rodinou, sdílíš ho s jinou ženou - to tě přitahuje?
Ve tvém věku máš nárok na celého chlapa jen pro sebe. A mně přijde (třeba je to předsudek), že po zenacich jdou ty, na které svobodní bezdetní nezbyli, protože nechápu, kterou by bavilo čekat, až se její miláček najde na ní pár hodin týdně ve svém nabitém rodinném programu. Za mě je to trochu málo. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1933
15.11.19 00:51

Normálka. Starší, zkušení, nedostupní lichotníci. Ten pocit, že jsi lepší než manželka. Ještě se nechceš vázat, nechceš rodinu, proto je to zajímavé, kouzlo toho, že by se to nemělo :)
Stejně starý kluci jsou proti tomu nuda. Tak jsem to já měla kolem dvacítky. Teď už jsem na pozici té starší manželky no a nic moc teda :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19879
15.11.19 03:01
@Anonymní píše:
Zdravím všechny mamky! Nejspíš mě asi ukamenujete, ale chci se vypovídat. Je mi 21 let, měla jsem 2 letý milenecký vztah s ženatým chlapem, šlo jen o sex a občas strávení společného času. Nechtěla jsem se vázat, protože jsem si říkala že jsem mladá a ani jsem nechtěla ženatého! Ale tenkrát se to tak nějak stalo a nechci to rozvádět. Ten vztah jsem ukončila a teď k věci. Začala jsem pracovat, seznámila jsem se tam s jedným nadřízeným sem tam si píšem ale zase problém! Opět ženatý! Jako údajně není spokojený, ale to s nim nerozebírám, ale píšeme si momentálně každý den skoro, je to fajn. Musím podotknout že tedy rodinu nemá, jen manželku. Ale proč to sem píšu, píše mi spoustu mladých svobodných chlapů, ale psaní s tímto je prostě jiný, vždycky se těším když napíše vyhlížím jeho odpověď a tak. S jedným ´´kamarádem´´ občas nyní trávím volný čas, on by mě nejspíš chtěl je svobodný, hodný ale prostě není to takové jako s tímhle. Ano ráda s nim strávím čas, ale s tím nadřízeným je to prostě jiný to psaní a tak. Samozřejmě se nevydáme, nerozebíráme spolu osobní životy ale nevím jak to popsat. Prostě nad tím přemýšlím a říkám si, to mě snad přitahují ženatý chlapy?
Na druhou stranu bych měla udělat za tím vším tlustou čáru a být se svobodným klukem… Přemýšlím už asi měsíc nad tím, že mu neodepíšu ale vždycky stejně odepíšu. Myslím si, že není typ co by podvedl i když je třeba nespokojený, ale někdy přemýšlím nad tím proč mi teda má potřebu psát, je spoustu věcí co ale nechci popisovat ze soukromých důvodu. Ale chci vědět, měli jste toto někdy? Na druhou stranu je vážně nefér, začít s někým vztah když člověk myslí na někoho jiného a bohužel k tomu ještě ženatého :zed:. Vztah chci s osobou, která mě bude naplňovat, budu se těšit až napíše a tak. Neříkám že není fajn ten svobodný kamarád, ale prostě s tímhle je to jiný. :zed:

Až budeš dostatečně zralá na vztah, najdeš si nezadaného. Protože ženáč tě neohrožuje, je angažovaný jinde. Je to víc nezávazné. Což tě asi přitahuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3852
15.11.19 04:00

Pani Trollingova, tak se vdejte a budete mit zenatyho chlapa doma, porad po ruce. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4835
15.11.19 06:52

@marg Presne tak, tak nejak jsem to chtela napsat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.11.19 07:38
@Martha03 píše:
No každý to má jinak. Mě psát ženatý/zadaný muž nějaké nepatricnosti, tak v mém žebříčku padne na úplné dno. Na druhou stranu možná je to opravdu tím, že jsi mladá a až v nějakém hlubším vztahu poznáš, že bys měla mít nějaké hodnoty, které definují jakým jsi člověkem. Nehledě na to, že karma je zdarma, tak pak jako 35ti letá s dvěma detma na krku a zaletnym manželem co si skáče k 21tce, a ještě ji vykládá bludy jak si nerozumíte, to budeš vidět diametrálně jinak.

Tak kdybych byla svobodná, tak bych ctila ženatého s dětmi, ženatého bez dětí, ale zadaný bezdětný by mi problém nedělal, do toho bych klidně šla, přítelkyně může být a nemusí…

• Nahlásit
  • Citovat
20637
15.11.19 07:42

Zakazane ovoce, neco si dokazovat, nevyzralost, snaha si budovat sebevedomi na ukor jine zeny, pocit, ze zenati jsou vic zajisteni.To je cele. Nezapomen na karmu. Vsadim se, ze kdyby mel holy zadek, tak se za zenacem neohlidnes, naoak neopovrhnes svobodnym, zajistenym,zralejsim.Kdo vi, co si tahnes z detstvi :nevim:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.11.19 08:06

Tak zenaci umi udelat ten krasny kompromis mezi chtit a byt. Navic je na nich poznat ta jistota… hodne holek chce dobyvat samo, kdyz se ji nekdo naserviruje, tak to neni tak cenne, jako kdyz URVE nekoho, kdo ji strasne chce, ale nemuze, navic kdyz ji mit nebude, tak se svet nezbori, on prece neni sam :lol: navic ten pocit vylucnosti a „u nas to je neco jineho“…

No, uzivej si zenacu. Po par zklamanich dostanes rozum a najdes si nekoho normalniho :roll: vlastne se ve skutecnosti (bez ohledu na to, jak princeznovsky se ted citis) nechavas vyuzivat :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
352
15.11.19 09:59

Vis, kdyz si s tebou pise, schazi se, ci soulozi s tebou, zenaty muz, vypovida to o jeho charakteru. Vez, ze kdybys to nebyla ty, bude to jakakoli jina, jen jsi to zrovna ty, kdo na tu hru pristoupil. Tak posbirej svou sebeuctu a nenech se vyuzivat muzi, pro ktere jsi zajic a fajn prihoda pro kamose. Je to ponizujici a nikam to nevede. Nebud kus masa, urcite si zaslouzis byt pro nekoho vyjimecna :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4835
15.11.19 13:01

@wildcherry Vždyť ji může ženáč odpalkovat…pokud by byl kazdy rozumny nemela by zakladatelka šanci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.11.19 13:57

S věkem tvé chování nesouvisí. Za mě je každá ženská, která leze do postele ženáčovi hlupaňa, která si kazí život.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
168
15.11.19 14:17

To těm holkam z moji věkový kategorie už hrabe? Prosím tě, zajdi na party, dej si drink, začni konverzovat s někým nezadanym, a někým, kdo ti je věkově blíž. A to, že je to navíc nadřízený, taky svědčí o tom, že máš v hlavě pavučiny.
Buď normální, pls :rolling_eyes:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30916
15.11.19 14:22

Nj, zadany, zenaty. a doma mu zena tak nerozumi, co:).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama