Přitažlivost, láska na první pohled k zadanému?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.02.19 20:07
pritazlivost ,laska na prvni pohled k zadanemu?

Holky, preju hezky vecer.

Je mi 31 let, ziju v zahranici s 3 letou dcerou. Vyhovovalo mi byt sama a mit klid po rozchodu s ex partnerem ktery byl zly, laxni a nemel me ani dceru rad a nevedel co znamena slovo vernost a podvadeni jsem vzdy odsuzovala. Jenze…

nastoupila jsem do noveho zamestnani, jsem modrooka blondynka, anglicky mluvim plynne a na lidi jsem zvykla ale pak jsem uvidela HO, ciziho cloveka poprve v zivote jsem se citila jak kdybych se zamilovala na prvni pohled.. Kolena se mi trasly, neumim to popsat tu chemii a pritazlivost. neverila jsem na to a v zivote myslim hlavou a racionalne…
mu je 43/ takze o 12 let starsi. Ma dve deti a partnerku s kterou se rozchazi a pak to lepi kvuki detem. Zenaty neni. Nutne musim rict ze jsem ho videla jen prvni den v praci kdy jsme spolu hovorili pracovne a vecne ale ta chemie se dala krajet…
ten stejmy vecer dojel ke me domu - nechala jsem v praci mobil…a pak jsme se spolu vyspali. nejsem zadna lehka holka, ale nelituju toho. neco tak vasniveho jsem nikdy nezazila…od libani az milovani, hlazeni objimani. Jak kdyby jsme se znali roky. Nemam slov. Stejny humor a kdyz se me dotkne tak jsem mimo. mela jsem pred nim dva dlouholete vztahy ale toto neznam. co to je? Chemie? Poblazneni? Napsal mi ze nema slov, ze tohle nezazil. Nechtel ani ode me odejit. Byl zamnou po trech dnech zas. zazil nekdo nekdy neco takoveho?? Muze z toho byt vztah? Citim se zamilovane, chemie pracuje a rozum jde stranou… Ptal se me zda li miluji sveho ex… neni mi 15 poznam ze ke ze me me mimo i on. Nic si nevymyslim chci radu. mam to nechat plynout nebo utnout?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Lexter
Kecalka 209 příspěvků 10.02.19 20:12

Poblázněná, zamilovaná. Na to rady pár tupců na internetu nepotřebujete. Je ochoten se rozejít s tou svou nadobro? Dáte si čas na to abyste se poznali více? Ale no tak, jste dospělá. :)

Příspěvek upraven 10.02.19 v 20:20

Alušáček
Závislačka 3406 příspěvků 10.02.19 20:15

Nechala bych to plynout nějakou dobu.. Každopádně bych ho, ale rozhodně nepobizela k nějakým zásadním činům, jako odchod od jeho rodiny, oni chlapi rádi lžou o tom, že mají doma nevyhovující partnerku, skutečnost může být úplně jiná.. Nechala bych to na něm, sama časem poznáš jak moc o tebe stojí.

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 14096 příspěvků 10.02.19 20:16
@Anonymní píše:
Holky, preju hezky vecer.

Je mi 31 let, ziju v zahranici s 3 letou dcerou. Vyhovovalo mi byt sama a mit klid po rozchodu s ex partnerem ktery byl zly, laxni a nemel me ani dceru rad a nevedel co znamena slovo vernost a podvadeni jsem vzdy odsuzovala. Jenze…

nastoupila jsem do noveho zamestnani, jsem modrooka blondynka, anglicky mluvim plynne a na lidi jsem zvykla ale pak jsem uvidela HO, ciziho cloveka poprve v zivote jsem se citila jak kdybych se zamilovala na prvni pohled.. Kolena se mi trasly, neumim to popsat tu chemii a pritazlivost. neverila jsem na to a v zivote myslim hlavou a racionalne…
mu je 43/ takze o 12 let starsi. Ma dve deti a partnerku s kterou se rozchazi a pak to lepi kvuki detem. Zenaty neni. Nutne musim rict ze jsem ho videla jen prvni den v praci kdy jsme spolu hovorili pracovne a vecne ale ta chemie se dala krajet…
ten stejmy vecer dojel ke me domu - nechala jsem v praci mobil…a pak jsme se spolu vyspali. nejsem zadna lehka holka, ale nelituju toho. neco tak vasniveho jsem nikdy nezazila…od libani az milovani, hlazeni objimani. Jak kdyby jsme se znali roky. Nemam slov. Stejny humor a kdyz se me dotkne tak jsem mimo. mela jsem pred nim dva dlouholete vztahy ale toto neznam. co to je? Chemie? Poblazneni? Napsal mi ze nema slov, ze tohle nezazil. Nechtel ani ode me odejit. Byl zamnou po trech dnech zas. zazil nekdo nekdy neco takoveho?? Muze z toho byt vztah? Citim se zamilovane, chemie pracuje a rozum jde stranou… Ptal se me zda li miluji sveho ex… neni mi 15 poznam ze ke ze me me mimo i on. Nic si nevymyslim chci radu. mam to nechat plynout nebo utnout?

Nejsi lehká holka a vyspíš se s chlapem po hodinách od seznámení? 8o Mimo z tebe může být, chemie pracuje a stejně od partnerky neodejde. Chceš být ta druhá?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.02.19 20:22

@Alušáček
Asi to necham plynout . zaskocilo me co clovek je schopen citit k cizimu cloveku . jeho partnerka a on maji zly vztah , rikali to i kolegove ze je sef „sam“ …ale deti miluje - ja to chapu . Nevim co po nem chci spis me nenapadlo byt neci milenkou coz vlastne ted jsem …

Kfětoslava
Ukecaná baba ;) 2279 příspěvků 10.02.19 20:39

Utnout to nezvládneš nebo jo? :) Takže nic jiného, než tomu nechat samospád, ti nezbývá.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.02.19 21:12

@Kfětoslava ja nevim co se deje. Jestli to je vasen nebo proste jen ulet. Je to oro me nove ale nechci se ho vzdat . zajimalo me jestlu ma nekdo podobnou zkusenost :D :)

mary.27
Ukecaná baba ;) 1084 příspěvků 10.02.19 21:20

proč bys to utínala, prostě si to užij se vším všudy…
vygoogli si články o dvouplamenech, tam zřejmě najdeš odpověď… ;)

mrav
Generální žvanilka 23225 příspěvků 10.02.19 21:55

Modrooká blondýnka říkáš? A kde v zahraničí žiješ? 8) :mavam:

Hroznej puberťák
Kelišová 6158 příspěvků 10.02.19 22:04

Letmo jsem to prolétl, a nevidím, v čem že je sebemenší problém?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.02.19 22:08

Taky se do mě zakoukal zadaný kolega… Jediné co jsem mu řekla bylo, ať si to pořeší doma a pak spolu můžeme něco mít…tak si to pořešil a jsme spolu. Se zadaným bych nespala.

salubriter
Kecalka 160 příspěvků 10.02.19 23:01

Nech to plynout a buď vděčná. Co by za to jiní dali :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.02.19 23:10

Hm, takhle jsem to nechala plynout já, jakože o nic nejde. S partnerkou, se kterou dotyčný údajně v době našeho seznámení už půl roku „rozcházel“ (což jsem mu věřila, protože u mě dost často přespával) se mu za rok narodilo dítě… V těhotenství jí opustit nemohl, po narození taky ne, já se mezitím fakt zamilovala, strašně jsme si seděli… Rozešli jsme se asi tisíckrát a zase dali dohromady. Trvalo to 4 roky, než jsem definitivně prozřela. Nikdy víc.

Uživatel je onlinevejilka
Závislačka 4980 příspěvků 10.02.19 23:18
@Anonymní píše:
Hm, takhle jsem to nechala plynout já, jakože o nic nejde. S partnerkou, se kterou dotyčný údajně v době našeho seznámení už půl roku „rozcházel“ (což jsem mu věřila, protože u mě dost často přespával) se mu za rok narodilo dítě… V těhotenství jí opustit nemohl, po narození taky ne, já se mezitím fakt zamilovala, strašně jsme si seděli… Rozešli jsme se asi tisíckrát a zase dali dohromady. Trvalo to 4 roky, než jsem definitivně prozřela. Nikdy víc.

To mas ještě dobrý, já znám větší extrém, kdy to trvalo 8 let, on mezitím plodil dva potomky, ale určitě to byla nehoda :D Zbytečný roky. Teď tedy napíšu o sobě

salubriter
Kecalka 160 příspěvků 10.02.19 23:24
@Anonymní píše:
Hm, takhle jsem to nechala plynout já, jakože o nic nejde. S partnerkou, se kterou dotyčný údajně v době našeho seznámení už půl roku „rozcházel“ (což jsem mu věřila, protože u mě dost často přespával) se mu za rok narodilo dítě… V těhotenství jí opustit nemohl, po narození taky ne, já se mezitím fakt zamilovala, strašně jsme si seděli… Rozešli jsme se asi tisíckrát a zase dali dohromady. Trvalo to 4 roky, než jsem definitivně prozřela. Nikdy víc.

ano, ale prozřela jsi na základě osobní zkušenosti
kdyby Ti to někdo řekl, vykašli se na něj, tak mu neuvěříš
a jsou i jiné příbehy s podobným začátkem, takové, co mají šťastný konec ;)

všechno záleží na tom, co kdo z nás chce a po čem touží

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Exkluzivně: Pozdravte nový pár Anetu Vignerovou a Petra Kolečka

Tak a konec mlžení! Bývalá miss z roku 2009 a modelka Aneta Vignerová se z... číst dále >

Odeberte jí děti, zní hlasy na poslední Výměnu! Co se dělo pak? Potrat a stěhování do ciziny

Česko má za sebou jednu z nejskandálnějších Výměn manželek. Diváci nestačili... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >