Přitažlivost k nadřízenému

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
inesa
Povídálka 36 příspěvků 10.01.19 23:36
Přitažlivost k nadřízenému

diskuzi ukončuji. Děkuji inteligentním přispěvatelům.

Příspěvek upraven 11.01.19 v 17:20

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
kikuska987654321
Stálice 83 příspěvků 11.01.19 00:02

pokud je přitažlivost oboustranná neřešila bych nadřízený/ podřízený. Jste zadaná? A on? Já zkušenost nemám, ale mamka se provdala za nadřízeného a i po profesní stránce jim to skvěle klapalo. Zda jste zadaná, asi bych vyhledávala co nejmenší kontakt, a doufala ze to brzy přejde.

Uživatel je onlineLucius08
Zasloužilá kecalka 754 příspěvků 11.01.19 00:06

Stalo… přitahoval mě, asi jen proto, že to byl šéf. Nikdy jsme spolu nijak zvlášť nemluvili… Pak byl nějaký vánoční večírek no a teď je to můj manžel, dvě děti :nevim: :D. Takže ti radu nedám :dance:

inesa
Povídálka 36 příspěvků 11.01.19 00:11
@kikuska987654321 píše:
pokud je přitažlivost oboustranná neřešila bych nadřízený/ podřízený. Jste zadaná? A on? Já zkušenost nemám, ale mamka se provdala za nadřízeného a i po profesní stránce jim to skvěle klapalo. Zda jste zadaná, asi bych vyhledávala co nejmenší kontakt, a doufala ze to brzy přejde.

Já zadaná nejsem. Jestli on je, vůbec nevím. :nevim:

inesa
Povídálka 36 příspěvků 11.01.19 00:11

@kikuska987654321 @Lucius08 no, to mi dáváte pěkný příklady :D

kikuska987654321
Stálice 83 příspěvků 11.01.19 00:20

@inesa tak bych se tomu asi moc nebránila a počkala zda bude nějaká jeho reakce :) když ho nebudete hned sexuálně obtěžovat tak bych v tom neviděla problém :g :lol: rin:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.19 00:40

Já mám zas opačnou zkušenost. Po mě jede šéf a to dost okatě. Neříkám, že je ošklivej, normální mladej chlap o 10 let starší než já. Já to mám stopnutý. Já vdaná, on ženatý. Již je to tak 8 měsíců a evidentně ho to nepřešlo. Spíš si myslím, že si jeho zájmu všimly i moje kolegyně. Já dělám že nic, ale vždycky si všimnu, kdyz přijde do místnosti, že kolektiv koukne na mě. ( Asi zda vysílám signály). Nebudu lhát, že mám i jisté benefity oproti ostatním. Mám větší plat, šéf mi ve všem vyjde vstříc, prodloužil úvazek jak jsem potřebovala… Spíš se bojím toho, že ho to za chvilku se mnou přestane bavit a začne se mstít :( Navíc se třeba bojím i drbů. Mám hlavně pocit, že jsem tam zůstala převážně kvůli jeho zalíbení vůči mě. Jelikož nejsem úplně tak dobrá, jako kolegyně. Naštěstí se tedy o nic fyzického nepokoušel. Jinak radu nemám, ale řídím se heslem co je v domě, není pro mě

Russet
Extra třída :D 14023 příspěvků 11.01.19 01:59
@inesa píše:
Stalo se vám někdy, že vás přitahoval šéf? Jak jste to řešily?
U sebe spoléhám na to, že jde o přechodnou věc, protože mám dost silnou vnitřní morálku a ve věcech jako zadaný, ženatý, nadřízený, atd. se opravdu dokážu stopnout.
Spíš mi jde o to, jak to udělat, aby ten dotyčný nepoznal, že mě nějakým způsobem přitahuje (když se např. směju jeho vtipům).
POřád si připomínat a udržovat odstup?

Nevadilo by mi se smát jeho vtipům. To bych se klidně smála. To snad hned nemusí větřit postranní úmysly :nevim:

Verun83
Echt Kelišová 9257 příspěvků 33 inzerátů 11.01.19 04:31

No pritahoval. A jsme spolu uz 12 let :lol:

...mišíček18.5
Stálice 54 příspěvků 11.01.19 05:47

Me sbalil proste na ferovku…uz jsme spolu 9 let a i spolu stale pracujeme…ale na zacatku jsem si uzila uz bych do toho nesla…jak uz nekdo psal ty drby pohledy.....nekdo to prejde a nekdo se s tim nesrovna

inesa
Povídálka 36 příspěvků 11.01.19 08:46
@Russet píše:
Nevadilo by mi se smát jeho vtipům. To bych se klidně smála. To snad hned nemusí větřit postranní úmysly :nevim:

To ne. Ale některé jeho vtipy chápu jenom já… :mrgreen:

inesa
Povídálka 36 příspěvků 11.01.19 08:53
@Anonymní píše:
Já mám zas opačnou zkušenost. Po mě jede šéf a to dost okatě. Neříkám, že je ošklivej, normální mladej chlap o 10 let starší než já. Já to mám stopnutý. Já vdaná, on ženatý. Již je to tak 8 měsíců a evidentně ho to nepřešlo. Spíš si myslím, že si jeho zájmu všimly i moje kolegyně. Já dělám že nic, ale vždycky si všimnu, kdyz přijde do místnosti, že kolektiv koukne na mě. ( Asi zda vysílám signály). Nebudu lhát, že mám i jisté benefity oproti ostatním. Mám větší plat, šéf mi ve všem vyjde vstříc, prodloužil úvazek jak jsem potřebovala… Spíš se bojím toho, že ho to za chvilku se mnou přestane bavit a začne se mstít :( Navíc se třeba bojím i drbů. Mám hlavně pocit, že jsem tam zůstala převážně kvůli jeho zalíbení vůči mě. Jelikož nejsem úplně tak dobrá, jako kolegyně. Naštěstí se tedy o nic fyzického nepokoušel. Jinak radu nemám, ale řídím se heslem co je v domě, není pro mě

To bych asi zvažovala odchod…

radek9
Kecalka 196 příspěvků 11.01.19 12:18

tvl .. třeba jsem to já

.. Normálně ho sveď !

pohledzdruhestrany
Echt Kelišová 8654 příspěvků 11.01.19 12:21
@inesa píše:
Stalo se vám někdy, že vás přitahoval šéf? Jak jste to řešily?
U sebe spoléhám na to, že jde o přechodnou věc, protože mám dost silnou vnitřní morálku a ve věcech jako zadaný, ženatý, nadřízený, atd. se opravdu dokážu stopnout.
Spíš mi jde o to, jak to udělat, aby ten dotyčný nepoznal, že mě nějakým způsobem přitahuje (když se např. směju jeho vtipům).
POřád si připomínat a udržovat odstup?

tak napiš, až budeš mít v sobě místo morálky šéfa, těším se na brzké info :mrgreen: :kytka:

sportka
Kecalka 102 příspěvků 11.01.19 12:40
@radek9 píše:
tvl .. třeba jsem to já.. Normálně ho sveď !
:potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :palec:
Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

„Jsi hnusná, jdi na plastiku,“ psali hejtři Šafářové v den jejích narozenin!

Vztah Tomáše Plekance a Lucie Šafářové musí být hodně pevný. Jinak si neumíme... číst dále >

Sluníčkář Klus nejdříve politoval své děti a pak oznámil deal s miliardářem

Zpěvák Tomáš Klus (32) neztrácí dobrou náladu a radost ze života a přál by... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >